![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/03-10-14/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B5/P1040306.JPG)
26 вересня в Першотравневській ЗОШ відбувся традиційний загально¬шкільний «Осінній ярмарок». Веселий шкільний ярмарок розпочався тематичною лінійкою «Подару¬нки пані Осені». На веселий ярмарок прийшли: цар Першотравневського на¬роду государ, Баба Яга, Циганочка, царівна Несміяна, пані Осінь, пан Уро¬жай, господарочки, які прославляли Осінь і дякували їй за щедрі дари: овочі, фрукти та ін.. В шкільному ярмарку прийняли активну участь учні з 1 по 11 клас. Ко¬жен клас відповідально підготували своє торгове місце, естетично прикра¬сили його. На ярмарку також відкрилися шкільні кафе ( 9,10, 11 класи), салон краси (10 клас). А скільки випічки, солодощів, фруктів на ярмарку! Дійсно, осінь – ще-дра пора року. Директор школи Світлана Валентинівна разом з заступником директора Тетяною Мечиславівною оцінили підготовку і участь класів в осінньому яр¬марку. Переможцями стали учні: 3класу (кл.кер. Унгурян Т.І.), 4 класу (кл. кер. Остапенко М.І.), 8 класу (кл.кер. Ратушненко Н.А.), 10 класу (кл.кер. Па¬ску Н.М.), 11 класу (кл.кер. Пенко Н.В.)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/03-10-14/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B5/P1040281.JPG)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/03-10-14/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B5/P1040288.JPG)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/03-10-14/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B5/P1040296.JPG)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/03-10-14/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B5/P1040300.JPG) |