Головна » 2015 » Грудень » 14 » На районній олімпіаді з української мови і літератури змагалися юні філологи
9:42 AM На районній олімпіаді з української мови і літератури змагалися юні філологи |
Предметні олімпіади – одна з традиційних форм звіту про роботу вчителів і учнів в районі. Змагання дитячих філологічних талантів пройшли 12 грудня 2015 року в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті.. Сюди для участі в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури зібралися школярі 7-11-х класів шкіл Ізмаїльського району. Поєднали їх щоденна наполеглива праця, любов до знань.
З привітаннями та короткими профорієнтаційними презентаціями перед учасниками олімпіади виступили працівники Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Завершила вступну частину методист РМК Журавель Майя Іванівна, яка надала учням останні настанови та побажала успіхів в написанні олімпіади.
Олімпіадні завдання, складені працівниками Одеського інституту удосконалення вчителів відповідно до сучасних вимог вивчення української мови і літератури, були цікаві й оригінальні.
Бажаємо нашим обдарованим учнія успіхів, творчого натхнення та подальших перемог. Всі фото з олімпіади можна переглянути за посиланням https://cloud.mail.ru/public/7si9/QFqJBzKk4
![](https://cloclo28.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/35dm/2TAqUmxLK?x-email=rayizm%40mail.ru) ![](https://cloclo13.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Msdu/wUQAYiMv7?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo13.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/ApiD/DJsFUPVJ3?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo28.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JXPC/n4YTzxH34?x-email=rayizm%40mail.ru) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 699 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|