Головна » 2015 » Грудень » 16 » Районний семінар вчителів предмета "Захист Вітчизни"
10:46 AM Районний семінар вчителів предмета "Захист Вітчизни" |
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/L9nr/PYng3uTo7?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
У вівторок, 15 грудня 2015 року, на базі Муравлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар – практикум для вчителів предмета «Захист Вітчизни» на тему: « Роль позакласної роботи у формуванні патріотизму як базової компетентності особистості». Вчителем предмета «Захист Вітчизни» Дехтяренко Станіславом Федоровичем було показано підсумкове заняття гуртка « Школа безпеки» в 10-11 класах. Учні показали свої вміння та навички у стройовій та фізичній підготовці, була проведена групова робота з картками з теоретичного матеріалу, проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки по нерухомій цілі сидячи в упорі. Під час обговорення уроку, педагогом – організатором Тимофєєвою Оленою Миколаївною, була продемонстрована презентація про позакласну роботу військово – патріотичного напрямку, що проводиться в школі. Зайков В. І – керівник районного СП вчителів предмета « Захист Вітчизни» провів круглий стіл « Обмін досвідом роботи керівників гуртків військово – патріотичного напрямку» з теми: « Роль гри у вихованні патріотизму учнів».
![](https://cloclo22.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Qq9X/2fAJa3Co4?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo19.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/CfTZ/2QTmgcJwY?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
|
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 691 |
Додав: RusL@n03
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|