Головна » 2017 » Листопад » 27 » Пам"ять жертв Голодомору вшановували в Озернянській школі
11:30 AM Пам"ять жертв Голодомору вшановували в Озернянській школі |
В рамках тижня вшанування пам"яті жертв Голодомору, в Озернянській ЗОШ 24 листопада 2017 року в 7-б класі була проведена виховна година на тему «Пам'ятаймо минуле заради майбутнього» присвячена пам’яті жертв Голодомору.
Мета заходу: Ознайомити учнів із жахливими роками голодомору в Україні; допомогти зрозуміти душевний стан авторів творів про голодомор. Викликати в учнів співчуття до долі людей, які жили в ті тяжкі часи. Виховувати прагнення зберігати в пам’яті історію рідного народу.
До уроку були запрошені батьки учнів класу. Учні зачитали вірші «Пам’ять України» та свідчення очевидців, які знайшли в бібліотеці . На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору присутні запалили свічку віри і надії в знак пам’яті тих людей, які невинно постраждали в ті роки. Пам'ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторогавсім сущим на Землі
Арнаут М.П.- заступник директора з виховної роботи
![](https://lh3.googleusercontent.com/YEgpyan3TaB2YsPq13o_yd4QQ_Sblz5dBhAo4JE4TsPh7zOG_mzEz775SEBmMkZJsBnQUfsuiglOhAzP0HL2HZQOKxYqbVl0nsg8n8ytJPXBXGUwvXU4mRZE_XHd3OxymREOUOFmlPvfyyjbX3efXwTSqs3U-B1AheD5iXxhmKjqqjJaNEbKg81HvkVnxhz2-jI2ZEd8p5PdobU4pwxoc6dr1zkXA-101iwJ41cUw2FcjrHnEgvLP5T4vwjPXHV69_nawyJE30TPdKRB5MPwdXeHKW8355dgPBY_23ZBLzc4i2zdriYy2A6MuMgP5arEKxmAkm3JLlzwr6V90VoMue_X9ZjaMeGvJ6WkATFsEvAPDPb1xHqYS98BWYgBg5M4RHAuSMyXoWeZ7ivHW82wLUzLOiPsgw6r9AmzSos92lTpZw76gAsBfPeHKBCyDKLqD7XAhYL6bGe7j65wJ2Xdx-eYT3GLk_gKGD9Zc3wPPlq3xoaDSRCLSIHhpG4drzuYhcZyKr7KB8LiuPlpPNsPXTTmy2w71T2SjrQy8jnqSlkhmlWK63i7PFGceivtyvwdK4g4ZvRuC7V6sWvCgT3uW53xNPzoB58cdVsQYbwGv7KAZa4YurNOloUqZHlMwOIpS_GouGyg1xTDHDgF39-pHl1mppEru4n43ffT=w815-h611-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/56Qi5-g5MhfzWHdHgIC7AvXaxAuEWyep6VzEMt0vS5QL6Ibf7G-PAQJwRPl8LRkqaAFUgrG65-ASW6_WhDGUFLfqjAh5_QN9g6wSlruILQHKxdUOK_I_mqXHWteGQlbIfj01BeLGJ_1IinjiKbOq3mYCijHuRR1K51c0X65eBDO9kIotTV6lfItRueuG-qvf8Lj22CD3_1xbyCfXJVgmQAW7nIZ2ByeVMg2kbCY8odXJcb3-1fK52bzoFYTrgiNcSp_CykMRuoXGdjB3VGStw0zTqzaTa6A3xEVe0vapTm4qD3v2eokZMwTqNJG93ak9J0pr670SmjFZ0YXLsfZcRhLPNAwRE3lLCO1PvnLn557Y04CFrZIMrVBdvBcByaKBAUh4I-yfEsizfp5H1vvEeu5mSaRA1MtXyMwQvWG4mIZkn7TWX03wyVyYoLqx_lB_bm7klFG4thwvgAeo4jR7MkoC3I4g4D9lSz7oj22-_seNJKr5nwbg28qs4nL9EpUCag0JBVeM1Hj66xoosglV7ov28dtPRmPO7QDhRUyUC0TMeAZG3KYMkn01V-cjpv8BQeXDV0wAedtiMkmL12F3wiyocazH3i8E4Q0rNkud6jSMhJ1_vDuRj1nbJuPmfLez24wdJ9BUV7eonlMjYm7SdN8jH00xnx2jThU0=w815-h611-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/hAA74SxJp7nu5tGTI6gVIsXb0iY4BdbjGEl5RzxafSqW7zA-BIvQweoQFu8M9xCt-xVLK3p_YXsecHY6VFGYEv0h6QsYtYBRxRRHvdr3vT6ORZP89hOGfh9WoaYSVg6GHQBFYAm0G4YBWaEyk0bnYdJh4H_AvW3f15e1kdtIVDXqiUF58DV0LydQSL0ELYPrfpwha1gnunvQhHG5HqJY_wQ_lb8i9vJvV2sQXGTqHJeZN2pz0b3MNi6wyMFsFAVaun1MTua5H4zG4bI5mJlZn6X0nG0WiXJvUSxPDQ3-G75RYzQ-9YSrUe2kBhFbCTurqCswPNoBAzhDhNcNda7x5BxP4YFA0kzVmXZD_pcNrkP5x6dftYMPF-up8QrTFSu7ILLyIIQqFmajFZ8hKPwwEWOIb3jSl6BTsahp7CfsLFgmaToGQfgJ1xtdH4j6TIM5Z9OTI___UI1SskOe1obSGekejP4XEfFsetwais48BL5MWD46EnQbbMvOXdC_y7yIRkgLqrlOu6DSqeQLjW1Vkg7xAAi5KDLC-mGb7ZGW5FWfxr6UOxgzcunX47YDT2afEJiYodr5GZP5jPWsoERqkF47lz13K9HOjFbUtdaINUTqwuV3YxCFA3t0G0bg06QeaJbds3Ix8O-9RlCIOgLsz6hXDuHfEumkriZS=w815-h611-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Wv5WKQ_XUan25S_t8c1Ox33i0buMsLNn-ondUZHQidiuJbUS_9dT0q0OMPJQ1352ESxZw7Q9KM0GijxZ_XlG2nvXdXPXqP7UEN2bjl6RtR054fp48N-dxkldrmp5Tz622DWIPIHdiZgq0XjT-4ZBQkH_B3n0HPHV2LxU4VTGUzDt4InLDm_PMpten9YwJQ-wsNnerzUXz7tHfzt8O5T9JqwBMkz8e86EKDAJvXAUCk5yvfTKee_1LKS2XmoI2RxEq1gBDWMOaQIPH4kg5A7Hj8xMgG5EfRNuehp_5w__-i-x5UXPfIGd80tUEtJw3MlXLswSyHSmZ11BmySVu_RzvQ2fTfBbBNX8JVf18H-s6yznrRPRsMPh7UGwZ07_QqBcFUkzBbtNTRxw4HI9pY6Yexgx1_rbdo4iygdDpqqcT5Bq5667IvmGZkCkODSDmjTu1jqZ3B70E_o9MlYBJRtVEj9W1XgILRCotGgwIaz3HLApaJfl6TgdmJ9xfr6ltLIMe8WrRtjhmt-BFwAnZAlB_VChLrkSJqqbkb2xJCrtETc-OsjiQDDL8jlBYtQPCcvhByN6KIRJJjvdmIxQFpY9GKl5lkWT0DQNpZOdQQT0TIcpbAX8xLnDNDDN8d-GsBrTHPRTxYatCMgfTaKt_ikWyoqbkw_H8i_slvEp=w815-h611-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 489 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|