14 жовтня в нашій державі відзначається День захисника України та українського козацтва. А ці два свята співпадають з релігійним святом Покрови Пресвятої Богородиці.
З цієї нагоди в Кирничанській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено ряд заходів до Дня українського козацтва та Захисника держави протягом усього тижня.
З первачками була проведена вікторина «Ми – українці, нащадки козацького роду!» (Пастир Г.С.), класовод Єремія Г.В. з учнями 2 класу провела виховний захід «Ми – справжні козаки!», Приснак Ю.І. провела козацькі ігри та жарти з учнями 3 класу, Куртєва С.А, класовод 4 класу - урок мужності «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра»
Бібліотекар школи – Іванова О.С. – підготувала виставку книжок «Пресвята Богородиця – покровителька козаків».
10 жовтня педагог-організатор (Куртєва С.О.) провела урочисту лінійку для 1-11 класів «Слава героям України!», мета якої є формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. З учнями 5-6 класів переглянуто відеоролики «Козаки. Історія козацтва»
Свої мистецькі вміння продемонстрували учні 5 – 7 класів, які взяли участь у конкурсі малюнків «Ми за мир на нашій землі!», яку підготувала вчитель ОТМ Чимшир Є.І. Вражало розмаїття тематики та техніка виконання робіт школярів.
Серед школярів 5-11 класів було проведено такі заходи:
- Виховна година «Слава героям!», 5 кл. (Раділова О.Г.),
- Квест «Козацька слава», 6 кл. (Куртєва К.К.),
- Виховна година «Україна мати – вмій її захищати!», 7 кл. (Дойчева Л.М.),
- Змагання «Свято мужності та відваги», 8 кл. (Габрик В.В.),
- Виховна година «Ми роду козацького діти», 9 кл. (Габрик С.С.),
- Виховна година «Козацькому роду - нема переводу», 10 кл (Каражекова М.П.),
- Виховна година «Українське козацтво – міфи та реалії», 11 кл. (Іщенко Н.І)
Усі заходи, що проходили протягом тижня в нашій школі, торкнулися кожного, не залишили байдужим жодного учня. Патріотів потрібно плекати змалку. Саме патріотичне виховання є пріоритетним у вихованні особистості. Недаремно Сенека сказав: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що своя».
Педагог-організатор Куртєва С.О.
![](https://lh3.googleusercontent.com/Q6GMiwL1lJA2UI6hkxzi33wDCA5-rl6-j9qOMpIpr4XfUmnQ8iS6XadwGIVv_1hYicZguhn5Afypupw8aHiKjCUZdfJeOCNEizZTF0UeeGSmlefde-_OHK7RnViodzP2P4IkQCkpTuiVw109Lk-Is1nHcWh2YFyqY4AEHc1Sf2GFpfkYZw7OhV64O2J4kxi29dDM8gSQN4RCQgu74vwFbzeIDz6D6mUP4UGTvndAsBdWb_DgtPUAFLNyFujWQhUJC1befDe-bhWRulAyaqUTGfg8tcWOrTVBV24UDv-U5i6T-sIFefUS8E5VclV_fieWQVjF3ORt1k9EIYB7Ot5zXddjqm88XpP6ueyi6CSyyftS3IP1ur23M5VF7nYm36miC8Un-Z9fMr-i4hbjjMVbY0An_BbBVzdRhecpV9XA3WbzaPG5AuQuYCxd5M7l43TUt24SRPvuVhQ-sHarN3JMULJofpG9JPjm4wOhmTkHdD8NsrjBPISK4g5dYq2i-AmKx6N7uo_MMZHnc46En_9luic9F6qyt4aVgyvehNREOLATG4g_xSl9YAoTb9OZ_T-0JmjOVzOvAU-3UbT3BQL9Lat5GfQ9tEhJdjTbEur_lBL3RE4aBYy3bM5Xv5b07hnCJggQEm2YVcR-LK-2DfrwHc2FYnBWn77Yc7NUGq4hnAnV68PL2vqurSo=w707-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/elZWLilBTTiX_Co48Ja9FSKjvi5OY4a2jNmVh7J9P3nBQlThPQ54BLn9iYxxEnqFz9tiVHQVnT1uFWIEFPGHiFdYCoU8S1CVxuqNwAZ0vR-e6VCa2fmHT8py6lUqMZKla4qEsArowVq0flNL4L7WcchTkTfF7CZEmmM4ikKQASSToDasDsCjQUSAsJ2o5q3QyD58lam_UXboHUUDwmMpC0eyXVtufHM49z1mN-7gQqZvassKzP0UU1i6LtdFuShj7yhwGL_m3qjSmVytar-bX_tIK6tZR9MdMZGOOabczN7lVkkkDvZNXjNyf_Dt-TNrkvCWVk9Aji1oyKIjZsT7pUN24Nv670FDt6NoOiXhH_BTWkaz1Yks0C8bK93tH9wx8O54QN6F3I9YH81g4cBebvesblfUVLhj7i8qzPN5d3L4gQMLgMu7L2zVz7th9sdNUi2OquvwyxYadocHMCP53sTpIuR3TooNXtPI4q2AsqQW26szSHQpF-OK3kcRSBwgKoZmF3SqYnm6Mgym7RJ-vUeXdlwCVrY_jYjtU91c4mWxdq3cO-Y3oTOW1gO535BVl8u6Aw-GaD3fdIOzCNziF-3HiQJhQ3U-28zBU4Gxyk6MJ5UJuPJSkxAAKQFF8FQdYlX2-ENkDSLRzxQusboq6-4z3kbv2MIlPOzF4sDWuYJmypR06SVT8lc=w300-h400-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/eM_HAaVHp7gMIO-mkIoBxj1UWlrANOKuEHKjC3ZlP9QIPommOHH8vuFXdhuvxXeYwClGUjD2P6XjYUTjOWrnHWnKv3KgRpCAWOf3Di_637CumlBYPxq3xJc55eAoShca0bhzKcGGGlXzLsvP1vc32BQZ5DMK7q7_9UIs3modYHaJHX0DZGkpKNOhcxEINu1DlGLWFGFA1ygl1w0mH0KJpWgek99WDvPP2-h55j81DvWsaVRnPlZqqePrDC1xXEqqLD8QBdMUu-ZMTJHWMiN0eIGOMIco420c_hDwHMLQKK47dEw63OMgYM32RXBxkxC81J-hUSkOS21rM3mQmTTybPyE7kr_sU55m5KAj8-fY7pwm8YwPdjLS1omu6PXJSWYU8zjNzBt_fdPMSr-xNgF8SauC7s00jo07nA9bjHfSkqludxdArpzUubrgtEr0bVdeOS3Zm5Of49L19YrcHLv4P6Gnc8Gr71c0r3O7kmGATmhgBtb-COm9TTXbKzkfPiPFrTMDYqj_Z2_gbMHvhaWoQ27ioJqZ1kbtnL3j0nAS9S_K98K1Rgo_wYWtVr-X5hMRmZ8uu2jVA5bUgORBV81uZRrgFN8yVe4S9ztYZGOVT0SEMIk4HobhA-eohZYh0VkXH9347cpBYU5jwiJSXiTz106PW_wF34r8klaSdxq5v8JPUjWGCobzDs=w480-h360-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/mmSO10a-ps5U9akCSnQaVCCnSIgSPZ5yuoTvSsEncKgp4Z60cNaZxCr9Qqwq2FGreO74FY6pxQ1jQheCIwCkgCzcQ9eXxK5dDQWCZ0BgrA4VeIIP1dhL_yPygWlTqWc7-035NyY3HaG5JVx1Qbo_nGA0r1uxmmwM8wsRf3PWv01jsWVNbhDIFR_oW6LcHQgmVzb8xO3LPjVZJ-TefO0iJcoHmb5zQfRzR7pjuX9v2zauWgPhmRAYl5T1YR5rcN4NhJY-1N51dN48MOlm_KJKEHvxfFmRq8qsFGq_Qghhw3sPgrDAjEa0Rno9Db_2ZIw3mNEHMu1pPP0919EtWBHJPMJZ9HxTqEXaKHbAluLsKNKfnRN-Rw_MxyIysvJGCjqTCjVjjlxd1Q6vov-UPR0SJpu6Xo0tFKpcVWXKGPpB-o6bQLlBl1fRR5u0kT29PgLQ1eE7Xo3wTQmGufn-axmZCUDATDZQcDjK5bE-MwOysIk0WYL3_uKLWDT8GVINZWJLmppCe7ym5IwkJmjKztIDSUck4EJ5jLP8PrDKD_YreMtRw1SWcDSnzgPA3C1HewXqRHpjYfRDTwF4d-1F2fyIpt8LxyiCBgPx3buUiXPv1ilBI1GXdsEgxDBWzCxtPlIGbYvxlAzotv2-34amfuYlPLa0_CikJAuBx3d1VIcWd3e4De6KWwkHzsM=w480-h360-no) |