Багатовікова історія українського народу – бездонна, невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань.
З метою виховання в учнів етнонаціональних, полікультурних, загальнолюдських цінностей, як основи формування громадянина – патріота України 24 листопада з учнями 9,11 класів було проведено виховну годину – реквієм «Пам’ять серця». Вчитель історії Агафонова Л.А. та школярі підготували історичну довідку про Голодомор 1932 – 1933р., переглянули відеофільм про скорботні сторінки достовірної народної пам’яті. Класний керівник 11 класу Агафонова Т.Г. провела віртуальну екскурсію до Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» і розповіла про власні враження і переживання під час відвідування музею в Києві.
Як спомин про тих, кого сьогодні немає серед нас, було запалено свічку пам’яті, і хвилиною мовчання всі присутні вшанували їх пам’ять.
Вчитель української мови та літератури
Агафонова Т.Г.
![](https://cloclo3.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/5HUR/SZ3n1tetc/DSCF8200.JPG?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo27.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JCVj/Bh1mZzcwi/DSCF8193.JPG?x-email=rayizm%40mail.ru) |