Ось і дочекалася вся малеча жаданого чарівного літа…Традиційно в перший його день –
1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і одвічної надії, адже саме в дітях ми, дорослі, хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими, радісними та щасливими.
Цей день для дітлахів Старонекрасівської ЗОШ пройшов весело та енергійно. Святковий захід розпочато з урочистого відкриття, учні школи зібралися на шкільному подвір’ї, де їх привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Хрустальова О.М.. Вона звернулася до дітей зі словами привітань з нагоди свята, побажала їм злагоди, миру, любові, добра, теплих і щирих посмішок, вірних друзів та якомога більше радісних та щасливих подій у їхньому житті. З привітанням звернувся і сільський голова Мінжинер Г.П. Від сільської ради діти отримали солодкий подарунок – морозиво.
Надалі для дітей були проведені розважальні музичні конкурси, підготовлені педагогом-організатором Коваленко Є.К. В перервах між розвагами виступали колектив 3-А класу, Щабельськ Зоріна та вокальний ансамбль «Срібна нотка».
Яскравим моментом була зустріч майбутніх першокласників, для яких цього дня розпочалися підготовчі заняття. Вся школа зустріла дітлахів бурними оплесками, а заступник директора з НВР Хрустальова О.М. привітала малечу та познайомила їх зі своїми майбутніми класоводами- Красновою О.Б. та Салміною І.О. Після знайомства та розподілу по класах майбутні школярики відправилася на свої перші заняття. А для всіх учнів школи свято продовжилося веселою дискотекою.
День захисту дітей - це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Вони майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.
Нехай діти зростають на благо України щасливими та впевненими у прийдешньому дні. Нехай їх щирий, життєрадісний, веселий сміх завжди радує дорослих та наповнює наше життя щастям. І найкращою винагородою нам будуть усміхнені обличчя та сяючі очі малечі.
Коваленко Є.К., педагог-організатор школи
![](https://lh3.googleusercontent.com/pyEzsLpOfD6daakiCgGj2JID2WE15ul98EU57xHpaosZjbzqs6B4ttD22QIbRX32lc2vS-ZY31o2ngXOSks9v_aUC-UftZn5r281DAR-uj6tHU7psEZ5AYAHJBSFviinuvB2wHQmuo4jQP_PfLfqKzKSz-DCk3iUiyWTuds93auodtHJy583SKTPCqqh64c8Xx41CoCRQEkNksHhBZChxxBykxLmldR50XiCBF_4UyjtQyPOpa3-hX7RxNzBc3ja3cQN1XWWlN9ONJqqaPVA9afWqV2xM1n_O1cV--PUUe9YGG5cqAsKWRNRWLMx6gtG8bcVo45BhSn426lr2gkQn4LeH6yitXFJh-2ohKCF91dtHYtdCqb2IMJ1YWADz80sflog1KrOuozGKZqCSybO-f0yxdetzMAYu94BtOBza4-tTKIe8YOmG-wxG1uXlao7Zt0Iu1nkktZww0MTMtq9gYrvrUGek1ldAFfihneKb1IDgWn---H9B36loDiCGwXcj9ImNVRvZM_6ROV2tmycgfzbN04jhJHsqC-zmJrjrbXL8yucZly1paEu1MNp1aqjLDemlfPCc4KYntGYtT_jzQ98kGztTQJ6000qcJhQ9bZxw4YRzMDGdVC8c_324cz8cqiC33SWH1h9ZcMKiQiam16jXUOFQ-lnjlnBa1_xAw=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ngjnOHcA2NsBXKUe6C6wWJBA-WK_7jByHVP8yQe2XGDbLo_dq8Akgl6FQGE289KZzfEkPGJn3DEZOIDtGN71tfB3YRju4JM97AfZVyMF4EMsRFgDgSOcWjX_G_wplvxUejcMK_bQstx4QHX24v9jzRzM4eMEJe3CBcD67xN-EGedWPbnEbbbgB8ZTvLLqFJKm34-J2RAqKGxaZZ5QzkJRd5bIySTsf7rc42p6YaU-RprsNKdUiYIKTcMDsuSxJuzcHrsttyN_5w2RbBTfJQLLaWbw9c4ecWhgKaV-39NXw70NrncS3YvgBPxsl1e_XsvKruyLXxujWBJIePR9_VQJndxTUBO4OrSyHeGz6Q1B5bfY9otW9ICUVDiaOROxlC31DBNmh0Drn2N8JuY8HZ65HWySvc5FHNb10yxocka2L-Ln3rWYDEQ9N5Qv2i5jxCjlijX8k9RFUkOf0fMonXd57CGLJj0u5cIBygq3yw_g9_OTJ_F4gb25g5yA6vgyZUfPpzZWSlz5ynI7ilbTe9u-GhgJLvB4XLjUrJj8Bf4_lojoi8-r5SOWvJVNo5aY0sAvCZg_b74sKMu2NGVTMwIod7oppgOi4k5tKaZFEtr6dk4CIwvJCOiyirCnyUb4aPtmJmvlw7o1C6fIJP7Twz0YgInMzurOXGlGFErVyXcmw=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/WU6EcE6X_f5mim8MxxBFHWUAQZjvYjw-9EmSUx8xp7Rh82pLaL1W4gqDHvriahDjm9GOYx1UquRUbfPmmDwRzGTf_bEwOwQXJRVpSNkOWt31xY4Kn--TBf6hv6QyV1ELlw3ZJqFymUGPjjSVF8IxgHzkwP1Ho7S0okrogTtIUET4bHPzCyELYgAFskheASAXv7-c3qvCOoIUALIY1LoqNRtW-rd1WrWWjAML4NwHThPzqCvserdMwHesBYtE5QCbNs3OZl7PldkSuawJdhu7nV8uUsIU2iufXCf3ESmZB2MenMlTR0Wf-nJa45j5YyjDogFL4l47Jli_fFWtJkqa1-XslF4XfSlpRvVIiAS8VqzS0H9ba29GfySOPf3TSKqjJDmvrN62u1kUgfAHw_kbCDcyeCETeNTNkp67gy4lt-yYw1W8kHF5uMo0tWmST4uhy59v8IcDum33OLO2rdWrU2TuAjpEXqiA1uJZS0x-qByksH9_csBEKjGFMsLp8P8_J3YOpp_ZIGyE_i_0pLe8yYhzFNg4szzTS1UQ0KobVXJMSoioDcND-5zXW9t_8PyUuFUnCR2nBi_KSkLNRqxiz0zsLXXv1F4vyRJeEG8Xs56Lpk94AYgATcVPW9do_ZD9HcIQK_S6iOwNPui5WFoD5wLc3sYeRgGe8dVA2_LqKA=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/rY4J-AWqeThVmOehPPyEBd6EAa9j2tIXzEsH6bCRm2fnsb2VdCuk3I-S58DRvM-UrnIzPZaSwaWBkpELtksUYpNoXYhLJzpnJdfQ4QX782GGRuD5ociEt5Z_u6t_nkZItVwAWOvG-_t1h-6cJ8RqKb-P-bH1UkjI71OGe6ZYzrZ83_aqb1pJK2H-fQX7BpeRZTPpP5bHGPGPqDL_MmFheGvMKc5x5FDBOon0cNeZ_gJaHb_qJ9HoshzY_7pt3CW3s2iw_tj7rQAq3XW00GvTs0K6iYzzMprzrP5O7OV2b3Qul1IKwZDENj_rBbTuVHo9YuHi8Z5vwBU4LB0en5zPnt9RJEtdQ0JdDHTlRx1WQ1Xa6KgthNwkFZ7QOtsCyjlJxgp-V0Zci9b6lKw3WiNJnwbGd_sIR15weqrTCKaAT1muxJt2q9r7Xsuu0ItqZDorUtFtJpXdSBkGF8tAbMo-ki3NvIwKAw08eUq_9q1BlLvuEc5pBGnfRw7lbtHf5AtdE-ZIzNp3eMz9roZ_qZ8eaTpkJi_-uLmmqqQDSYVIANlscsnBE9CHktkDxCvpfeNCJjtW1DmX7II6_IWVaenYzrEy_L-CYf4hYq42d9W42jMyt-tRGK0vaTN4k5FtZx_WDYYnNNS8O4qsSkNEFMaGDutRXV3mKZcGGlAgJhQMnQ=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/RvytpIvVAYjJpLlaEHnGJ7GxJA7txR5QrmS7WIQ0V-kXlrMHAoTPSEhN_ixGTE_y2Uh__ARn5sv08s6ImUXcGz1svh2AiN2tyBunFsklD3Q1GUK2lQRj9aSQke9f65hfAZSW2YQkDegpu9MuQacLEd_-zEYEMeP0AM-mZdJcO9EPOrvh7qkAhTqot8MKs1SZMidn-zR5w-RwZ1UeZoCqOZDtTd5oq19Wo2D947MD3Gk_m5fVNe_9up3GJHohftuC_10qerGt_41u4BLS4CVsK0uRXCNOUH_FbGNQC6qSpFY54eHBAQzd3oDmTNrgVk4voMLGToaHkrx-Y-X9tdHoAtC0INbIO_UWuQ1TotuSz-pV8TPPr82l6vWoVrqpOXhuICsgoBn4hDx3apr9QI2NyToqW9dym0Z4nVOxlCTZYQ1hexuw2hMGPLEoBaFiqb9NHAYU6gof12izzJZxhvdpQWSVDLwX6xypcIPYf8dXeXbrSlCn9oTeDGnW66N1w3x69h-oEDM_rwrAQ1UM-ok1M57YdMvgr425hLcrmFIHYkuzX5gKhbLkHS6AxGyPV9v-XJg0knwDMxgeiWMB1yJOr12nIufUxkepP4W5pWEWO_pvlNph1zL_UNYx4F8bh7gq6xVGirGpUkjioOtVDgrJYTZQTuLH3SX6z1vVArn5uw=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/7bJOObbUROCbiDa_SQfV9zuaSYwAlgH3CyiEWQjrpne5TQnUVNsMewTq867qmmPJx8yij0NZ_tTn0oJkzy1KbCYQB9RFuqA8HiqWkP05op_Qki60dU7I2uRmuItP6pyB8uoRInk89bba86AyDuTOBjNvqkbsB1T-9vc2mPYROgHGpjQ1Flt0zRckFossbXs7gf26GRyKWMYKeOWtwslB0SLJ-O2-tViPFZIZ0QEZQev3j1k3WCyU1ZYi5bWsfbNEfVtz3GMoVrlpi5dyffM5fakHNaNSu_3zlrFxjlW_NBO3kauKRFWJVSXZzKIepHNmrqzxKhaEuSIDn6y70UQSJ3JnajoWDNP603hZW7hSiC6VefPlfqOqTssUesBT93qvGzigbZ9NKYdJHVxNZ0TCpF3nN8dNiSC15MXU7MY3gXFMUeVWX4e-o3Da2a8vWv8-tSrJ7AXS9XvN7Nc_CTvaON_fExPbogQJ-hGJFWOxvGfOWc1nJpPnKiRaf6Tjd9E6xVU28t772HXazLyGP96rjvJh7yAnTJX4Vk21gGl451pI_-1U89dyq2Unceuw409-0SuVBT3t-fXxHOPr_HHvlCXqjAKKm4VeSQpiXNWAWcjvXLJK3SoBDc9FG00OhrErlUMKLEJOuWgce8QSKIR20tUHJkc37Tfi4qoCOPaOrQ=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/tsH5Szz3yAH-p9QLY0Yv9HH4KIzRQY1nVIH2VjNaZ1SIoBAl3s5rtmyB4I6WVCmH69DMOQs39401_KsDNIiQ47MvRju0gsmCKr0nupifYNI9YfLXdfRIqpPcikrTAsHsqzWpnYKt7SpFhNVp9hHwfLUtjjEMgXxh5zppca4a9eM58MlirBFCF06y12wK7yGPm5-mHZJh6XhGmtv9qqkHbcVqkXWeccMCw5CT_Wl3MWOrczfJe2JAF07DllKRdGuG8HytCAcVwZHbQYZ_8A3BtSGJm2hiaN5aBUloVsNHcNPSxTJifoSvp3cJVtlJ9LPBlAnIgqdguaN0wXlWyUlcdEZJKtt490O-pu2A59l4rgjBljOiUFzUxlIZa6U2VXRsubABkAHCZN4Jx3ErCVH_V_1dOSz78oZQDcByVKJ0Dg3ju1He5y3b6Tr4Ow3C3t-ENaDCYa4Wt55nCZM2uIzB-zARkz9rZtCtVp4JDMMTtbhpGy-Fmnf83OvDmIoPq1ZA0bzv9Ef0Wm6crC8a6zX6LPo20kos5NuRm6E-V-jfyV1cUm8Udx8WWFEtwai3DW6eeGFvVUs2_gLjFRxVGKy4EBzvAyD9ZbwDzaL-r41z2AqqGHZigOBcbH3ic1XKHLeJNWCP9bDarPW0PAjLy4Mk7F-Z0aI2KTpksY7fwAFSkg=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Tr7POXJw2E-KpjH7pEJ4RnlraR-9qRCW_iqvxYcnxfM208LNZDTKjDIUvrcE1V6xGizVj0aY8rL8ovkEd8dZCOifJOpYumexOBGnUNNurKDJAYA6bYKsztVY7Jd5oTf42w5LJrQDh5Kj4FbVBfsI5_wr-fje03DscpSHNXCqPfVWNtStRObILNHkpXSz7Qv-YP-tK4rnffqUOXqL1h9qVnCGTm1pRLXe74lBvut2rhCyjIX8lrnxeghF-ylXaUzFNre4ySetK7JCZzFfgHUf78j5DMnduLloMRyu9hXJMDSYUrWbMP1GvoToMN9-8ipjVrzT60JgP6WixHQeVnJnzAwxeWt2dtUXbfj0M68r3YuyrN1hzOkLmYKE6czZGXvMpN2UWrjxkV-kLPLMmZY3_NdH-97tr2kesxl5uyZ9yuPnFodZn0yrGsa7QayO5A7RxvnjExCFiKVzoABv2p0nhsl1PFi4QDdRFoRV8cEn5phG1yoLCsTwx8dIHPo1k0MGS5cE5NWesOYF6FoFO0TzJ-HA0TjDagIacGivWoydRERFGOVtz2xKyiGUhOyGk42oqq0G8tXlhIxyiPQvZBxJwoLZxlf3UVfFDujMD5D0OSsJ-RW1PEPVGHv3Fvy7awA_5BA5lfMShk0Zo_MjL6X5BlTViw_NO7cOc66Yy7pDQ=w448-h336-no) |