![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/2013-2014/14-05-26/3/1.jpg)
Весь рік наймолодші учні школи вчилися читати. І ось, коли вони перегорнули останню сторінку Букваря, 21 травня, відбулося свято - посвята в читачі. До першокласників на це свято завітала Королева книг зі своїми друзями: Оле-Лукойлом, Айболитом та Чаклуном (ролі казкових героїв виконали учні 7-Б класу під керівництвом педагога-організатора Шиян І.І.).
Діти відповідали на запитання про таких казкових героїв, як Колобок, Ріпка, Червона Шапочка, Айболить та Журавель: як називаються казки, з яких ці герої вийшли, та які ще казкові персонажі зустрічаються у цих казках.
Наостанок, бібліотекар школи Руснак Л.О. розповіла першокласникам про правила користування книжками та запросила їх до книжкового храму - бібліотеки.
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/2013-2014/14-05-26/3/2.jpg)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/2013-2014/14-05-26/3/3.jpg)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/2013-2014/14-05-26/3/4.jpg) |