![](https://cloclo17.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/LUT7/tN78JWxux/DSCF5550.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними святами, на які так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі зимові канікули.
Новийрік - це святоподарунків, ігор, розваг, чудес.
Для учнів 1-4 класівНовонекрасівськоїЗОШдень розпочався святковим настроєм.Діти підготували цікаві номери для найбажаніших гостей - Діда Мороза та Снігуроньки, здивувавши їх своїми яскравими костюмами, знанняминоворічних пісень, танців, віршів, та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.
Завершенням Новорічних свят став вечір для старшокласників , на якому вони показали свої акторські здібності, брали активну участь у різноманітних конкурсах та змаганнях. Найактивніші учні отримали солодощі від Діда Мороза та Снігуроньки.
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/3srh/HNdZrt9Hi/DSCF5554.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
Перегляд інших фото:https://cloud.mail.ru/public/BQyY/zF3gPDBEr
Педагог- організатор Арешкіна Н.І
|