Зупинись, постривай і послухай, як кричить природа.
Ти не знищуй, не каліч дорогі простори.
Людино! Розумна людино, з радістю й журбою
Ти зумій це зберегти, рідне все до болю!
Водно-болотні угіддя відносяться до найбільш продуктивних, але в той час і вразливих екосистем планети. Вони є місцями біологічного різноманіття, джерелами води та первинної продуктивності, від яких залежить існування великої кількості видів рослин і тварин.
16 лютого в Комишівській ЗОШ проводились різні заходи, спрямовані на збереження водно – болотних угідь на планеті, покликані привернути увагу громадськості на виняткову важливість і цінність водно-болотної екосистеми для забезпечення сталого розвитку нашої планети. Організована виставка літератури на екологічну тему бібліотекарем Чаленко Д.О.. В 6-х класів було переглянуто відео «Бережіть природу, бо без неї немає життя», а учнями 7-х класів переглянуто відеосюжет «Краса дельти Дунаю», під час якого учні були ознайомлені з різноманіттям флори і фауни біосферного заповідника.
Вже традиційним стало проведення в нашій школі конференції до Міжнародного Дня водно-болотних угідь під керівництвом вчителя біології Гельман В.М. та педагога – організатора Пуйческу Н.В. Юні екологи з 5-10 класів представили цікаву інформацію про представників водно - болотних угідь нашої місцевості. Діти з цікавістю брали участь у обговоренні питань з даної теми. Пізнавальною була розповідь Гельман В.М., вчителя біології, про рослинність прибережних та заболочених території нашої місцевості.
На завершення хочеться додати: людина – це частина природи. І саме природі ми зобов’язані своїм існуванням, своєю досконалістю, своєю могутністю.
|