Головна » 2016 » Лютий » 29 » Програма з наступності дошкільної та початкової освіти в Кислицькій ЗОШ - в дії
9:04 AM Програма з наступності дошкільної та початкової освіти в Кислицькій ЗОШ - в дії |
23 лютого у Кислицькій ЗОШ пройшов спільний семінар вчителів початкових класів школи та вихователів дитячого садка «Ромашка» с. Кислиці. Вчитель Мінчога Л.Ф. провела відкритий урок з математики у 1-А класі на тему «Додавання та віднімання виду 10+3, 14-4, 15-10. Задачі на знаходження остачі». Першачки з цікавістю і захопленням вивчали нове, пізнавали геометричний матеріал, подорожували країною Математики. Семінар завершився аналізом уроку. До обговорення приєдналися вихователі Пашковська І.І. та Севастьянова О.С., які готували сьогоднішніх першокласників до школи. В ході семінару було складено план заходів для подальшої співпраці вчителів початкової школи Кислицької ЗОШ та вихователів дитячого садка «Ромашка» з метою забезпечення наступності у роботі.
![](https://cloclo28.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Kda2/ftMuJQu2x/DSC_0838.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo14.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JFow/icpCtAu3F/DSC_0505.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo2.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Ekd2/dZYrvPQ5J/DSC_0509.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 526 |
Додав: RusL@n03
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|