Головна » 2015 » Січень » 27 » Міжнародний турнір з волейболу
5:08 PM Міжнародний турнір з волейболу |
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/27-01-15/%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%B1%D0%BE%D0%BB/%D0%923.jpg)
23-24 січня 2015 року в м. Ізмаїл пройшов традиційний Міжнародний турнір з волейболу. У змаганнях прийняли участь команди-переможниці відповідних районних змагань: юнаки та дівчата Комишівської ЗОШ (тренер-викладач Суворовської ДЮСШ Чебан М.Л.)
В змаганнях серед юнаків місця розподілились наступним чином: м. Кіровоград - І місце, м. Ізмаїл ДЮСШ-1 - друге місце, м. Ізмаїл ДЮСШ-2 – третє місце, с. Владичені Болградського району - четверте місце та Комишівська ЗОШ - п’яте місце.
В змаганнях серед дівчат зустрічались волейболістки з м. Кіровограда, Ізмаїла, Арциза, Сарати та Комишівської ЗОШ. Переможцем турніру стали волейболістки м. Кіровоград. Наші спортсменки посіли п’яте місце.
Начальник відділу освіти Т.Г. Якименко
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/27-01-15/%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%B1%D0%BE%D0%BB/%D0%921.jpg) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 569 |
Додав: andrejjskbkin
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|