З 01 по 31 жовтня 2020 року у бібліотеці Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Збережемо нашу планету зеленою і квітучою».
Місячник у школі розпочався з інформаційного повідомлення про план проведення заходів у рамках Всеукраїнського місячника під гаслом «Збережемо нашу планету зеленою і квітучою».
Усі заходи проводились у співпраці із педагогічним колективом школи. Для найменших школярів, учнів 1 класу, проведено бібліотечний урок-екскурсія «Мандрівка книжковим містечком». Для учнів 1 – 4 класів бібліотекарем школи Банковою Л.Г. була підготовлена виставка-панорама «Віконце в природу» (виставка цікавих фактів про птахів). Учнями 8 класу було проведено репортаж на тему «Довкілля».
За допомогою учителя образотворчого мистецтва Баєвої С.І. та класних керівників організовано конкурс плакатів та презентацій «Планета в руках у дітей». Також конкурс малюнків був проведений вчителем біології Фаніної Т.О. «Краса Чорного моря» серед учнів 5 – 11 класів. Учні 1 – 7 класів 22 жовтня прийняли участь у конкурсі віршів (онлайн) за темою «Про природу тихим словом».
Учнівський та педагогічний колектив систематично приймають участь у екологічній акції «Допоможи селу стати чистим»
Не викинь книгу на смітник!
Її віддай в бібліотеку,
Бо книга – скарб, у ній для тебе
Думок і висловів квітник.
Кохання, радість, смуток, біль…
А ще невидані простори
Письменник відкриває в ній.
Тож, дурно книгу не змарнуй,
В бібліотеку подаруй!
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3cKwx-tk3FFkjGd9JJoj1r2NrGkRY4h2uJ8BpkM6ySBxDSR3yUMa3XUjAReV_fYsebP9fymc8RzlzTYso_IPPB1jk5dxE9P_RyA8wRsffvRyIxOu-eVmmedoOKcoU1tZ0a4DCnoxp7XSaCpSyrWkXgK=w714-h535-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3ekmoaB36PqqFc7gZvbyx45oI6i5vsRt5ge1j4lK0Z2RadFVeFbyCqR0_1z3jIwhTtexjwah2kwDr41iqpm_eXl_TUbaBHiSTKeqYFdeoz8gB9H9tEvv3obMykNdABPOlrq7yCi-yPX1DIJyGAg_G0r=w402-h535-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3e6u7gTRf0ct77jfXrTJBH78xnpQ-hy7fNGEQZkVj0jA9TYxybUFvIe7r-ggf_2YGKaq_FHIDSrJybdjaS-hqs7GLhiVhXnYF4YFB_HlOdpOPPciTUrF4WAeLDBpU1aRAwtu-2he_HdelSfjb851Beb=w402-h535-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3c0V4Vw1exyzny8qU0dzgVlarlY4A6IP1HAPZgxvI0bSq6fPx98sCbg_fh4pM0vyfo_3_9l5JiMI3ir0awcT-hmHU0PLX4BjGdGaQog_Mo_fHuT4fMutNHYcsUztAvcYkmG7bfe8-58wj3wfON4-b5N=w402-h535-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3dnJdgIezVol5R8few0aysMbHUbNdg8JBT-8PoK2FHxZtGWYWhnviS_S3kwK_zcZmDSYdvwaGPukZ2yGHYiyRptBxLOiIhpZ9zRhOwadsUGLYZXO4n1OQv5TwFYudJ6nZs-bFSO_mCN_bdn3fGw0AnO=w402-h535-no?authuser=3) ![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3dnJdgIezVol5R8few0aysMbHUbNdg8JBT-8PoK2FHxZtGWYWhnviS_S3kwK_zcZmDSYdvwaGPukZ2yGHYiyRptBxLOiIhpZ9zRhOwadsUGLYZXO4n1OQv5TwFYudJ6nZs-bFSO_mCN_bdn3fGw0AnO=w402-h535-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3cY_GKOOpeoDLYz8NEcFDLOs2TfSeDWne8VGMVe7h61otsQBwFKCVgQLT-JwqJN6t7D2L3vN4R9fJfOP1eVSrV-Y_p1OfiJshVUSgoqlnYewspkiCEmYR2WrlXcE2eJehil0yVcypoy4HQ9FNRvq9hU=w402-h535-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3eMot7AltkJb2wbQavG5zMt4X1u4-WioUDjs0W8kWKEv4kwFCNnW8WW_nsXzxzB2V9TEbelxanA_SfCI5ZlK1dBLX43w2ztR22MGmZOpQ7LbCqy9Ud7RvLTFFcpaLzj6MmvRIvmgnYTVF6v398tOgGB=w402-h535-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fCJvY_tq4lu32NaXdg96pI6afHyzeKO2JuV5w-tKMdnRT8VH2GAtBQf-woYkkogi3R6zWTGCradGztOi8HroFGLhNb2zsV0oevjgp4wAiE2suZvDCCg7Hgw3CrphsOZNKU8o-uOWFvGtGxhlb-7FO5=w402-h535-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fjYcqM4XXQCluyxZ3sdsKOwCAZgzoRfs5CbhfY6w7CIsKsshU92lPbEZiytPRUMP3ylM8lIMc0qGQl-KeYkJ2wuDaKcUnCNW8XZz6t4f0ArqUVeH3vbiavYtggdR2XDQp4leeNuvJXx0633E080eue=w402-h535-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fgdbZarnFmFIWkq7octx6Vi_W4P-h4fpCD9GfuC-l_AUEwboeLWh0_NXbk-ghWvV8TQd-yu3eDEK_f8oS3axUWbMc2fwHBo90MWI_eUQKCH1Ji1KpAOvqsTqfmhR3ElLUPhfeU2pg9_lZAqh-dY6_9=w402-h535-no?authuser=3)
Заступник директора Беженар Н.І.
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3eR9bR30I1DxGPoNScXhwIZdfmQgsoR7DgY-0TDSTIwNbJCgeA8tMQqHXXMyR88EO_2SXO0S7adwTjB21GadMwprbSvIWU71BcYWQVtH850-mC7RRreiL036jXw5POcIvDH81wXTO_lH63Z13V4u0tP=w402-h535-no?authuser=3)
|