Головна » 2018 » Квітень » 18 » Продовжується відбірковий тур районного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
9:18 AM Продовжується відбірковий тур районного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» |
12 квітня на базі Кислицької ЗОШ відбувся відбірковий тур районного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», в якому прийняли участь 5 шкіл району: агітбригада «Биение сердец» Старонекрасівської ЗОШ, агітбригада «Смайл» Муравлівської ЗОШ, агітбригада «Драйв» Першотравневської ЗОШ, агітбригада «EMOTIONS» Комишівської ЗОШ та агітбригада «New Energy» Кислицької ЗОШ. В своїх виступах учасники фестивалю акцентували увагу на ціннісних складових здоров’я, позитивному відношенню до життя, проблемі вживання наркотичних та психотропних речовин та небайдужості до дітей з особливими освітніми проблемами. Всі виступи популяризували інноваційні технології виховання у сфері формування здорового способу життя та художньо-спортивні здібності.
Методисти РМК
Кіосєва О. В., Руснак І.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/NMSBMSFR69CFIWkyrRB2coFFe6f2QVhtV9JTGhYG1RcBrf40sXMYd8W5jpHa2yycvUkdvu961qH9TmP5Zzxw8ouSDJvOG2TacBzFjSpVD37Q-7Yn1mpStX8WK7UlO88Vc-VtnwjEBMC3A2uZBHGhyKQ_7Aji_SgCbGj-fWj3FHYo3GitHMXn7ZjWDpzXKYfjziPcW_-gEXlgw_j0S-m_fDYf9JVa2p5UxPkax9ON8N_p6fZw1A-ZMfaEUnOVpDifZRm7ovHraKCSXf4VoRsJR6m2veMZKR6gYLdCmijBVz3ql6XO9na-R0cjhrEcNnLA3o0C7TdN9clTtUJkM-qEKQk_qNyUdg5YMO2k_T5HGeH0bNoM8AbVAdd7rKBT60P7HF02XhHUY1h14ShkxW-RZUGXGsBlEaPKFN3N1Ajc3PtW0j2meOg0nQ0BDaxNLIWfP7moGlb5vlMOpvncnePufUmukShBfx-OITSTKEWjs-yGwqPxO2SE_rjQzEp11c0Mx631qhDLPz4kza4rj4v1s_cDg-siATWzHJmYJ9uTJD9ez19wfHEeCl4yBITXF5XxGddtZcTX0mLV5DjjgwbLAth-oPNsyXGT6Id7lije=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/lGnKPOp_bPSJqK8_7DYEa9gKnnaXlU0y86U4mPegC4S0THUVq5jnKUiLpSmDjBt5SWCFJhaqyuJ8jXaH0Lfy_khJq8a9MVTQtBLSsS5u0KgszONxxshk5-gP3xdrALXL6i26dkPg4pGPwm6kZ7FQQJ3shRvLt1CsuhNi5txRYd7qw1Vo3nzYTnp0YAHrkiueWKDzJLcsdWAOLCOQl263T3r6SMd-dt01k7XX371B7VlHp9gbVw6cSU3sMj8OngZVkCMXaoKy33NJryrPxEuOqJD_DKNOy7TJOJpjuCdew6AeKT8BC8_JsKiVUB_jewEozB9wkvfGUTIffF6kTh6dbqMPxSWb6hTElk4GTD9iExJDXZAOJPCIGVi2QZBlZRZdz5e-RF2KVPVNUMvItzbeJDOTrtKV4Q6WNhPGH0Nm-MmWpxEx5bcXEdOmketMAamwJlbIjwBye5MC1OJf0HDEkmL8glTI8cRWS7pPmnaAUZm-nzKk49kAb0NXDnovvF_zDVJ_4MUMbXRvxdep3BavQjeEWzyi6-A1JHUnA7cqDkB8F2VyJHUjIJzxK7ePaZZV3gKL9vhtMkQfy-4rX0tuUCUVXixf8FEB9dm6wPhK=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/is7Qz6a9vqZMQVbTPKraJ9qa_MACMus_TWNQ3GB2wcFXisjXkbZGH0XVDwmU7adxO9Z1JdaKVzK6Y0zAGr9T_j4rQUxx9uq654Bykm4AiWMmIPz4iK_HlWK5qRuhszerZU1damsXv55uhtmKke660xqZvCQfte1rdA8oQBqWYrOIa_MT9a4LDLghZeqxxNvO4ycSr4r63ZNGhazIj3cvpuYEJeF943dv0Mv5CUCSN1vZ2cBhb1BtaZJ-BMbH7qE9HyG5nmZPNemcah1yKcSGIz3li_55Yw0zcUOc0BNK5CtgQLVz8v4sehmbuQud7tM-QFW5wpbVlydS6f7UdvKMdqXxxCf9gR6UWbAtMiDw_OFOg611h6HnegOQebuyYDlYPNsdpRT0BO8fAi1CvWCS3ysLIPQMOt_-p43OthotY-2qWvZqJHB61-cckT4wDMkwV5xypm3Hd73zBYI3Y8w7y1yA8lI7uRFpble-4UzwsGN6dfDschAh7jt5FVIVU4p39uStFcj-IEm-H5BiUd9SIaHoxFFzY8OxfOxYzld-BFb4_9nFlEB6bM1FTpsRyprK6nTxgCXQC16uHJm4Ts1af--sPCmRpyupyY62nKuZ=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Nudoa0D8jQLuHIPh0nVmFh23K-OyHDjAD1I0qnJD-pQR2aeqBoWfakgMy78ERFZh558LvZwiEjhiCPVAwyAny1GPIXexaDhG94zDXWmeTS0wZyq-yzIJlsIJG1ZMf-Oo0lWTRZYMALxMDN02J_TOv88HoJzjfYHKfmfqs8AMcfo06D18lPj1HaaI7LKPmZhrfPWwRR6BXktvXg_FVFmZ5mAS8V9snsP_3FgUCoapoR-zvUvLAGnVNfp9f0BUvQb1_azc1CEwDR0yQsGOt2bQAYmsjJW9mj4fo-UMYa6YfMe-5RHpFn8yucRFYC5rFJWKqasy0pYPWYhsiNJfpq30MDgSVp5LGCgKEajR8edrJQq-NoSSV-6lwTX9g3cJajnV7SEn86iDLSFafsSSZ7po8FFJ2GNZ_7RVVkRpj8ihY7ATdFln3KSyfZGKYOaJC6M0W0yZhbi6eGJ_fQYzb4O1QtxRzfpBaYLcl-RzkJVIj4tosemMsSZtCvTu0AU-ptKx1tdaO6UxgKC1q1G6JOZa0nJXXZIZqgFIjrHNsblNf7un0raVDjeZjqFSINqc3cLfLHt6DKMNDqbZEwpRCXlCPS7Qm4zVzmkNoHo0OhKG=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/2bLP_F_akKSCMAVjSleDu29CEse6qehZ8o1XFr5aIzaQYp8zCErFpObo7NELIgUWBa9sm_fVa391ohoERy6FTvGQkldLk9n-MsVC5bQobceGi4vYcopqireWicTNXr5wemQkKr8KJTKDIsKOn0G_ueVBGE0QvfS9reQRwrrcN6791RVW9kYn1kfIhDh-RQ3yJI8UBr8aauQvK6sQTRWs4sa1fAln1c42kjQTbGDIY88OWA_PTGSlf0OHci8mNfkiJmoqXT9L95oMZNIXE6LaJqDZoA8JX-cEsbrnD5mz0NMtAFe8TmJ9ofiiJIsEyBa922QXSuAD5HJROEcBPrT6D1E1kbTejaXkP3jmeBOpGAt6FfLr60j3HAoXbQFtQwDj5pXZaL4nvjBaTbjEISgjztjKRm8MKxLKkKvH3Hk-NrTeHthynENynDJ0rkd0xqJ1BaXiSdxByyZu_0YzD8kBXME9vqIcJATrFDy7YZXXkgJ4omqqUWM6NynxLKDcuHjZh8nhX5aa-ZKkLF1zUuofxbRDDPZbwiGReykcCuvnLkbvhkRlwxXQv8Uvz7475tL9FbTfKrEx0lxHqF083jDOrHsChS8M4unbMbGwnDUS=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/NJSqUcbLG6BbAu-mSukFFv2ikNBi5gnRtPHt811gnOg5S83YBBe6hQhSRxGuSs3sYFvs06_nCEr12WZSHisjQ864-M1rzaEJtQfjd1ijHmL3-Pj4NcdiF-XJ2X_Qh6-rmdr80DbrIi6JHZHYCj8e8OqN5ktGprH_ihDjsyfUv_FTzjHH0AOS9b-CbL8iqKSTRZP24j1Wq_kxwHUXleeRLzFPIokAa4wFcAotYBONJ8HKaBl16Bjw5d4bfEYDMW56VE80AfgDvx-IKm_zthEdJOUYALyWhpDz_eIJHJG5tHf8brRWEovKNVv7aasGiNKe8GOZRPMKcd-W8oGznKOqT5Q0dmqYVyGspeIw5VlgywJPgFluQyxoC3hut6-n1KZqql1oOQKtYaq5uTaERs4KEfHAY1CA1ntYExVDZbYZ_O3MN6aLFm85TxBzqcd_25NCcpwM-fcVOWDdEiba0VT1Y6lrEDOcYyZ8vx_daJfljQ4rZZzeIKQATvdgK86yBuuBFBSaCF2JzZdg_KU_o3q5giY_Z0OHlpn0uBcEdbov7DDNYbcg00Q4wF9aJtXE0Eth2wQVIWREyClfcB4xC042QVhBkD8vR2UH04-g3T2b=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/vS2qqXK27JbGre6_P4CnzOEBLLI69aFBquNbhHSZbsqw2S4NyauCwx7PTXoNN0GxuBZAHLrexo5_HuUPpRxQoeJrMCK5q25oLZF0PstL7_FT-7b8k16H_FoPq1L34Yi4seefFpRh9dEPAV_9Yvafb53GvbcaIIoRnQS7Es6Ex9ikiyhoqx4oG5jwFvgyq1TG313TYHgh7gufDLu_GiBtb01ha5it1PuhghZtTy4sIIgOT7WbFnlNFn2R_DGvKFqfIgURQY9jOV2OAiFhOh6q35c55CbRZTkxd6IGtdECvWLQfoTRQdq7UfnwFqxkAdIBvPgEajGRqADn4A97j_-9IFo_kJAa-96knVWjiIgNHAFxB-P_JLnQ8s9qi6odj02HWr6Lgrjz17sO8_NhYa6mMPWtqXPID4S5Y5A7Is4qgnEurz89_HJpUcTz-XkmD83uBeymneLLSFAkcnfnqKtovKPmb25rG_05_nbmF_GrVaGsZ8r6CnuH_GW3rEVuxh9sva_7gP_Jjwq49Oak12w7aROKDavJOGN5EpsqMc6Y9ApI8CAV6x0nfzM7bQROKUvsyGCt-jA5O_0QMxhhz0_JBdLZThOg4jCUzfI_PWgQ=w446-h251-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/lPx8WQzPZkI-xElH2z0yICt0hUIrlBRK3Yax7TKAtRSNWAhTzzEy3mqYvwoA3Ex6TCivy8Etg6S4r5Y_hpTfzgbmF7DrE9tmRtCpGhogHttsRP-xMl8QuXCrhkVQNMFA6SxUzvWxF9g0iQeb9eBcyIDcTkWDc4Q6K5Y91INnbw3AHSnASPbrF5idSvoA8Cm9BfTYaehc7lcMXrGVSwt16HVpPG5JopnAPexaZEGQlXyxGbsmSP0bD4OA6Yw42Q9ROXvK39hB0yYJ3XYrGneX69bWYxNIIaZX94Pqg3N1dUJpblgY03WjlQaTaOA5udf8WulWtPi556g-htFyCqLVEfmF_HDukP84s7hxXLyLCAZ1l9nCQAbPKKNmuVH4d_vgHeBfmTcyuxJiHNAA0TmYI-UhDq77Y8ll7VduQYO8VFM1OTg2CBC0YClLcimPKwvNqPCMdns6kycguAhLD1OI-SCsalfdJhFbQ8PIpDYqfYhwlEb1D86JZusxBrB1S15n08W8O0GFqI4LDET9AXEmk0WY-gr3LAB1veHpbQ4EtvATdE7F-JRdm4Yk0czwuZN6_dHWyct1p7fQ0empKAOTGNJ3zcPEYhygDlC-ZDP4=w917-h610-no) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 520 |
Додав: rusnakinna75
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|