Головна » 2019 » Листопад » 15 » Пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна»
12:58 PM Пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна» |
На виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року, з метою попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму, 15 листопада 2019 року в усіх закладах загальної середньої освіти Ізмаїльського району пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна». Цього ж дня на базі Саф’янської та Бросківської ЗОШ відбулася зустріч учнів з представниками відділу освіти та Національної поліції в ході якої провели бесіду з учнями, привернули увагу до необхідності забезпечення захисту життя та здоров’я в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки.
![](https://lh3.googleusercontent.com/ETnVuRSkhFcpy9EAIw5auWUAZ_YfKeabkCYXAp06HKmcBptR7spw9xcUXuYPNbegc2PkDSFma3UnnyM9BQGjmRByeE5GRIa6ok2NQ9A7w0pZdkE7MzvfnobgtGyDCWdpkSWE0aWBpc52SuGkkR4HH7XzS0nxr3aaB6LfeUbLnxjMlVkQl-BGazb7D0Ais-ESKu7NjJ-0w17Nzln_tAHK0DuWxvfPZ3NLRFYckppG_A7jRxHdAYBod4EBGASH2zCvrxbmzYKVyZY8C1Mlkh70Jv7-5TLcLeCjHVDq5NDpjWEN_WH3mbM3WbNV2yJ_njVhHsUK4Moe8-XVgzQH8dulkvUuMuzhIWHukEwFtvIgw-xTVhJe3D7DYydRZSRe-9O5YDgcML7pbD3vKsnTmfyAioU-yYnuRKTzTb6AEKRBdAHojCgUBDqoJMI5T81b3UgkWatqwswxm9cRoavFpMSBzY2ogL6TliszTXppClHE1h1IA1HUfJ30sHjwNzWvP9FEuIPvBjA28qRoWq_5ppQOSdK4w9vhXVYZ-Idgg_3rgobsUYtUcoUziCzA7nDGYPthg-SzZoPBiEttZNOWZXXUICfoHq9fxBotghD7vTvRVa_cQj0PnRoYgbt0MgvwkLsVs73wW1o0gOgEmZVOeg6Rzuav6ckpsVO03gILJqRcKJSFxG1GzkZi3DM=w1000-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/kBadib-NHM0LVLZMZnbFaZUKyTEdSclYCamTntiPATdKjtXqBp82EBQ7ZZQh47fytixbp17vIt-pE-MZQOscpX0IbZOjoGoe5tvyV3HFSG6-KixsRpTJp5JaEBbpHit2XRH-Nm0PK9lXA5b1T4kxTvNkZj0s8tU8gp1kLFTWfc0-ADZUZL_mWFxW5eKBEsfb-eP9CgUf3Ex42iYio0cepW3n23tZejruEZb3c9zYRIW93R7Q4MtwSl3eSX0rgQ7avkeQHsNf8ZR7auP7aN-ZAQz6_N4o-i25u22WqELrjTmd7uHfaYqpaoJIseAukrGLOoiRjBxbytsbyS3-SYPGADQc-D3MMNemMCPhEVytd3BzV-BIH0ZhTYyKVlFszkIyTS4xchxfzB8uNZn8ViBPC-lH4QbOtK_6DocUXPNDjUhStufY-IsYKYh1zCeviWj2MC4qZquKn6IRhayjKgvZlflKmVLaGcKokz2JnhW5TgC10kgKTvVvoXSL5GRPyGDx2D8APgdvzxBm9hBAIyvMlaf9Ld3Yc0DZsqSDojAVtbjnpYxcOYod0cfI9ponJdAAYYzQuXtGBzl215Bur48a2l67wf9yNNIS8-7yZ39SGp-f3Nx6nFHVq3EeFTLNuGnRzSILisAVUiLKwtuArSNDgf_jLndOlBupqchjHavnKEvYibXZclqTwGA=w890-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ph12X9ji_Ai4ZHniJ4USvRl2tre6KtvKdB1RkAWD-yT1uI76DMjZ49WlJEprEIkT0_HFzudCZP9_8_spOa8gjRNmgh44fexAehB8DqqweCuOCLLz0IqQcNxmmoq5b-FoqEWE-WgtpNwcUH70uRP3xpGLxrdJU5slGco2MccVk4gMWcqSx7eFFHAFKqcSx6EkgurdhmrASK_HrfGvqYAfkylOu5eYLvVj_r2RbeUscCmllsLRcM3ofg8sGlNJCnWdpPCSfMYz95ni1dlhMCCaOdRd2WHP9KF4zT_L1yUJtmk8-stWs1uVmsDveedDATh0vqmzE-QOz-0n_774sWJVX7TBpHbP4o3mhgUhpv0Gl50Uml-AF2XE1fS6uX0X_c83h5dBTbRl3jkoJOXjryUGhR762YQ3upjiZvPgWm-MBKNLbb3zPFDRwMRHiHd3O44cxPcYeh4JV9aZM7lx7IM2NTxzZ47xrbLUcTsOWkmCxDzZsZMd9v6nL7T12pwBBmLYOZoSDfg7P3AHbtkPgjlm153tCd2a-Y6C7zCYOC9KFSXEipnaFL2VvFrYbjBZ-OSMR9849sKhdx_aTfcfV1xC1izJDcScWCZGZTuLWvoK6YP8PDxIPHi15yw4yCHt3iZKi-Y64MjUdvA3bpB_Aesm3O35xpH-FoA6wZwcdgHqlwb4Ks72WSbuLuU=w446-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/FGBkN6No4_MfOG2KzftanS7Y-LdXWEwYgec960ArlBcNYI9BB8ROKZLlFxhsOkHUO9nqXmXPsZYV9nlumuqWrCTafMBhyexzhIZ2dAMalmrsZNi_gCnn5nIQ5GTsYCbCd2kNOEMcWanJhvQj68RakINhIqzHYOgop5XTeDp-87qINnZzJz_ImZ5wYXhLC4PmaLG6jGvEJXck13gjFURQSVJO13pPjN64FBgljUEQrw6DmKZ__UdMXoDKOC0s6OVrzyOnvMUg8eNqegwN-tPVRZxZcGCRiWbjB-N-RiVI4AM3GQmzKIUt4J4aznY_BiUhK_BW-02iKrDsdsHvEY78e4Aq82RBmqmKUdmJoYjhtgmVBPSCL9bFoKVXEk4SJabuaYwVbvMpe1Nw0i0wac7fcEfpcD9j6yXJXh3BO0dJSOEM8FLk1plfpto7yjq0Me8od5iAaTbgqsZa8pMAcDwgD0T1K3oc_TBswh3CPVgfT-ynyxDJQlTNNP-KLUmTymF3_xioFyvE1G3af8q5tRMKICiL9xDfT8S-rG7zwjrBKnbHkZohU6OsJIiZm5rsfpHNvnRiI5sieul_aD2E-fj0Y-yrO67USfrVM9suci8QoW50xLtPlCdcJ5yMvrEJ1zpVvK2ycLWXYIa4Xcf2kznzci_0jbnCJQCd9z4MIWF8T5iIZ1begsqNBgY=w890-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/hBARxI7GzkWUhKo3X3yEDxx6fiVUWhBx4VZCYfIPh3-Y71lVjWb0KnLvXFLOWQnHwmsPIB0w9TsPt3Nh59FYogxfLABoYyXF4iNchiGhfaEyazD1uA6E5Z-xq6fSsUhxXqHNrGKzoMKv7fx08z7iZCHE8BzAcNRgNszF2_Zc7Hdc-0uihuyoUNk6uLm2fG_6MuJxm5i29_6jvzlE5GlZ08CQwzOYvJXleE0A0qbZ7JYM5aui9A8zvY6Io96gAHuCxVUxPbsVHEd6jdfB53YfyJmwqx3tR4dIcWVcGibfqNtdacI1ErW47o9hY1_PJjEOuZSUfP2puWGKxfF7x-oV_3fuJML3nl3OqyAe38xnzEF4SNl7YDpkzH_N6lFK5oZ-Xk5BjPdteiK2ykt-DOqcdbgPPrVbjvz2xS_j24j6r49ZpP_DvTXtwcFz_qRRuZPIHUvcGbk2XtVvxgWU76L5F7oybiduqJeTmdwsfDIDAat1FYrH0RV1S30y-ZOvadmhC2j3Fma9JSi13_8LMDD21R20lY3NCebBRWdUVE11hWsKu7983OEwVWllICXiKmJvC6uo4BMGjBcRnTEG1vGruQ7xm6YfSxZY2wqmTZrMPbav-_cQpqlfHTp7wuy3b-x9TzFq94i-8ps2r5LStxfXNCg8KSIGavUBwOE2EXoGRVfOLvXtRUuCrcs=w890-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/5qb4BVpKHd7WXJMHJCCucUbHWSbFkMPjaUJsxTsCOeWyq2fjOKJUpD7W3uKDwDAjxsZOnvLGu7js7wdpe0SbiHkivyl39JoucqUbyq4Nv8uXfqGBRF-HiqfQTLZhYrD_2Fnm_3qgPwPDPB7e1EWBMqNthwCpm7gQa9lwRe6n8K8K8dfu1atpLAgxZEo3xncZypPTCHK3TYMVptRM1u3BI4Td0asvpLZw8cEKcpnkHiIBxKU_bfo0SNwpSvTRCSN-rzwkHCTD7iwxaOtLghg_bWCWIuwnUS3hLCclQ8Q5W4purzguczhHzL0a2GnApSOUCSMPbIGaN9KZNDp7OU3LRwz_c30lp8e-FGKKZPLnTnsLVmU26Aacba5alqDnb66NHBg7pATyEU9JKlFrTv0L9sbCY9rRTKJZ8YkwgIDYVESLVLTmPZJJKNlqRcryWf0WWy76pIkDqOlb3sycr5wJ09ZoD3YMYTyswzATrUU1_B1_zWfGwr-RvL6jrocHfRvWYfufqiynmr-uN8GPxBRrn1diP6oCxdjay6JCMunSrgS9hDmkXG9_iyRqBqjyeaji5jA0VOygA5g0QIH0d0oGDNimwHtDgdj1aw1OoJdze5A-pA8SIMxOj2Xddz8AsEpUEyDCPDdpgX-ac8hfq0Li7mA0PMLxzHRLyd5uuYSJAmiS14anBlB5nGg=w890-h593-no) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 338 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|