ВИПРОБУВАННЯ ЛОГІКОЮ!
25 жовтня 2019 року в місті Ізмаїл під егідою Департаменту освіти і науки Одеської ОДА відбувся Молодіжний чемпіонат Одеської області з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?".
В турнірі взяли участь команди практично з усього Півдня Одеської області. Ізмаїльський район представляла команда Старонекрасівської школи. За положенням, до складу команди входили молоді люди віком від 14 до 35 років. Протягом майже трьох годин в залі Обласного центру національних культур було спекотно ! Ведучий гри, Олександр Андросов (до речі, відомий одесит, продюсер та ведучий гри «Що?Де?Коли?» на українських телеканалах) ставив питання, на обговорення якого давалася хвилина; відповіді записувалися на спеціальних бланках, які передавалися до відповідального і через декілька хвилин на екрані був висвітлений командний рейтинг. Питання були дуже цікавими, на логіку та інтуїцію.
Турів було 3 по 10 питань у кожному. Команда Старонекрасівської школи брала участь вперше й посіла 7 місце з 14 команд. Задоволення від гри отримали всі. Після змагання розігрувалися три футболки з логотипом гри. Приємно відзначити, що член нашої команди, Тарасенко І.І. одна із трьох щасливчиків, яка дала правильну відповідь та отримала подарунок.
Склад команди: Коваленко Євгенія Костянтинівна – заступник директора, Тарасенко Ірина Іванівна – вчитель англійської мови, Чигіна Любов Сергіївна – асистент вчителя, Маслова Ганна Романівна – асистент вчителя, Стоянова Анастасія учениця 10 класу, Гавлицька Дар’я, Сирбу Ярослав, Масленіков Іван – учні 11 класу.
Заступник директора Є.К.Коваленко
![](https://lh3.googleusercontent.com/I43kzYw_r6diybfcDaGk2P4H3t1Gu9F0MiQi2LtvJmLRgw16HVD8W3NVvRoAHbYq5G5jfyhul79C__M89snbHQkiGjgC_2N0WNWmbJ1bA9zcJUblgQWTbPZfYrbVyNSF-VVjuGjt_Mw2O4ROwcXLUMwkCOOyHvnlzpZP9DlCJZ1Nkda7lNHU03w2_UCPUCJ8PZkev24l6JABAtITy-dXF4oSTpXNpBz4NQzyr_J-xcq3PuJUKZ73xAbW3bot-kDtlq9ZH4nPKf4TeO6IJmPc2dXksFVdPuoehobFBHdk_QPfCAa55q33CeKin56FfJbNHj2C_KWiyF4X1js80_i0uW4sI-BU0rR0Mj6sCZ3hg9cACYJ1CBoy9q-fTp_3MhZndh2sNeLp4hxumMd6w4M_OYo3Cyv-QtyiiEZU73OIDBXcR8SMw0wmVaT2Xlo6_rqyNWLNFxU0duHlzHg9Ix72ywDEpiPrTk4XVhZvLJzrpNJ7sOD2k0D5i5Ln6hsYcVYmNvbSxuixERa_VUEv_Snxfa_epLl-UK3yGFTmUL1vlMvv-OMJnXAbDfHmbvP18FOoBxOpA8Nv5qTeD1blqXt6DBhj_raHnllYmYYGBtUMc2woBTW0OJll7m2XIu6kyc6rQC-ktWKVFK9b9xrABG56uryfPDH8YPFSMTBQ0OwIuNN1HontwKXVP7w=s530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/V48vTPsVpLNEsOPXA7ax68BzigQmsGdre29x0scnrT6fA98rKe_0KAIE-Ei9tQ2DYDeX2JUDE_90zXQ7QrDbw7WtYy6hWEbxJwtF5_lb4wE0xoVRkQbmSogC5GvRcLyK6tCQSgvzZJWUZqfV-eZAHTAUHsIoONR0MG-dB879ufmnkeAlLQduhd9cqDcwpRp_RNV7KvV-NJPAQ_BBU4RBThgiX0Zq_B5MNUEvGWXmDJYSLgazd2t8Ktf6O97GULrt-7GoDGcfNCCEMGD_PU9e_QEVdjjCGbdUlwF6HmdGlxJrfDP34Ube9zIRZ3i4Ya21uXl_eyP8FXaIj-ZPu860le9tE6Hxqe5kNCgtLWXfngMnPPH5l_1zyVwSwCD9DO0DjqlIcSWspn5VyQs4qROTzXGMoE1EH8K6qpFDYlYnQKCb5fNBZJFAEgqDEdyRj8srTsAGeRv2iWcfO1XofRhcBdNu7VOsDDzNZeunYu1zLkTmcqafDWrDtxMwRgnl0neJ1PICtUekFaZUbMm7lyw7web---eraIf2BlD2aqLd8yRW66FroAl8FRlOjFRV7HHfAWO8lBzuoRL8WVJa923Hc7JYT_mnT5P3QpmszPb66TiJo_yaqC-MNDScYfko598u4YhcYkp5zPvtAb9_mj1aISSX9Aq_TtHDqH2frTR4vW2BK6-OY0ZqUIY=w707-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/FurzF2jwWt18YSbP6l04TD7BLQ4xIXp1mDcZa5hz8MyETOC9oKXYqwofE7KntA7EaQLVHQan424oCYHHt-0Fsvb-zyYdIAPhp9LLo1VJQe2wku7CftY3zWBYE860Ry_jiJdJmhSUaeya69OYxE7KaIZ8j_2QdNTxrVemc5Rt_gKxDVSM2fBvYVwl8egTtsZFZJ0U-ojgRMN6ux-GkhTSeQDoVfoNVS5gOfCa2JlacWUnHDt0plDe-vT1Rz11X6lx8cVbQDHM5sCCnYjIbCz4ruGPkbf0JqlzJV3Td4_f0_aafi4UaPVlgh7f6CKS3hlJWmFXSnTOkCnvypuW9ljLZX_sq7pVtyxyX9p50Ev2ondP3GMkT4GOFTXuh_UC3f5fWaFv9KKpxEz2xNBHxdo3KXAyrlwVADMUTyTLuSE18XacEiCsWEzkjyfsnVO_1TVffFJBMFpLWCZNbcLc0aWyXUn_WNB7Qda74aO-renfyfSKxq2xhJZ1unygiXwiaY7mfz9TjqDDuirxASvMgWcd8NawFlJrG-EqfO5esXzNvXjZ667KSJf2rQF9vex15n69CCCER031_0-0Ip28FPtK86lj21bxC_A335ChqKxsGEmCa2mYsOWVGBJUhzbbCrCCocxtCBlJNsvA0AC0NP09FWhn24PADx2llGXgY8-v5JHJ2etwxlKlTF4=s241-no) |