Головна » 2017 » Квітень » 13 » Продовжується відбірковий тур фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я"
9:50 AM Продовжується відбірковий тур фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я" |
12 квітня на базі Саф"янської ЗОШ відбувся відбірковий тур районного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», в якому прийняли участь 4 загальноосвітні навчальні заклади району: агітбригада «Життя» Кирничанської ЗОШ, агітбригада «ВІТАМІН» Саф"янської ЗОШ, агітбригада «Імпульс» Багатянської ЗОШ, агітбригада «Вітаминки» Кам’янського НВК. В своїх виступах учасники фестивалю акцентували увагу на ціннісних складових здоров’я, позитивному відношенню до життя, проблемі вживання наркотичних та психотропних речовин. Всі виступи були поєднанні з тематикою патріотичного виховання, закликом до мирного життя підростаючого покоління.
Методисти РМК
Кіосєва О. В., Руснак І.В.
![](https://cloclo16.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/DKXL/hwKYUgMXo/20170412_095158.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/4rPc/wdfNKVR9g/20170412_101052.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo20.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/C7iT/8JxGN2zhf/20170412_102336.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo9.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/G3VZ/9YXjE6NFs/20170412_100321%20(1).jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 817 |
Додав: rusnakinna75
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|