Свято Масляної в Матроському НВК
Масляна – це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням близького тепла, весняного оновлення природи.
7 березня традиційно святкували Масляну в стінах нашого закладу. Після святкового концерту відбувся ярмарок, у якому взяли участь всі учні та батьки. На столах були не лише млинці, а й тістечка , печиво, пиріжки, одним словом – все, чого тільки душа забажає.
Апогеєм свята стало спалення Масляної, яка згоріла дуже швидко , а це означає, що всі наші негаразди зникли і попереду світле, здорове майбутнє. Зима – піди, тепло – прийди!
Капацина О.М., педагог-організатор.
![](https://lh3.googleusercontent.com/iLLrm5Au-GRGXU_8E10_F40S2HPE60qvxhT_BxqVSbJlR04kGwoEzmtnbmEad55vfYwqA-99m_i6zYvCo-XI9fZJQnz7bvNLc5X7Lsj1KzwFTLZnNVAAnizem-ro5U8PKm1gWZK3uUfwZnViTtRMjohSengRc7svsyMQ58-eJmcDEH4jdEwp4tvLVL_On_F4aaKWzvIGi0pM4dzyovT75v6W2FIvOzy-sPyycgvdFHec5TLkUH7GVSmRhX_9DYgt6Qf4-BJ8lZzSXN4t6daJLA8p6uPIxJaDarIqpf0xCfFQC5kKDlZchY8WZeAXaHSjr1fuA9bbxeg6rUPvElt9wbrNpkDnCfBf0x9o-uui-JwEkW3sG1OOiuqgY1OM5ySiAUsCis-8vgK0rrBC034YHO--aEGOxBRfIlY8wTqmt3uNc0FegfFnInjv1VBArIWPRsJDdrWY8lKInKp_rvummXIyOZQngw2HG8HexFEBNnPnRAJRdu3vpyDQrHZtTvIDynRXi-XndNCNII9wV7rU_OlDf9u8DuElbnzHhvqDT6NuA3zq9U06jIffAlmWnnAzp04rd60Skm5HFeeDeRlKu5qCwQt3_OHWyIVPh9DwGhvbku5505LOpM3sikFUX_KrjDmpaQ_S_n1Tl2iuKDplzFPkjfaq8V49E9RgqLq9NW6UsY5CT0_81Px-KrQXdRuHXnfX1BnDxAaCFpkRpGW2BsiDQg=w780-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/x2UDqLXpo4HrJo_qiARLCN554pWLQvENEjICP4qf9enduCA9_4opszkd21NnoHn4D9cxvSdS32WANOolpkVdTe-cqI3312FZjuUsBUC0WLbhCfSHW_BtFMNwElAQEcbvtqkV0PfuPQ_OtChuTZKqnFfwVxQaZ1gC7p4OzHP00KVM5UslWxQ_617dxNClpv2dnvRZw3c1iOYXWC0Oqp1O8ckLwKe4ULXSpTNjCvhKivRKg43V10KcQ0aFomtVv3Mfjm3NbwuHHW1SnkoHwWo-ghFxVvD1RklnhhgD4YA7PEPFuXTaC_xgKpYzgcUhyb4GtEwSORIM22lBV808wi9dFJVwHtaiAJ7w4QB7fuhgRTWtyPz_J9AntpnFbBA4mkSeH-gQ5aMCfhJesi2IoBTzl9VwGZMDETHIdrkQ_K6JjvMOy1BrDjX_JOm98zW1zgUq1TAxQ3nDYwKB7EkKt-oPRkiprNRs2mY53oRuPMUhGwrW7OjLnZ0beNtmUWGpnt3XJX3T4yztikqqSaz079CtF9nHyAcZ7uhskc2UM78qBEkDjcKePGWm7WRpOAw530qhgqGdetYZKohNbnQ18HmwlOvm3TeUqHTWDitXiAjt3ilnYt_I6GxcewySnMyhr0VOFvLqdDv9r_MDkd6sFbXMOCRWsxJ7dqeoluJbHfCGM6Pk3SBJXBWT5TrKglkcmfwehInk0KiG5qzEyv0OhkAngKfesw=w780-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/4nNyFneievsL-QkBuu-UInqxYa1W0s-bKvQ5N1lQ0DLWjlLjCZtA8owNhkBjz4KnamYB8ctPN_TF4x-tmxagdGOvxPsOAAXGL9yP-2BRjjQ9BCSghElfrehVd2peAFYMbsnsOm-Y0c0NxWE0AXfaaLLbkl7gAPxm1BShUdIuywhxKDGF6Dd77J0gPrXwHeJK99u1BaVHLCrmYI1KbflJQDpy4fIk_1a9v8CSf8Jt6aYEO6G4WbaCU1NFqh4h-MJLzbgPNafoDXnKJIYnwtv1ARDmlPFJZpPgxDjtEwTY3vOERPVjoj9N4T4VuAy4updpNs194nh4_S1PPazC1KKYIPAibsmIli9j9_GvuGMZ378v-hbE0oiGllaLzsc8ExS2JTCVQPFlPblByL3kLO9Wb_Bq5gU2B9vOBZSnC-IqQZ6EbBZjgqk-FBw8wK6vPvfgGYVNMX8XPZIPN46RKz6arPZ-0bjM_Xr4ktcOZPA10hGfRRCMkKF7VY80D6SVQJqOTq6Yjbw7OSCiOt-8fdttSvaCu5_7TMte4LI2R-yEMZ9vxDVjGrXun3kYT4BSzw7vfbx7pM-cQL1S-qF1oQb_PAcBA3oqlrWRwvWi0YRFK5GUbTgj1IxiD7xOQVsCSxB4OggD1nj5WvROoRRtQlHCMMSPzKCkcF7xp_qSoyJUWdImp1JKlvW-xAj5U__7EFg2jdE1AKfO8e5dp6pnEucCI3DiNw=w780-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/3dKQo_TL1HjbPp0cn0ps90M5wkNEn430ZR64FeMpOrooLFwPLl4MewiWRqIplRkv_38o2vmyxOcL_fK7KQT7TRXIDfHqW7U8mr6GL2JHURP_lqvpJyRUTl_FgH-pqXuRbKMKTrvs0cE7zox_a2DX6lCxxhHIuEUyHskKLdK3uuvd7C1g6WL4tcIbFLeWTZLldlYI-4u_y_CQH6EGKrd_babUKbHDbEdliWT7bqql1gNCKMtKV8owFPmatsv0Sc43oS4UQMC8-AlvK13vrzjLUqUliX0FAgcxf1n4gr-P_e4awGjKPp6u3Jdw1sPt2FoF5bQSYqQ40np0ptgIgwiMzS1DraB8qqSVT4S3UsSMsu8SeY1ewFZHKCneWTzPDUTm_pYRttR1fD8P4fHF6wxG9GqeYlJ1Z3IRRhwQI3sD0qgFxSFsbSvPo7z-GXG_E_DeoEN3yD4ai3tnLOMtI-Wwa4CkjBK39ffWXxQcC5vHKBGtzXGlVpCmw0WMf8H5BlIod9yNFOuwq2OAsT7Pso-xC8pgOqbuaPAYY9oL1QE0ukFr3gNIQBnq7lQ7t3fNO7N61293fx159R-iYEX0xZmcL6gWbSkkWq8VSSPsdiaINsDEF9fERQBmiquPO_kSr5cId9p7LG7dpcQPYeChmk5a6pJOO8aG93Wrz7AIqAhuCI-SSAKv6VLqhj1LFve_A6t05AJUdCEip74qCCwPQ1rMyDtRlg=w780-h585-no)
|