Головна » 2016 » Січень » 5 » «Подаруємо Ведмедику усмішку» в Матроському дошкільному підрозділі
11:12 AM «Подаруємо Ведмедику усмішку» в Матроському дошкільному підрозділі |
![](https://cloclo27.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/9vYe/kisPo8UNa/DSCN0044.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
7 грудня практичний психолог ДНЗ Черой Євгенія Дмитрівна провела відкрите розвивальне заняття з вихованцями старшої групи «Подаруємо Ведмедику усмішку». Заняття було спрямовано на розширення знань дітей про емоції, почуття, настрій. В ході розвивальної гри малята разом з лісовими мешканцями розрізняли емоційні стани, співпереживали казковим героям, дарували своїм товаришам усмішки та компліменти. Проведений захід сприяв становленню позитивних емоційних взаємин у дитячому колективі, розвитку навичок емпатійного спілкування.
Хмельниченко Л.А.,
заступник директора по дошкіллю
![](https://cloclo10.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/5kZX/qozjG8NYA/DSCN0054.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo8.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/4Z73/tSvmPondo/DSCN0057.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo28.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/N7oa/Cz11ZUGyi/DSCN0041.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 489 |
Додав: RusL@n03
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|