![](https://lh3.googleusercontent.com/OZRqiTWjk2fLpttCoOZgBqZo2RnemKW6ZjUVwdat5p5HZJ6pYckwBmhDoQyUnOC_69jfXGri74wBNyIDlJngA2yrZito4KYMYKf_7yipXiC145afONkFZMSHN54bdm9iQgCTv0TvVtgZRNAOcua0VRxe_QT9qaRzvmZBiubWCcWCCyJqjxQQOIhTbXvFgsAXqwQGn9zWxYeaFL4XiMFVfw9IZErOg5exX9EnsIPOURIHEVTdISgBW9Jj_CxMLFGKpE1Bn1osxkDb_TMMM_0xiVPPCZHqzRJr1DnNvvVep9YLfgl8HscgTOz851heLsfW_QRC8tVcQeDTF11rgCpcvUMnK9oggK0C27J_vDr0H_S-HmlYo1hb5dGXpjDRjBB8lmwUzhemAreLt6nG9xizaAHDqHSAAy3KXV4GyANOkbCgmE3ArKgZiL2xhHgFMYPosBCFC6gN_4bLa7lopGVaMCnzQRcitjJFSKfKAu42Sa0GogcZC7nlaX_7-OGFc5QNTYVVi9BhZwDeyuN_UYOSOhXlw8JvZFmo74WyJIMPcC6C8HOaEkv8jrrXUCdXmh5Ck7GvIOTKfdnU7115-JLLM0d64W8S-_IO7yZ4EKcmhY9V31iTDT2BniXFmP9H_wcaEwJzrMj0pR2AqVybweYa_fVXx40FzzvMZg=w594-h445-no) Весело та святково проходили свята у Лощинівській ЗОШ. Активно працювали школярі у «Майстерні Діда Мороза», учні молодшої, середньої вікової категорії прикрасили класи новорічними сніжинками, що додало святковості під час проведення заходів (учнівське самоврядування).
Святкування Нового року у стінах школи проходили 28 грудня та запам'яталися учням як найказковіші дні. В цей день у всіх учнів, вчителів та батьків був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного.
Для учнів 1-4 класів до нашої школи були запрошені актори «Палацу дітей та юнацтва» зі спектаклем «Новорічні пригоди сніговика». Актори підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами... По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували солодкі подарунки.
Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні 5, 7, 8, 9 класів. Новорічний вечір відпочинку для учнів 5-9 класів, на яких учні представляли театралізовану виставу, проводили конкурси, співали і танцювали.
Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Цьогорічні свята запам'ятаються як дітям, так і батькам, вчителям нашої школи.
Дякуємо за підтримку у проведенні Новорічного свята спонсорам.
|