Головна » 2015 » Грудень » 1 » "Із сумом та скорботою в душі" (па́м'яті жертв голодоморів та політичних репресій в Старонекрасівській ЗОШ)
2:33 PM "Із сумом та скорботою в душі" (па́м'яті жертв голодоморів та політичних репресій в Старонекрасівській ЗОШ) |
![](https://cloclo28.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/7vLt/cek2HYmmq?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
День па́м'яті жертв голодомо́рів та політичних репресій— щорічний національний пам'ятний день в Україні. Небагато знайдеться в історії світу країн, де б відбувались такі страшні історії, як голодомори на Україні, в країні з найкращими чорноземами, працьовитими, терплячими і талановитими людьми.
До цього пам’ятного дня в Старонекрасівській школі відбулися ряд заходів. Протягом тижня в шкільній бібліотеці була оформлена тематична виставка «Минуле з гірким присмаком». Міністерством інформації в шкільному прес-центрі випущений інформаційний вісник «Україна пам’ятає!». Класними керівниками протягом тижня проводилися уроки памяті «З присвятою замордованим голодом!», а для учнів 9-х класів був організований перегляд документального фільму «Під знаком біди». 27 листопада всі учні школи зібралися на тематичну лінійку «Із сумом та скорботою в душі», де вшанували пам'ять жертв голодоморів хвилиною мовчання, а також стали учасниками акції «Засвіти свічку». Цей вогник символізує скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників.
Ми живемо. Живе наш народ. Так буде завжди.
![](https://cloclo15.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/E9GC/4qR9hjyWn?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/7CGo/9imJZWf9A?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo8.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/KeTG/AxpuHqX74?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 391 |
Додав: RusL@n03
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|