![](https://cloclo2.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/9Hpq/e76M7qVst/IMG_9670.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
24 та 25 грудня 2015 року в Кирничанській ЗОШ були організовані новорічні свята, які принесли новорічне диво та святковий настрій усім учасникам та гостям.
В 1-4 класах – свято «Святкові пригоди», в 5-7 класах - свято «Новорічне розслідування», в 8-11 класах - новорічний вечір «Пригоди мавпи». Виступи дітей вразили присутніх міні-виставами, піснями, танцями, яскравими костюмами та артистизмом. На свято завітали казкові персонажі: Баба-Яга, Леший, Вовк, Лиса, Любава, Юлій та інші.
Усім дітям Дід Мороз та Снігуронька подарували подарунки та побажали Веселих та Солодких Свят!
![](https://cloclo27.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/GLXJ/1sgSBRAkq/IMG_0609.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo12.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Khu2/twkkRepxb/IMG_9609.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo13.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/3Umy/6QUUPtVPQ/IMG_9673.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |