Головна » 2017 » Березень » 17 » На базі Ларжанського НВК відбувся районний семінар для вчителів німецької мови
2:42 PM На базі Ларжанського НВК відбувся районний семінар для вчителів німецької мови |
14.03.2017 року, на базі Ларжанського НВК, відбувся семінар для вчителів німецької мови (друга іноземна мова) з теми «Навчання діалогічного мовлення трьома способами: з використанням діалогу зразка, покрокове складання та створення ситуації спілкування», мета якого показати вчителям на практиці формування мовленнєвої компетенції, а саме навчанню діалогічного мовлення. Вчителі району відвідали урок з німецької мови вчителя англійської та німецької мов І категорії Ларжанського НВК Денисової Наталі Вікторівни в 5 класі з теми «Дозвілля. Мої уподобання та хобі».
На семінарі було піднято питання участі учнів 9-х класів шкіл району в районній олімпіаді з німецької мови в 2017-2018 навчальному році.
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/HXfC/bAvFTfKcK/WUQlkivkCKQ.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo40.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Bmet/wKwu7esYf/7CRl2gXbpMg.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo40.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/KZFN/M4UjgG5F4/rDBK48sbeUA.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 727 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|