Головна » 2015 » Квітень » 20 » Медичний практикум у Новонекрасівській ЗОШ
1:09 PM Медичний практикум у Новонекрасівській ЗОШ |
На виконання листа відділу освіти Ізмаїльської райдержадміністрації від 12.03.2015 № 02/01-18/151 «Щодо проведення виступів та лекцій лікарів в загальноосвітніх навчальних закладах» для вчителів та учнів 1-11 класів Новонекрасівської ЗОШ сімейною медсестрою, Шаркевич Катериною Андріївною, були проведені лекції та практичні заняття з питань надання першої медичної допомоги під час надзвичайних ситуацій.
Педагог-організатор Арешкіна Н. І.
![](http://edisk.ukr.net/get/302651737/DSCF3133.jpg)
![](http://edisk.ukr.net/get/302651782/DSCF3151.jpg)
![](http://edisk.ukr.net/get/302651787/DSCF3224.jpg)
![](http://edisk.ukr.net/get/302651812/DSCF3249.jpg)
![](http://edisk.ukr.net/get/302651817/DSCF3253.jpg) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 610 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/3 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|