Головна » 2020 » Січень » 17 » Як учні Новонекраівської школи шанували звичаї та традиції українського народу
12:35 PM Як учні Новонекраівської школи шанували звичаї та традиції українського народу |
В українські оселі 13 січня приходить Щедрий вечір, або Маланка. Це свято сповнене світлом і добротою, а також відрізняється своїми унікальними традиціями і звичаями.Одна з таких традицій - щедрівки. Ще одна традиція стосується першого дня старого Нового року і зветься засівальними піснями. Щедрівки - це так звані величальні народні пісні. Вони виконуються під Новий рік і в Щедрий вечір. Відповідно до звичаїв, щедрівки, як і колядки, величають господаря і його сім'ю.
Учнівська молодь нашої школи шанують давні звичаї українського народу. Тому у цей святковий вечір робили так звані величальні новорічні обходи і поздоровлення, під час яких піснями добрими словами прославляли хазяївів домівок, побажали їм здоров'я й достатку на весь рік, за що й отримали щедру нагороду.
Педагог - організатор Арешкіна Н.І.
![](https://lh3.googleusercontent.com/qqLiA-kF5DbU9U87cSuFZsX1GAd4X7C99-LqMwWAKs5uRnXj79Da_eqgX9dX_KKDvwucHbUf0jbKYfKPiJOZhsCH8DPx-Cd5sol-Uf7ZyGxRMPnfCDL98dDcn8wW1tmX_-EPPT-4bNK3B5ivHe8vtSsCRipwkYm1kHGb6xfMd6QXEdQfxnRIhfbV3xjvZnM3MualJj1lHtwgVjBgPjJ6U93c_lTVxO6zaUrgmk2A-LRoVIQVAhhXRqBGA6Vo36S9FKWOQFfsBhKsW9QEVoxCDkcZL0DYagrh6mOspV4QMJagSLUZysCni4bGoXfWqoHB9jTQJWqg78Kbe4BaiUXYd8M71Z24TARIIpRXCt_nLB7JZN2MbsUW7brQ2fI_dZa2C0x4PV-ui9foLfs6I6XugqQL1uRsvc01SMiMHheew0ziczM2CmEnFWubWvr0iE7DGe300L8QSVgALzagIzyJN5sVfz-KaaH0a5qD5QRS_m9FNOvQN1it0AoIjyb-18AYyioeYSlCKZ9iSv2Axsj_vofWPOU5u1C4HzIRYirqRgmMtoQOhAQlx1-qk86bZWIpFvjVZ12KbWqus_uvJNvoxO_OmnXN1o1sc5CO6wK_qYUlSrawQgPcKCXnA9tjq13NmSfyD_gSp7NrLStgMNnl3SCa8HDe_5GzuPP-Pz9uc9NE7-gqeVjfjhI=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/9bLF8VcIXxFDWLpFZbR-KwgQbEAsRbW4r_GeIDs4f7zMAnoLzuI2O86mu996mgnXYhMXljdbl1M0Mg5UgZrz7H2SQlWs3JU6gRS9fvIEXARIZVlNi9idNnP8nemctXflDt681BoxGXVu_JkQ_ZElIJN8zZGvr7dEGbhVWw0GZuyNp6XtnY21fZ2nO450HKhGJOYzuZ4Q3S1ALamF8Fem7gFN98CLpXdfPNCCjYbwTf3osdH0cOo4zQusApSoXvcUnIr-mvsrYwopHbTHewqxaBS5hl06zH4zwoK9JpxsepKTvswhdYNiQ6VqjVkwS8euUOMFzCc5j5FLixHsGpsbJ8hFUPH5O4XYjJlIuwk016sLWIiGrbGAadzECoNii8x4YcwdgQeQrto9oIEi9aDuP3WGN9SR_xuf6-kLAboI8XQ6VaLvWaFJDsSHhNzTtT9U6VbmxgZNpL0I_vZsEFVmeo004U2Ynq9xGKZ-UJUI6swMJhYVtU6Bqtlipfrpwm4qXq8IBS44V0iNTuhwJxPUGVjDw14N_B4BqDMS3L-Jlyb4SBMgx8zM6hbmTs6jiXkZXGAYqVv9pPFkoxN0oJPci4pkeDyOeh8hiZ11MEnFZ5gyBgJyuTAxInSlmzDnD3lus-60C38An1c9Axq9So8csZTZhqnjZfOGDUrlIfXafeDNsMNgez5mC20=s546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Hl4Wo3H1evTLgJKGUo_dZ02YX0WD9lGL9JuiWZfig5ckaJicHAvXTHFWxeQUR6IpCspHabB4ybf6VS-WehpZnx3CjkYcJux6QP6n3DAOdrCOmOfzigSgd2jg1ygcwLyEkMpVb9rbDDCsQwjhvrIUTnD1LPhWI0TuJC-lRLkFRaqnRLarWXn0U4SOxJwh7gx036cwCfzBWmJ16bHllx4meiA1QgKbFEq_ibrGlwoaYTg-O7d-3H6FuohDJfTtIZSZ10DPwjw9lCYgDPNZmpg2awoVFoc8yjM_CoHi-VFJStvxuG2zxp9O9_abQ4NvabPp94oEgQ3yKknQHTi7NZSo8e0MrVH16BMTLNSjrcN93vLPAhNOu6yG2wpaPKf5Rb0LTpDsF-L1Rdsjche-oAsAIYfQS3oOfS8KF5kS0LmfpGcK0BmT_Q0oZnm41n-1mFKQyGgYtJpuOWM2KlKyqqd_bNlKq9uUO5oLjrlhkwlDiUDjnfR1PytlZxptCC87cbGoDHchVLFfqAknHcqzgcMtD3htmV7_wUBCxjfUaEhvWFHOnXtKq1HraiN9nfUVIDxEF7_VbkmRerqQtkz4mK6vnD6TDhoK-Hvzjk2J-J3oWVeOwz0zQU_fgKc9O0RHljwk4EOlAJkDFqegW02j9DBhQQXwEbrXuCra4SEmvsck7nCOScDahiJJ_6k=w738-h546-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 277 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|