Головна » 2017 » Вересень » 19 » В Першотравневській школі проведено практично-освітній семінар для педагогів
9:27 AM В Першотравневській школі проведено практично-освітній семінар для педагогів |
Практично-освітній семінар для педагогів «Діти в Інтернеті: як навчитися безпеці у віртуальному світі»
З метою визначення позитивного і негативного впливу комп’ютера на людину; пропаганди здорового способу життя, профілактики комп’ютерної залежності у дітей; формування інформаційної, комунікативної та самоосвітньої компетентностейу Першотравневській ЗОШ для педагогічного колективу проведено практично-освітній семінар «Діти в Інтернеті». Вчителі були ознайомлені з теоретичними аспектами Інтернет-залежності, формами залежності від сучасних телекомунікаційних технологій (інтернет-адикція, гаджет-адикція,кібероніоманія, Оn-line-гемблінг, Оn-line-лудоманія тощо). Отримали практичні навички розпізнавання психологічних та фізичних симптомів Інтернет-залежності. Доповнили свою «скарбничку порад» рекомендаціями по роботі з батьками, учнями щодо профілактики комп’ютерної залежності та пропаганди здорового способу життя. «Цей світ прекрасний – не забути б мені повернутися» - хочеться, щоб саме ці слова стали девізом профілактичної роботи кожного класного керівника з даного питання.
Практичний психолог Апостолакі Л. С.
![](https://lh3.googleusercontent.com/y8fjdESDNaa-c7s0tlhB75az51C1YNgLrQOPWSdpmOJxWv4IbTCxMNNMNZXwtPN9f_al0WiUZKTQHrCtFnOB1u9kJZSsy5heRU3m8k-uizkbpoP4_UqmOoVo6nD7NDYRZM_H6K065tKdhQIoK3H2MQ9p3X2fcaaegJWIFNsA8el5-mfRxAepalRO79aMy6VXFoSfeHtA9EyN_ADAidBn9WZdboGuEO8gRFkdQUCfJJhN9EFpMgOLak4u_yoGNoWJcLdQBiGuFleyXlShG73-7ASrD3KIRuzHbRki8nhTBja0scDkaT92ulNVWR76im0_PRHEvFbiO4_txffWxqxUPq2ux753GZ5efSnL0FMvvG4p53YqV_qUkmNPy-NWJFnjZWOsklTdV9fT56aW0OlmJZmkUr7i6DnA9_dd5UmOE3v_32VpoWqwj-qYIMVGbnYUJkpsqPe5eE5uC8tCItwUDRn1UYWYC5zRphH66P17zbBbFFJ2MIpL_WugP6i9_wi1SwkWZ75QUvuukos7ftCp7cZESlVG_QzaCVyV_0VI0AMdCIyHWU7tZK3bKz9BTSioQQTlPuk7y4dX9LDRimx_XOv6UbxflXmHXXu1uyNXJyPREEL4qI3q5tqP8BZ3XuRQG6bL_Fwyp70CrEu1gQ_1FSADQ7iA2FdHGAo=w1086-h610-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 516 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|