З 25 по 27 травня в м.Одеса відбувся 14 обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». Конкурс за традицією проводився на березі Чорного моря у таборі «Молода гвардія». Метою проведення фестивалю є популяризація та формування здорового способу життя, профілактика негативних проявів серед дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей.В цьому році в конкурсній програмі прийняли 30 команд з навчальних закладів Одеської області. Ізмаїльський район представляли переможці районного фестивалю-конкурсу - команда Комишівської школи «EMOTIONS». Команда посіла VI місце в обласному фестивалі-конкурсі за літературно-музичну композицію. Агітбригада «EMOTIONS» отримала II місце у конкурсі «банерів , плакатів, творчих робіт» та ІІІ місце у конкурсі буклетів , журналів . Молодіжне журі конкурсу нагородили команду грамотою в номінації «молоді, симпатичні, щирі».
В команді зібрався цвіт Комишівської школи: талановиті красуні Мельниченко Вікторія , Греку Міхаєла, Дяченко Дорина, Рогожа Валерія , Ліскевич Олена ,Пуйческу Марія, Попа Владислава . Виступ команди «EMOTIONS» вразив усіх своєю енергійністю, креативністю та душевністю.
Надовго залишаться в серцях учасників фестивалю атмосфера доброти, співпраці, творчості, радості та щастя.
Велика вдячність та міцного здоров’я тим, хто підтримав нас матеріально і морально .
Керівник команди Пуйческу Н.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/H0FMsBNkhCSFfvYc2ekmpyn1Y-1asEz-csGZrIXUJc5ommfQfMhLbO-peS2ZYbFKfLeJQKCK67fgN4Ap8zBJJ08IBvKLSknDPrhcmdqttfscVC8lKQpHLYewNgPu9TE9V58lTprc2mUWylEokhyo2wnVQLbjtPbLiJOZj6Yt0Jtlu1z6S5OX4wRht_Za7rcq4HvD_4qJUjV_YCJh4pvgQz3r_yENrwf8GEPqs69NaqmHzJz3qpX0lozGXnV587lF61K6Fbu85AaFLz0VU8f_kMPb9REZvD7yIz1E2ZXnCcx9YHXxXP0zvz_XVznELgvtnSirWGVhRaieik5_V53y-a1kxHLJO0o51GUoyFQc_0ejmKP4-WWH34T2khnmpJMYHYUqbYK_imsqac5ON8WgOYPPKee_TvR0DU_mS-CztDOKlXoukqR2LZvWZLF19y_86jw_zZrs3fWgrrQg2zSe1csr0P2nZNfCQZ5AB6G2X7MvAdYjetOW9yNj_6nL20PGqL-Au5YAHSOIbvHVZsW6UOOEw65yBGVVJy28u_BrsmkelUUMZjx8-fjQnyaNjazND0lkSEjDIBojZ4rEmgr3rC3yq16me5RGRcuV8hxjmzcu61FDRbSu9J26lAm5cMbcybyXgCkNoZAA_ANQXNmrLD83NMtNj80Dsw=w915-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/p8px3cZKxPwfmINinHinxI5YiDHwwwzs0omK0c3LPBRHp1MILkTGdWy9wF-b3BeLaKWZsxWTiTJGw8EDqTVfxsQ3WdDItu-dUfKFMnICGCQro9tAiXfSnqAsADxtpwcXqvNcsnI5PRY2FOsMHPf57S_LVGRmdMEY5LttUZVC3ebMcphDwuWRdmZHxmMUI8RzVClUYs-9sYQkF5gbNAjmtTLAfMTNgrQXI9Ly5yiRfKNnMzMi3X-gnshlBzIHb9DqqpBByKDT3ShoWCjo6UU-Urx8yE6-QgP_eRxNX1j8BRXla8WvrcLDGJkfhZTnr41W0Ya7BqQ36UBXuTz9E_-gDKv9XvtvopNSvZpkgYBk_AkJLs7xA0Vw0z31rPYljMV5F74XaHRpaRXL11BVpnMCSHiZORszkJpou_OAxWva03gs94CwColN5quRixJbPnRqwQ-Ucm4I-N_eStqJcAEI6_EL0GOY97p8xi4y_FTZhGhWcY08hHq3NWw_FqrxoQD9s-PKBKY5eUUk_iRwlI-R2HJJLTz1wHJRXkbpyMgoGq6HfeGrQXyr0UuGSQCmEiHBH0lKS2hL7zRsFiiOYloALl1Esqx6AkJXOiImy9PyEZ5c8BqyiTGnK9Whe2-PEC96G1hHujdnXt2siHidctviTzbPFqpZPgD6qw=w1360-h608-no) |