24 листопада 2016 року на базі Утконосівського дошкільного навчального закладу «Бджілка» відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів району. На нараді були розглянуті наступні питання:
1. Матеріально-технічне забезпечення дошкільних навчальних закладів. Співпраця адміністрації ДНЗ, сільської ради та батьків Друге життя старих дитячих меблів (виступила методист РМК Ліва А.І.,
про співпрацю в селі Утконосівка доповіли завідуюча Утконосівського ДНЗ «Бджілка» Волченко Л.І. та голова Утконосівської сільської ради Даки В.С.);
2. Ведення ділової документації завідуючими та алгоритм написання аналітичних наказів з основної діяльності (виступила методист РМК Ліва А.І., завідуюча Кам’янського ДНЗ «Роднічок» Бошкова Т.О.);
3. Збалансованість харчування та дотримання норм харчування дітей в дошкільних навчальних закладах району за третій квартал (проаналізувала методист РМК Ліва А.І.);
Також завідуючим ДНЗ були надані рекомендації щодо оформлення річних звітів згідно листа Департаменту освіти і науки про розвиток дошкільної освіти
Методист з дошкільної освіти РМК Ліва А.І.
![](https://cloclo37.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/D5M5/7MnLTnBaX/image-0-02-05-8cdd3390a39aa3579ae539befa43701c239e4e6da71b3f2b412db7cfc37bb5a7-V.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo30.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Jm2H/zspq4xhgs/image-0-02-05-03445cc1967c9b80756f217b619f319ae96e70c55683531cae4d1c7c717435fc-V.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Ee4n/qw3Tvmr4B/image-0-02-05-1f9dd8d1d4aaf320c25a7a1ee361d352ed6ec1561b6cf138e767db1c3123919d-V.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|