27 січня в Україні відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. В Матроському НВК проведено виховні заходи з учнями 8-11 класів на тему: «Голокост. Чужого горя не буває».
Учні, затамувавши подих, слухали розповідь вчителя історії Дутки Н.В. про мільйони ні в чому неповинних євреїв та представників інших національностей, яких було знищено за часів існування нацистської Німеччини.Діти дізналися і про Праведників світу, які , ризикуючи власним життям, рятували євреїв під час фашистської навали.
Тепер, коли Голокост відходить у минуле, нинішнє покоління має продовжити естафету пам’яті, відстоювати гідність людини і докладати зусиль до недопущення геноцидів і злочинів проти людяності.
Агафонова Т.Г., заступник директора
![](https://lh3.googleusercontent.com/VsOZCrwNFtACBHS_qMGgQxNvHRWsiWPJS7NTLUiSeZ9PgZk_jB6vmb6Eh3OnhRMiUWPrFis-PK3ejqSzBscCvVrEs7i96Q0-Vv5UhLQ46MNEgHjVjS1HRnefBvzqKKlfn120jpJbs9UBWfdIZZTExi3sKZqF9t_snzfFka2U-EhQ9BcqbdH3rHI7LTk38HNgiFyPVQhq7d6ZA_cGIKWi-3ATBjAMXXSz4k5XK-LkaCHfakUBAYcFVRr3f_IzpUBw5-vHWdl9btJiRYfXf8oA-_8YbJLnhSQnWcdKLiM8OKGOoQvOkJZj1U21NszU828WMxNboLpehmAi4ZE8gLZYgdXiTLXuOv-TlJvsjpj1GD5rEm0yYIWa9NYNGYvd8yRzkX1p27yH8xARaHqcadkbyjLfvE5EJAI6a9O8oHDCCShd1iN0itP0ijxqTgF37SQK90VaWSII6JRhqx3VCRFBXf7R1HcnJpWiBfeXJShdSNekTLdWv9OOBqDBe2EnXbzLi62oWJW3uqqRnT8PUAQ9yShdhqwUp0whFXXGfGDC_Od1MaApc7xHWWuMhGlLNJMNmkuSKncITuo8VYAmkIeCs6rvmnXWp3-cpvdodLhNecXn7j-v763VTE7wL_MmJ0YrcB6bJflU4rLTbF9t11DUdpHgvd3_RCTgMw=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/MwEAMZ6Ot0K4kQngF-xF8eSfwez3RER3IsmUH_nB5t813f2VDUzNwiVGs_3ARbcEcsOZVTbriv9X87uIVBNWVCVNmR7LOaKvQxEgjTU_zJrt8rYdAZ3sPuUpy_FwG7CeWSz8by-2NcatQ2HnASEgPbMn71uNBV03QHmN5rO1GHi3VWCXcW6eT98zx4QBn-XG4kSaWg74QTuCxYxzqUqaQylyBp7p5ASUUClSSpwzo_epfDsQu0uyWRor0hO8TgOaRyNaMUlS2gyKTziMRD2xsYAs0rmgkWIS82kXxjE1gFwH1H4_tzbWusLTzvWXfgKGe_t8YlK-ObyDx8SdhgMoLWR5QoYuAQRvs_UiSI4ZqSlGV5IKiJEYUUootp7ZOFjqal8M2zSXvjRwKvU4cDK7FX7HPDC_TN_I7KJXfH1R2zxoCYv6HTLCIrD3jtMg4xJitl3xAXOJzjHq11drQ1TYFpPtNv22wEWo9qDVe5x0h3284SHsEec4rhi3JW_rgw36gmmpxWGA9qrIhGDOJWWusKNa9tG_SKwWD-NgQLK13a7DoX_MJSF_7pFx7_39kSfbmDQKP3HcKrX9oM5ueOh5PU6a3or8BKTujhBuXTjd2Gv3TZgbdp631ZRHfSLiGVanOjo4ej0Fox1LdCOAMBmNB8KMUkt8kLUcbA=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/21j7A7pGSTxHRXxgN71YwjXpy_CFba-5XZs7v66o0Bx-NY4-2RX6IqSwNjSuSraatFh4wL46iw5QsYI-VDsCmKRc_QZCfpbnyjg141_ezNjj1245oXdb39iMJMi-lXXkEG1F5fmBPk20aP3yYXqW5IQ_nxLScX5CQRyd8Kv92d7Ht5qd5Y6VIPKp4S06mhS2sXAd5qq2YmkWQyUI46G0fQhLjTtSIOgwJqNY8y7V3vjS0ns2FBY7w2NtUQMV6JfjP5Vh9Ivulm7Qm6anpr4y08hbgLjXII6o-xTEtLYwSEGxNYJG5K0MaCB73-wELx5_eudXTVIzHWuwuchMvfRtzXnteizp--6ze6ZLU0lHaFgBLjM96PNxDQeThjoO2llBOnqbWoIXUvlazKT9x47-sBtpX-6RVJ-p0xGQ0v2JzI_w_666PZyJj0A9I4Xm_yuCqlayctZqPRVJapOoQvIMbV3ZfOWKf8YfDmxwRvibXVLEP1irp2Rm_HHRJ-r85b4VZvaAltOmMBmMxk99jdnuylgNbWfIYEbs4spVCBFBvxaWu-Hjp7OEkHiDjSjpabmHG_NSpxliSP4a6NBMAbwnkhqim6kXX72dA-lnsOG8Z_nlvOHpKJAIR_OB-he0Cj88yBiw0KGX2Yo42KCjvbbANRCIOV8zW1AdRQ=w814-h610-no) |