28 листопада 2016 року в Саф’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках тижня науки і техніки «Добрими справами славна людина» вчителем технологій Пінтійською О.В. для учнів 9-х класів був проведений позакласний захід «Атласне диво».
Метою заняття було ознайомити дівчаток з технікою канзаші як видом декоративно-прикладного мистецтва, інструментами і матеріалами, що необхідні для виготовлення виробів.
Захід супроводжувався мультимедійною презентацією, що сприяло мотивації навчальної діяльності школярів. Стародавня легенда про розподіл талантів дітям світу зацікавила усіх присутніх і додала патріотичного настрою.
Вчителька ознайомила школярів з технікою виконання виробів канзаші, після чого кожна з дівчаток відчула себе справжньою майстринею.
Проведений захід дав можливість розвивати інтерес до декоративно-прикладного мистецтва світу, вивчення побуту, звичаїв, традицій, підготувати учнів до самостійного життя, виховувати почуття гордості, самоповаги, впевненості у своїх можливостях, відчуття того, що ти багато чого вмієш, знаєш і можеш!
![](https://cloclo40.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/NBDW/6EDRxjDwK/PrRjRGt9vfk.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo30.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/BuSp/dsxCdEUPK/FP3ceFUuZic.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|