![](https://cloclo18.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/AVDi/WBadBmJW7/SAM_0746.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
Жінку — віншуємо знову, що непідвладна часу.
Жінку — владарку слова! Жінку — життя окрасу!
Жінку — кохану й матір! Жінку — сестру й бабусю!
Жінку — життєве свято! Жінку, щовічно в русі!
Такими словами розпочалася святкова лінійка, присвячена 8-му Березня, в Кислицькій ЗОШ. Ведучі свята – Кравченко Михайло та Волощук Денис, привітали ніжними, красивими словами всіх жінок, дівчат, дівчаток шкільної родини. Зазвучала прекрасна мелодія вальсу і учасники танцювального гуртка (керівник Мінчога Н. І.) закружляли по залу. Слова привітання для прекрасної половини людства звучали від хлопчиків – третьокласників. А учасниці вокального гуртка (керівник Федоровська К. Г. ) подарували присутнім ліричні пісні про маму. Завершилося свято танцем ляльок.
Хай не тільки в день жіночий,
Наче зорі, сяють очі,
Усмішка цвіте,
Бо у Вас душа прекрасна,
Серце Золоте!
![](https://cloclo23.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Dp9f/kWL3gDipL/SAM_0755.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo2.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Li6V/TqHcDCw8v/SAM_0758.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo11.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JUNN/3e8Kw5ypr/SAM_0760.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo28.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/E98Q/3Jc8rnU4P/SAM_0761.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JKZe/khv414VGq/SAM_0765.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
|