Головна » 2018 » Лютий » 2 » Мандрівка до озера Катлабух відбулася у Багатянській школі
3:22 PM Мандрівка до озера Катлабух відбулася у Багатянській школі |
Мандрівка до озера Катлабух
В рамка відзначення Всесвітнього Дня Водно-болотних угідь в Багатянській ЗОШ - 1 лютого вчителем біології Арнаут О.М. та педагогом-організатором Арделян Ю.В. була організована екскурсія з 11 класом до озера Катлабух. Учні слухали розповідь вчителя про те, як берегти озеро, тому що рівень води знаходиться у критичному стані. У зв’язку с цим в озері починають зникати деякі види риби, річкового раку.Озеро починає заростати очеретом навіть в тих місцях де раніше була вода. За розповідями наших старожилів озеро якихось 40-50 років тому було дуже чистим, айого воду використовували в домашньому побуті як питну. Учні прихопили з собою ласощі для лебедів, але нажаль в цей час дня пернаті знаходились на пасовищі…
Педагог-організатор
Арделян Ю.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/eFUbOqQlqLhgWbP_kKaX0O-rsYcaMWbk8TdmCscesIh5STXDHWvvA3lIHmT84eY-8o6rHss1lqwkxW0YidztYvUOD8ethjWA2ke7TZ_HBgO3_3D6mKkfMvHQ0rMu4jyuAxu4DCOWCTkhhq1Qm1KFxszMeq84_e2ReLjdBsP1zQsi7FCFYRo4twLXRxCEbg1P_iBBZYx40i5T9SqkD3lQvEMytsyohp0oZK9tFdrsDEa-pxftbDHChbWRwqhHSxf9wsekQCZ02q6QQpbBNVamN6MRTUss-Umfszpk67XWg4IAfzV8rSPqpwqmqsr4QHAjWaFqwGgvLyPMhoiYp7DykpDIjwU8cFpDpCfAEhCoQjI3CRfpY2Q3kSpJMxSbgUNW8VpD-osFLt47_sSJlnjuo4zy9CW0tw8zsSeGISUxjEuVCP-mebG7iE3H1mn1IjNdH9iRo83H_9gvhrdKaqA_8j0fUej5L2nqmxfvRUM4KggInFPf46NkTbOkw3MCyzq3UvnoidbPGm2NkkuMntBbZTyjRBOz0dPslZyUYs_1UyE6zdyN-kyuCsJp5hgZmTMmWYr2InoEHYZDYnZUd0AzmNoeQgYgxyLZ_UNl3hJEz6hhItfDZtrCUay0_SY_smOfQSIr0xM7eBzSdMHXdM8bXBjJ2bQVn7Yvcg=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/LSmZI1LnQqzFSs14r6fLL5U_6E5xCL8i7yeFaapw1O5m5e3HKNSppOcCOLnYq-U9F9S0QSUU-QTbxRXfIXaUUjz43Hk7lBc5oVbn5Zw_LBf-dflvkx3tJ4Ws81IXrgnZKL-OBZ2NzQqweeeg8mnQgTqanypAixzINLKwpvdPhXXfALxLxASlCnNIopiFiP8q2sdwHalT4pocx1Ho2O03llcAREjDSVDdys5zd8Gme4fG3jtL_Yr4au7xY1klbhvtvCXEBbHSCjZJM1OLNgvWaLBh1UAXCSYMVPb0u7tn9zTMp5hmUO48roDn5BHZQr9ObUkOxPVh5ciNm53qL5qEeN9Rf-Qm5NN7iU6UNYu5MBukHUUAIcuI2WKcC5wcrdMTRWSYy0VkziMQYbqs8_KMFIDvbYDOE9MWfHtaH3olAJ6Ao-U-PFfKWr2QUnjx8gZmNXMc3s7kFc1Si6MiAFE-a93qlTTRjOe2_SaatmhoH5XCHNIzGgNbaG-sITliunfnJ1msL8HeYXyyowr5BB1T7BvvbTkAz8rW1V_erf2CGOtHvGXhdGAo6U-yWRTAg7lpkqEHsgKosPavNKzAABrmekiXUjUPOxngpoQdwQvGWnq2tqVWIJ4pm7Ft8jXJxrIFb8YWHpbW_ceDaCF-ZxLyJuKX8qlbTb9RKA=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/rt0r242Pg2nzkfz7_6PaDB59UF4b1UX8zYoIs-RACQwQ9b2tFkPPjb9e7bIzI2tCf5Cqu5UN7N_8QD-9R_RYDN53p76Ty3WOzSgEbUzhQdDMgQjsk_rZYLLk4PiFv9S90xqd7KuLv606F_bIGp7vDQWnrumca2PjZrni3fKXEISD-p4Azv-Lm9ENKZJHB8ounCAKyadrLxp_q1kn63iLTUyaObf0CQLXu2XKJU-FpiGtzyDeNbmdexeQi7LX5aNRPZBiQrk44SiLW6TP19PIlWwrB6ksXQAcTVb7dPaX9fDi5VIyb5zeyHBEplx9yZ9HjV_Psi9vnkAlG60Fmj2Kr00gxEN7CVc60UM7N56Xhk91UncKADm7V1Y1ynNqFwbvzX3RrML6xOtrXfsDqmJB_bWw4xTKVk6i9J2FlLqDdZBk1Ep7WwVuOjQyb4sNNbew3CbgYB9sPpZ1tq-SHRrc79AmJNOh1OdkF8CXddVbPioOMRK0dVIPs9Gok7wGJVcRjYhJYFf8DY2aWqMVtV818HnggQwkOW3TKkuWPM2NLIN7BCGU560W7MY98WNsWQG-lLz_WwyFdk_zaajX3UODbZm59xEYC5fdAifA3VTeBIN8u32wd3-Z7AoO_qhDp0l6boiwhGJqv2IBVQoj1XtDSCDfppnOxrrGGQ=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/8iiZh3qvHozbt0FYm_pYzVvtMugufISNwgYAYjFFhZou7apKT9LX8rZfIKOFdYAdy9WRqN1FPWpQ_DOoM5M6A-QNRv5CIhcPz1qQpcZhuSYb3uHbluNC5fugDwCQKxzsqEJr_tjsWplaYpvUacEUhZKvPuR_corhikgboPXXdgfB_0jRf-eV8PQLRxg6up5Yvr6ShN-Ld1hon-HUZqS-mF47BUEq1vpgH9uZrqLX3R_p3JoAgSUHvPMdJQfS2UuJGrfSI1wEiHTiAu-xqWarC2rU6aK3ZHI3q_-iuWojX36PIrR3-lzaNlT3sst8UPu1haSBFlK0SeX5Z_k8b4bDw0XEV2OPJcul0WgfTvIrcuUgzd5OoOm0bdTyaiANGwf8H8LcZHB51-24IFkWwpo_CU01bdTXraTSo0PRJIHlZG7KZdgUuO7Kxr-McoW1Ibz-OkH5J7ZjTkxMvTvspLl4szoi3bKgVm9nVAyIuwmAVN2Ab-70i9yWrh7x3Y8txzgZwsFtgABuFYUTWbOLp5JTZTC63Ps8QNL1FTmGV4Ab1s9HWYsDE44o9gKFmA2yfwAXU1exUlGw1b71E5C0zHpJ5_uyEbRKXRe59XppAe-fRkwn-3rTXNgGaNq4eYsBcYgF4mrlN5Ba7sA-1v99CWLWFYvvZunPbd9ePg=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Nsl9Lz4mrktv7eRN6XJfXsCgDmIdbgOfBzbTF8is_4ZNENdExQmpQE6RjIsjnfeDO5H_AaIdCy22ZXLdLWPCKDVuH5er5VLjpj6YvYjL7waILZlcqPas3kodM5wblYVLiZcumQ3eIAnKoAfy8xnPQZoekbNsmOWaCtyR73EgrJ0WabSdj-kOHRPR7U88rSF5gmIEwS2fCSPZbIuhCPdtMmriSlwPVPGizkcypx51CKLdUBATTAmTpqn4cDNS56v930HWnERD-NBJkwHajSK_z5cAwDVwrOoNShrTw7GyjQGDMe3e2BiTTmmOiAFESxzzy33VHNAad_n4HUYqhp4MVu8A_mFh5fpgZWVPzHZkRDIluo_eshkDlXyf6GAb3FOkGbypEMAwKORCAxtcbBjcEhV7406nFk7rgchWp54sNTmVr6ylI_fH7MzwSs-woIEWqUBXmjYwQ_WHWNTXs4_EABp_hEcjWurI_p5Ofv3S1ei9N040CoU1irHKLEjgY9a_ALlFxf0UfSDYZF2AQo3PK1cljoRfoDwg-mc5Mm5oVSl5etrwu6_53vHlzKAzhaYwM46T1UXcx4UOHsL9RWJ2nIlJFvNMgrd4SSzcleb2u0Wa75xTMBgmf9oTRaR9izzTDS91kLB_GLGlzC5fvOf7wNhhAVZO0oj29A=w814-h610-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 488 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|