Щедра земля дарами
Вже зібрані останні врожаї,
З полів добро привезено додому.
Комори всі наповнили свої,
Тепер приємну відчувають втому.
Втомилися, звичайно, від турбот,
Та радість від достатку серце гріє.
Трудолюбивий, добрий наш народ,
Він потрудитися і відпочити вміє.
Добра пора року — осінь. Уся природа одягнена в різнокольорове вбрання, стоять останні теплі дні. Усі мешканці села радіють від того, що польові роботи закінчилися, увесь урожай зібрано, усе добро із садів, городів, полів завезено в двори, сховане в комори, льохи й клуні.
Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний осінній ярмарок у Старонекрасівській школі. Цей рік не став винятком. Весела метушня, завзяті продавці, що навперебій розхвалювали свій товар, розгублені покупці, в яких очі розбігалися від розмаїття солодощів – все, як на справжньому ярмарку.
Це був не просто ярмарок, це було свято. Погода сприяла цьому якнайкраще: яскраве сонечко, тепле ласкаве повітря. Здавалося, що до нас знову повернулося літо. Розпочався ярмарок яскравим флеш-мобом у виконанні учнів 6-11 класів. Потім на свято завітали дві веселі куми, які й запросили всіх гостей на ярмарок.
Жарти і сміх лунали звідусіль, гості, батьки та учні раділи, веселилися, купували солодощі. Чого тільки тут не було: і печене, і варене, і вирощене своїми руками. А скільки кольорів! А скільки барв! Кожний клас продумував, який асортимент товару запропонує до продажу, як оформить своє торгове місце, як буде закликати покупців і заохочувати найактивніших з них.
Ярмарок розташувався на подвір’ї школи. Участь в ньому взяли учні 1-11 класів. Торгувати допомагали батьки. Вони не тільки закликали покупців до своїх ласощів, але й купували їх на інших торговельних точках. Розійшлися по домівках, несучи в руках чималі пакунки з купленими ласощами.
Найбільше продавалося, звичайно, солодощів, – торти, пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики з медяниками, желе, сирники, пиріжки.
Проведене свято принесло всім хороший настрій, об`єднало зусилля батьків, учнів, вчителів. Усі залишилися задоволені і в гарному настрої. Такий захід згуртовує учнів, учителів, батьків та громадськість.
Коваленко Є.К., заступник директора
![](https://lh3.googleusercontent.com/ZDmZ6hTlv9ubNkiFt1d2nPvtqDRAANmJQY5D3zCzOwz9jLSB4JxkdkAhz0HWIuNxQGUzuePjEw09iIjz7noDh_ir9GHGbeUPxrmI1LSwU19hPYJWsFkDs-KHwipHtGv_rq81hTQ4yWl3rBoHDyIoMWxf1MUXct2uVxe2euSwe-C5nHJ1HZVc3rzozFA-pjML1td7Y38EjrI3hIWLpTfs8YD75rBDb-r_ipQPQ6-Kio5C1fBGADXu1aC-gqk2MgwsX-A_Mmbi6ggnzc4kKbdQEdj84LC1LUjv3-MwX-eGKD5lxvqRFYfgKBCUDD5uMKyjnsN9cRdyu64eSgFuvttvtd1nNv36CZA_-4FKDigfYrRTcgPw1ojU6-mUiwaVUVpbPgGjT5FuYQ3Tl1vbImWwBEbdSlxqMZnsE5ddqR3XrLqxcduS-xYpQyOsp3aSurDjzt9LKEJn7LYH_mOt366OF7IYwOpy0DjO715ia4NO4xcvtK29IVHAHbSOEGmySXsAQVVsne3hK553CvLD_oT5tZ7MFl1enSR2kpsgWdU3NV12Z-rjPfTvxncnVaa12e7wq1VnVBbgOIXtj5KCF2mhqq5celnSoEogYlnvM6GSY6UhCds1szU9_9sy7uuQn4fJoCdMs127-4yzkYN861qU8PIO3PKH2NuptvpLfS04ZVxZWDkMf-bkwLE=w448-h336-no)
|