Головна » 2015 » Березень » 23 » Проведено фінал районної спартакіади
3:56 PM Проведено фінал районної спартакіади |
21 березня 2015 року у Палаці спорту імені М.Г.Миндру с. Кам’янка пройшов фінал районної спартакіади по волейболу серед юнаків та дівчат. Право грати у фіналі здобули збірні команди юнаків Комишівської, Старонекрасівської, Лощинівської ЗОШ та Кам’янського НВК. Після напружених змагань перше місце посіли юнаки Комишівської ЗОШ (тренер-викладач Чебан М. Л.), друге – волейболісти Кам’янського НВК (тренер-викладач Дімов В. М.) , третє - Лощинівської ЗОШ ( тренер-викладач Литвишко Ю.П.).
Чемпіонками району серед дівчат стали волейболістки Комишівської ЗОШ (тренер-викладач Чебан М.Л), другими - дівчата Кирничанської ЗОШ (тренер-викладач Чілібицький І.П.), третіми – команда дівчат Кам’янського НВК).
![](https://cloclo6.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/76c1706f6903/%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%B1%D0%BE%D0%BB.JPG?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo6.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/f5c66db67460/%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%B1%D0%BE%D0%BB%202.JPG?x-email=rayizm%40mail.ru) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 626 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|