15 лютого в актовому залі Першотравневської ЗОШ була проведена загальношкільна лінійка, присвячена 29-річниці виводу радянських військ з Афганістану і Дню воїна-інтернаціоналіста.
Члени учнівського самоврядування – Ради Лідерів Кваша Ю., Кравченко К., Ніколенко О., Мустипан М., під керівництвом педагога-організатораУнгурян В.М. розповіли про афганську війну,яка тривала 10 років,і в якій брали участь українські солдати,а також наші односельці:Осипенко В., Кваша А.,Терновий В., Заболотній В.,яким пощастило повернутися до своїх домівок. Алебуло багато тих, хто поліг на тій землі. Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями,а свято вірячи,що виконують свій інтернаціональний обов’язок,що несуть визволення приниженим і поневоленим, йдуть захищати,а не вбивати.Лінійка завершилась хвилиною мовчання,щоб вшанувати пам’ять тих,хто не повернувся з кривавої Афганської війни, хто не дожив, не доспівав, не докохав.
Педагог-організатор Унгурян В.М.
![](https://lh3.googleusercontent.com/VQjx5Kl4yR67GOPav17HOtVb_0l3uL1ckuN4v7pgSyHPtC-4PLFPuEzpdEfQuHdk1MRXcthQycDc0lBB0InaSRkhkRi6c9yjiesMVX4NzOh9TM9POMVTVHO9XzvEGiuLveGVj5poNdHQbUrU5R8WRLMIO7YYJGQsliaL6TDCnXsT9SEMQxIGw7ByRqRyhDVCmJ1pBHcMAB1M1F0PsBHrDmr2qX2etvDFaQPI82Be6kBakpICMdEUPUwfCYakJ6lCYkL3MUzDGg4M3b3W8kxGJOm_Yemsq-PvHuoba7yNL65jp1_GjxzaP5OlcwBXERZVbezhoGdBwrSmVAVW6Ls03_gx-ZtUPLjUcp6B-tllsUyT0xzJaubiggCU9Kebg-45mxObOSUsIRIaAmCv0WVRHRbKmDiS1fd8FO6T6EQB37pV46vP5LTMGYAnBvgSvlrcLtNUF9JXfU9FdCRg-IV_EDJhXsm5bGpZqNO9oDrh7ApQt8wgw877m0JPvY9HBTe0lnIc38oW1nTrCtJ6er9l7EaFRq3CepxadhUkOAEjiNjJOIQCv2CrgBnKJ_YmNZ-TRb-hWyDPkIUZIWuac-oAKILsTNq8aMRUlAQAYlB7gjac34Gl1zHMmREykOcDhYBaH9k22SJ861hKtxTHzCqhGKPxSwBN5lwQTA=w814-h610-no)
|