У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності в Каланчацькій ЗОШ з учнями 2 класу був проведений виховний захід «Вчимося толерантному спілкуванню», з метою формування правильного уявлення щодо толерантної поведінки, показати значимість толерантності під час взаємодії з іншими, виховувати почуття поваги один до одного.
Урок розпочався з вправи «Мій настрій», де учні мали змогу не тільки поділитися своїм настроєм, а й пояснити причини такого почуття. Класним керівником (Харитоновою Н.І.) були запропоновані різноманітні вправи (« Мій настрій» «Квітка толерантності», «Біла ворона», «Пустіть мене в коло» тощо), задля розкриття терміну «толерантність», формування в учнів навичок ефективного спілкування й виховання доброти, милосердя, вміння прощати. Цей позакласний захід сприяв розвитку моральності, поглибленню почуттів чесності та гідності, взаємоповаги.
Учні брали активну участь у заході, ділилися власним досвідом толерантних вчинків, на практиці намагалися застосувати набуті знання. Маємо надію, що розмови про толерантність не залишаться поза увагою учнів.
Заступник директора школи Н.І. Беженар
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3d7_E9PDi0xy945dOn1x_-k5ng-uZloxn8eCmZG_fFlDOdTubwFsIXOyJaIoH4vyoXEtW8JpkK95OZlN4PGCa6ZbfafzTKL-2C_naeFO562x7t__1jcDkTku6poN-ws1vcXLq7ccAa83NmDZLlOL4Qq=w714-h537-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fel5LtpKV3b3QL5F1RN9u_jEC4NDKR5wcG-tK9vgkJHA2qPTrY9QbiJrLU1ZDazLVkAi-BA2iH8_VeOJEd91wXVz1BzIg50I1x-tQ3Cwi4sTCM2h5JziCxzcHGhrzw5kqVxEoy7fS_jauX5i5fqALs=w714-h537-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fCLSELs7ur8ReTv9XCynHVNBhoH_c6T3gZAcj5E29l4YUe0UoekqtYwjSuMNz7x3KYwxmU7ZZb0hpBRldW1NjCJt0YoTRhzsfQV1x04-D7HOZw4gzfloT7mQjnaXU3fxAkVnaMiAro6wlQREQhDgzY=w402-h535-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3dSWubobxfWCAWgSthKw2lErkySxnq8BR41fjEIgmIQHCLVs53TAXJu9DXjaXpfkTW2nU1cJULM6aDTP2GeZKxDxwgC2QbTtB756Ih6UDeU4szvvZdJWPUJ2KZMHA8Oyph8_C3SdBxlLzbcs27uWzXd=w714-h537-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3cpVyCtCGBQnT9JFJM0PFk-kmS7KAkm3Wjv54g4LLAdkE8-cdDMbTVA0RBLayP53yV6cEuheToz9ruNgYn9fMp9cuTnVBz8BKVQ7Tq8_X1Pk1VcKrWAwiObqlU01Hl35H7KXPFtv6Tfw-WKYthVvZZt=w714-h537-no?authuser=3) |