![](https://lh3.googleusercontent.com/jqWH_JuqT7ko8B2gqjgdG579q_WV0LGJhkzt1u5znW7d5qqUAUQpkwqnHIjone7t1ln-5R6UAbVlxKcuzgaFbMj4_7vn20Y1MLd-JYkkcidnfnJ5OZB7UiX-WypiouoPxApZzoPy7R0TxgnehXBenGcpeoIg22tfiaIfIATyo7sNEuGGtHRwhJO_0XC42BL7sFhEvuFTkTGWtvV5WsAl1JydcBEj-1WciUAbSu90dubd41CrdD8t6GLBaAhFPa-_u0icFwpraUycZv2u4JjVUKpSj2RBlDtTyZIQjHXv8UuEAiOh3VC3ouEDP-FLal_f7eXsKloGCz3dP0swmXrVo-i98GedZIDD7Igt7xK1JTDJqnqVW1NaeilP3NfifFy-YuP4x-EgnNhtCcpFQ-2JodSkE2x3g7YvmXfcjiIvzVbW1XpfX9RekMeLoGzopgQ-6cMs-aPhDyUhoSA2H93rnEzokwUDQBCj2hh-UaJ2bP5ziJHRcI31FYrvR2XBPjYUhFYjCAY3cZLrffk5To1t4fSqT4VD90o-k3-Yx1C3FyKi8tVazH86DbMbEfUOd2Y0dFcAQYU5jC6GJhJh6v3Urd41kahixFtCJkwFb9r-17xyVhTaMFdIK0jgAY7NAXXR57gjXe63pBjCRkH0O10KDW458s37oRgwhQ=w594-h446-no) Свято Нового Року з давніх часів вважається самим довгоочікуваним, дивовижним і неповторним святом. Його з нетерпінням і надією на казку чекають всі.
27 грудня в Першотравневської ЗОШ відбувся новорічний ранок для учнів 1-4 класів. Діти мали можливість взяти участь у новорічних конкурсах, водити хороводи біля ялинки, перевтілюватись у казкових героїв, отримувати подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. На свято завітали дитячі аніматори зі своєю новорічною програмою: казкова фея та смішарик, які показали дітям чудове шоу мильних кульок.
Для учнів середньої ланки підготували Новорічну пригоду, яка відбулася 28 грудня, заінтригувала всіх присутніх своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій. Діти підготували цікаві номери і концертну програму. Це свято сподобалось не тільки дітям, але і батькам.
Нікого не залишило байдужим Новорічне шоу «Ліга Сміху», для вихованців старшої школи. Звичайно учням разом з класними керівниками - тренерами довелося прикласти багато зусиль для якісної підготовки номерів. Старшокласники добре виступили, проявили свої таланти і довели, що в нашій школі дуже багато справжніх акторів і гумористів.
Під час свят Дід Мороз (11 кл. Лисенко 0.; 7 кл. Баулін О.) та Снігуронька (11 кл. Шаповал М.; 7 кл. Галева А.; 4 кл. Граур С.) привітали всіх присутніх з наступаючим Новим Роком подарували подарунки. Вже стало доброю традицією від родини Ратушненко М.В., нагороджувати «Найдобрішого учня класу».
Вишукані костюми, гарний настрій учасників і глядачів стали запорукою чудового новорічного свята.
Заступник директора Н.М.Паску
|