Головна » 2019 » Червень » 4 » Літній мовний табір відкривіся в Матроському НВК
11:43 AM Літній мовний табір відкривіся в Матроському НВК |
Літній мовний табір « Sun Day» в Матроському НВК
Володіння англійською мовою та іншими іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентноспроможності нашої держави та її європейської інтеграції.
З метою підвищення рівня володіння англійською мовою серед учнів в Матроському НВК працює літній мовний табір « Sun Day» ( керівник – вч. англійської мови Бєлокуренко Л.А.)
Діти матимуть можливість протягом тижня спілкуватися англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності: в ігрових та концертних програмах, театральних виставах, створенні навчальних проектів.
Агафонова Т.Г., заст. директора
![](https://lh3.googleusercontent.com/mJsjSyEKyelK_w07PAvDf5GFQxYjkuaE4IBujYTV1LSL053ooZv9VvR13jdWXYP0h7D4UNq1SEMw0KQryNROKErlmdSqPwiQzuB8rVk0GQIz90sBC0ciS4UfhirP_3UzNIZduWofj5AvkXRel1FOhU2zLyRvcf078nRPfyRYrJFMIXt_CB_Cesa1XXZ3rtFG_T_UfvoHlmmItxTM__UeCqfbcOtX8tSxyiHaouUYJCR19ljkCqJdd5kLh32M8tvvqZMgnQ9fYEJkI3x4XxGheqYjHzfQd0CQgynz7Mb8g_z0DuXwFJSWq_guQl1yreXxWU_4Y7kblgdpL7H334cxCTGLgC84rSyD7nKzKiGfp_xx4bteAzZRwGZnV7aqzkbSWvKyx5O4tI7WPPtkqrTQwiNVZx_9H1wbQAL6qEXHLTWJ105Xp2vvZSpwSdHnrfKIfGJ-okFx3XiLSJLJg85PX222z5cqpBX38PzRyoVrc0DfwikJJDBea3tLyc5VkbZRZiubjfgJ5F6F7m8Twu80Vl39rBhktsEqb9CyYeXrdxDQtbTCQi0KOAJaKOT56fidV1mtfcyD_dXXjLacSMpUWkxsNi5yQMC3cGKBRBWWt9sDxgE2CQazEs4dm3yyzj9LT8HLfUtctlYr4jIMko801F92ceJViNb6prGzQoCHQFQ974ZC4bkufjMs5vWc5mc2zSgLKGLujhoGgnhfWJfw5DwDAA=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/7hGwA2iiklcx_WwfEOJECvkS5iNj802wqosjlBgIWijyJcZ1LAcwthzzejdzRdblAX9itf9QIMek32AJUM99tTpRt_4UkhYeJ0TKSVV08zLkPgNqrfDfvkW_XyGVr3d8GGh0ZOBquzQCF1YO-Eijf6UpzyrsLHj-YUo8rj3LfLS4iMhD6YlDzoEfuwIQWTPJR02yZa_UNN1G3SdA7jNXAzCWC55Jmxor_iBEt6RRhTnfLnx8671GFYYHwtydhRaakiXauetgi_EtGwv4OezYDbMYUR5dpl_o_pqGKncNeGNV8bCCF_W82ZINhMcvz0SRt-VtOZnE5cz6Jc-CN_Ce7bk9JOtA52TccL2hts3DMBZ5aoArUlUIDvLrr7T5rqSrYcmvEeXd7qhwGbB7Vq1YpLJ4FFTV7kSE66m284k7Z9R9FWhNMm2E3mz_AwsMLPWNPaNMk-UsE781po-joZJNP2jLtSr8_jYRTaWOFfLYv53trIfi0bT6qpq2RD67NugwQgAh0LBJCBW7BMjzif3Beuf7OrAmxbNe5WzGKhNtCo31UJKegJF3s21E7F8xpsUnHu36416J2SeAx1RIw5GXWlCzZv44zHwZ7M-E9JOr3vRERMPBJkZR5mq6Cq1VpABUcx7ADRNVEAjSQa_FcjgTvBUAeZwz3gCUGYbxZPsx_vTbG-wKXEX__Nufo4AoJswV1VyDvxap3YQp4Ua5IsRa4ImIjQ=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/CiXCC3uEEpZcU8LmRMBitl2pv8gCwyT0vD7vgWat_h9KeIQLjyfKloFoeBUeoT0gJuNulfQ4Qu_Vzg8Iu7k6SD4-draeURB6lIAGfYDYt4-XQJkNv5xZ0QeQhfb_PMmzDBz4fwgRCGVxn5DkM5rfgqSASPm75jeZf72hTjxv64lmr4Jj4YSqr4zD-X8Jghwxqu78Ws8uVhKK0iNP0l_GvH8ohr7_TqEW5XDBvpNGWf2wV6svJ0wEYmx638WiUwTdz_jBMrvWwWnonET3rj7qsaTx0lZpk0KXIHXglRqrT5ncHy8tEmQEDlrm03pg6-PQzu5KP0T1iVaDurfsAQrISBzLyxxYjN6B7uTfLhVc724GrBOFJelxBbAIq2d6Z47_2oyzKJ2J3sn-2p4izCJVAufE9vjwBlpMEzc75Cqd62CfVk5yMu0REKkD12l3t2a1IGla7V_fdkcCt2ix6tXAQhMP1mMv6M6ajCIuRETaDRSxAtpAjlGij8BskMhaYQsZHwryGxNOj4PiRyVU5k1sovf-YWpxyQFqMM0dz3rhU1HN0wpQacyQEh2mJBNf54iZMJvqWw-JJaePufuCr0KBzh6-fz3PzeLLrhhVuimxLxrY1zXO3jEeNKuJRAKGu7l_Vimbr4kV_IuHlbf7fiTtZ_hQPbCMoDAlvub4MqvmNKqeKawktyJdEdhqnVRxmm0xKK3k6k803CLp_8b-GobwQJhMTA=w729-h546-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 332 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|