Головна » 2019 » Квітень » 17 » Проведення Тижня правових знань в Кирничанській школі
9:43 AM Проведення Тижня правових знань в Кирничанській школі |
Проведення Тижня правових знань в Кирничанській школі
«Ти на життя і щастя маєш право під золото-блакитним прапором своєї Української Держави!»
Ніколи не буде зайвим повторити свої обов’язки і дотримуватися їх, знати свої права і користуватися ними, побачити деякі проблеми зі сторони та зробити для себе висновки. Незнання не звільняє від відповідальності, а знання навпаки перетворюється на силу, якою можна захистити себе від шкідливого та небезпечного, зміцнити свою силу волі, покращити поведінку! В квітні 2019 року у нашій школі проходив ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ.
Соціально-психологічною службою школи було проведено певні заходи:
- Пізнавальна гра «По сторінках наших прав» для учнів 1-2 класів з метою ознайомлення дітей з правами дитини, що гарантуються законом; формування правових знань школярів, почуття власної гідності.
- З учнями 5-6 класів проведено годину спілкування «Діти та молодь про свої права». Спеціальні вправи та відеоматеріал сприяли формуванню в учнів правової свідомості, активної позиції щодо реалізації себе та своїх прав у житті.
- На розвивальному занятті «Всі факти про закони» з учнями 9 класу було обговорено процедуру прийняття законів, розглянуто структуру правоохоронних органів. Робота із життєвими ситуаціями допомогла підліткам застосовувати правові знання для пояснення фактів навколишнього життя.
- Протягом тижня учні 5-11 класів мали можливість розгадувати ребуси кросворди на правову тематику.
- Учням девіантної поведінки надані консультації з тем: «Вчинки, які порушують закон», «Прояви булінгу. Наслідки та відповідальність».
Соціальний педагог школи Куртєва Катерина Костянтинівна
![](https://lh3.googleusercontent.com/EQmH3GygvaQChb2YR5v2lbPWrn7JdkzcOq10I_qbIcmlOXCjhE-I3FU0jdkRPrmTprbXGb1B4gjCT1fwiyeyrl54YZclBTRzg8xQL8jfPte1vaId-y1nrQ0TI3MiNGZFvWcPyA7ptvpMywhsLaV2o1qInHZD8o54OrDbHNje6WR4FjAbcU7F3kKcfOYlCBTGYur7q2ES8efE3dJ7F5B_jZo2XB1kzYlS-EA9fYur6NEtAeESyqas0KQZ_0MgOQLKxgRcc_hKvAGJk9ggTBhGcBa62KKnovJOwMNWAtyjSTWjyiKrZ3ZN3ZBG1U3J2l4BFd2A3RXVAS6JjH0RpMzzYSoaVL55Ez5mcA2v76pl482gCw5ymwFnheF3Zcs3EtsWYWFuTH-k5D_aKkGiXmHIY9lHfo5ZhIN9fppHbSTZRwaKndM7fZSKsCNSSExIf8CL98OvZ6uQeyvgIUVMzQ6MdWJbE0AKKi1WNK03CpZHalqfViOvnz1wFFR3eFIzRdFNzgZLkdCYZLlOwnMtXoTgxdpFZTE_5FrvvjNI5oh3htn3j8y1s_McUCzY9LSx8bgHOSeeNZof8uimA1u6u0Nhip9NL3rkuMLnxlYNgvzbUz75NM3cbM-GE6yPHHfWWe1H8mnIf6EF1xZ6BC1zmS-DTetVuou9lA4y5Tk13PD-w_gtstUMZ5PtyXCO2D2IJ235iTMClWeBE8lG_V97x5QW1XXaLw=w800-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/AB4gooZZ3xic7F8txG32zA1bmwuAUcGm039I2POdJXERrD9h2CvQGv7x8d9z5TAR9nnTaZdzNAvOZvbhDwhgN44PxyYKgmHVZyqK4N3UdohqxpYTz-_Al7Wjnaeb8OzOI_6W6T0qox1yaaxyuT-fSNwp9HX4j7CzUt7_k3ObAHqMNCjU1taMRVU1Rx-bW3GfBrtxsZ6nW2qiLMOMe_ZrPSZzNUuYAhpo0Deq9VsOUoRWWg1Vq1DlGazUSYOEBOQXVtUmyVPMjY4kNQnsmbwHpwhzfnLXgf86OJX4mXrVSmEWdZKH9cykSPZYx_4QI739rhRij1L0CdpLtP6h43SanXbJ8qYYaTPn5INKemBoLI2MNLzUq-STwxxDAcjcZcW-n52VfG3wp-Duw1NnPolqXFh1D99oEgkcGVlTSOvwuCisIjE1Ry4qbyJGg3_rx5rJUG2zYir76U6rV09HHz2SEQz7jl_cvmmbD-sQB44IGah1s15-QDolqZ36jiqKb0xFvo_2ZfHpb91_vtkON3bEnpCuXWOUiN6M54YFc7IBLPDkr80lXF-zVrs60GCeYyhevvD_vxHq7iaeScBWUf2BN1DwEqwkQja9BTv3M6F5lcOq6vfoXuTAr0F-FwSTvcIg_7HTL3WHc9DRmi9qDjO5uUid1LTwC2-oeQwf3MiUj5iBtTS7-SJp-5CpDHYUgnuf0uAtGfH2YVIk8f1E7oshY-ZRPA=w770-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/fHRPCzT0BwzZ5LHQbeEYc_YrhVClFcx3_QYRFahfsmN7Mv_bcKBgVDDtYzCewt_2t0ZUM4IkCXFAEWfthB9Zm4Eau8ky9_n5T2M5vZQMJcH6BlzwIy0NqSKEWSxKvfNaPodPUfCpvdZP6qDtstC213CCszbvNJEY97t8DPzzk6tV6Ry6YjwBSB9BbcrSytZX09bnucEPi0oRyL07SP2fz8LgB8QudLhwVxBhKuTNwEzKjvgQ3HQcMcH5THNNKOyl7sP8GyIyQVwstckhOVWLiGXOppMJCANOtg96QnAJ2u60GstZ66HswMSRmAFnizLivhwnwzKpq2-mmptq2hjRQaDTUMWV3JvtvM93_-Fw0Rw3SR_QgTkkq7sZkfCFhdNEHNXHTlsT6Ee8UmTtgB8mYoJSwBI8ATpPdHRFj_kDDXwMLhVttl9XdPuA3h5DRDxMlnUnuQt4t98vlvZCaUmJm1ocwEVzkAL1ZhO7-fC8JWZw3LbXvTI4_ber0HbMHX5RiboTzK4pn_UhThO-xRF0UBmxzRswQ7aOim9RfOFV0PX9Sjzp51roCH2zZv0V_4LI1hYB4-UUrmgGf-sV1i5XIMb42n8gb41kw8LIbXrkOPxVW2b6qaCkzmz19oWz8Dco3h8hkeYLKPEKuidQDny-6RySOQQNPj1SESB3TGUP6io8Wd87QtL1qoYhU9Q3KfML96Ve9X7IDtDDHA1SUOs8jb7WPQ=w824-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/DruYGVISOMuRV7HUYTtaAUjpNu8pfUvpkvIWzLnEjLGCjPhuORsII9lnfWWnX24eVetltE1UUkcawUrfsqc-LYG4QE5TsclZjYedWbi7Y6zhgu7LHndTqqHpQ8q_bgtsdoW__tbdMgpSC5lQlm9gJh9D59I7FzF7DvEx7WbcxrCi34_jTlR12G9-6LpvVE09EkOSHjCL_fJrmlyM5YMxL2OCjWYTAiHt_SDozCo7MCv-h0rUqtR0dtQI9nIFi7E24YZsAb8_eJJAxWKcjmkCbw9W2bO57NDYS72F2OjBdxQmI_h8fsmzp202ZzD1eP8xU-QS_eWuXrtovAlDkywDXXmocBlej-TS1nNZ1D0REv665FGlyiIVa3TjSpyxb95_7lSJo80sAXUnqh87cpC4muZleoZUVHs131jOJ0Zbo6NkJyMriCgZzgGMs6nda9TcSCvZKVAnCyezxJqCkeyd2rp4OSe1kKcInLPLPFjb5ap2PXGOzoJh8mIvyD0fEcLeTEcUAQXmUCsORCJzJqlfckOJfeg19PdiEttB2Lg54Gk4R4lBE0vXKG28l2hv0VbhrmPSfZMB4ywZUhQXE2dkbxqXvOVwv1gaR0-t9BX7kZ26G9BDb6wfN-jAohAxfMP_VdEWmza5a2xOiW5kObzTHhK0RjjnxX15buwAYoElWriZz_b9LfsNItwM7KTMEOq8s1kYEvjFhKfq6qXgkuCpqEiBWg=w780-h585-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 426 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|