Головна » 2020 » Березень » 2 » Проведення заходів Тижня безпечного Інтернету в Озернянській школі
11:04 AM Проведення заходів Тижня безпечного Інтернету в Озернянській школі |
Проведення заходів Тижня безпечного Інтернету
в Озернянській школі
В Україні щороку зростає кількість дітей, які отримають доступ до Інтернету. Задля захисту дітей від ризиків, пов’язаних із використанням Інтернету та з метою формування в них навичок безпечного спілкування і безпечної поведінки в Інтернеті, в Озернянській загальноосвітній школі пройшов тиждень безпечного Інтернету. Заходи цього тижня також були присвячені Дню безпечного Інтернету, який за ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe з 2004 року відзначається у вівторок другого тижня лютого.
У рамках цього тижня була вирішена проблема безпечного Інтернету шляхом різноманітних заходів:
- Протягом тижня педагогом-організатором, шкільним самоврядування та ЗДВР були створені «Інформаційний вісник» та буклети для батьків та учнів «Безпека в Інтернеті».
- Класні керівники ознайомили батьків з пам ’яткою для батьків: «Діти, Інтернет, Мобільний зв'язок».
- Вчителі інформатики Телеуця А.В. та Гергі М.В. провели з учнями 5-Г,Д кл. урок-тренінг на тему: «Не ведусь! Я знаю як спілкуватись в Інтернеті». Для проведення цього уроку були використані матеріали розроблені радником з питань безпечного Інтернету для кожної дитини.
- Вчитель інформатики Телеуця А.В. провелиа в 2 кл. урок -казка «Весела подорож колобка країною Інтернет», а вчитель інформатики Гергі М.В. на уроках інформатики в 2-3 кл ознайомила учнів з правилами безпечного користування Інтернету.
- Вчитель інформатики Запорожан Р.О. провела між учнями 8-х класів конкурс відеороликів «Правила користування Інтернетом», в 6-В кл. Web-квест «Безпечний Інтернет», а між учнями 9-А,Б кл. конкурс буклетів «Твій крок до безпечного Інтернету».
- Вчитель інформатики Запорожан І.О провів урок-гру «Подорож безпечною мережею» в 6А, Б кл.
- На уроках правознавства в 9-А,Б кл. діти в групах обговорювали «Права та безпека споживачів в Інтернеті при виконанні онлайн покупок.
- Вчитель громадянської освіти Телеуця А.В. провела учнівську конференцію «Безпека та приватність в Інтернеті. Кіберзлочинність. Захист прав в Інтернеті».
- Практичний психолог Гергі А.М. провела з учнями 7-х кл. профілактичні бесіди та виховну годину в 6-В кл. на тему: «Кібербулінг».
Заступник директора Телеуця А.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/DvhDTUqt0fipS1rkIHifYBSiYZ_bf_drG226rbzdUOgHCf_s-mKWcv1hCSRPDjeZOyRdBYsxn_BXOCleWw0Drr3ALkzLuV449C0w_V9GSKnhrTMjKgYaYR7z4r5ROocfdtbMAeksEEfQYBQedYr_z_TjUYtYNM0wRtHfnB9beYowQxGkfPOKVS_NmXWVPUx3Xcafrcua9ZH5u30JmMFFprBvwKQtBJcWbKVV8d-jmHZFCno24lylih1phzqtD0mac3U20rgCweLTh4yK6ahGMYoeM61FF69KlHkAy3JpYef1wZiVRGLztwMDtfh6Qb1wSlsPyZ1LilguJMLdOqAYOTlWXvYs6t0OCw19RqQADejTDFzPNgnGL1Bp11_J2xnnY2lNxM9HPJ3CAPY1qmy6mwrFrI-r6ryqPiB4O7TtKYuPv_iB_D48D8jB-VKh1R5pjor6hLzGqKcQboy2pUoH0bIDuXVg8QPa7eNjoavX0ZvXpLVGRtX8D1Sp5HykJJsIDwrDUWzGs9yT_OXLhOp2ygi6dvNNGAe7SgTZoF0hzoB-gCHgSFi0aZVYLa-MA4d0cAXWc-Yy6ltZeZ7b9nvVmmvbIDxcHc3w5tTpGcViEqKNtxr3r8CFJhshPWyZzF1amEEhjkSZo2tE1kuTQk-HuAwUxc_vJoL68lAnajuLS3tmS42iASzqOg=w390-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/QcvK8Cd1IdcTZd33mZP40HVjmKyzNMII0RCszIPl5krz0PWytL_7iFIEZZkZfEviCFSbj8MUGp-FTZ8T9wug_CPu5naRSB08pP1yZy5f0bUUS_WB6jhACIJ3FLAx54UvS3wf_a3Jv071rHxwUlvurLM4fLbuLGXKga8hMa5J2lXFzSpTpOC1s-C8DUOVnVgD_RR-6wpem_7G7qLNzi32UcxNZMLF3T7WC8C6qfpJd2Y30eb5poaiQUccmUNHKoCRMrZCuNB0V9DhNTuPK-UktHG6_g8PMYRADm5yyssr6Ie9g08-DqWRpEPOH2xkVrSB5rbEwMjeznRhX4RGg57Mof-zzIHYR--dKm6eRenRm_ucO9v6YtryotQIUp_YA8nGhGE6Ukbwe0O_psPpbhBX80VYPnK6fOF-iaD3vlyCCLLFaxrW-FNa370lnlbvuBsVjG426JYQLbvomOEKuYqnNu4mENCOzMdfCN6q7WG_vZa0isa_4oFVYhBBdikMZWzKFXcATlcBJAruvoF3KGslb5juVqQJHm7dfymhPXpe9dxj6i7afRIJkUVa03k3YbpgFg12CM9LYnsvh5l4oPUf-sfo5PVaF-_HRhYobWlzyiSBGd29d7UXLkG7jURaaGnCnLK3XleYM1Hnxe5B_qIqGk1FN3AOmpzhRHWj03Hnzn4DXLTpgeC93w=w390-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/zpbGn5C7GkzyKpzOAFFL9iKbzL-u8-xRcuCac0j2ws3_VKfxe_OHGHwOMFCMR8cwqml7s3FyQO_ZLh8HG_wbWsxGIGCkYIa5k1uztvRRO9XfYbm9GuPlMt_yU7zpwvgcoYJUT8Xe0J--UIMslMlsZhlgOy081YlRYXpqYpCSVNeKcL1bfp8yPpAqILtQ5UKaxUN892LNhFlvVWXSl--WRFVHh2dd8okpCOKKPPmunxqABD6agbwqOiK8YmAawROZjxCqu64LGgBFIEReQM3_SX6N632E1YH7bZEGOry2ZEaU6_QdtiBEnvdkAtBoaq9rBQPVEFnSijid3OC0O03PLzW0ug6541-MvhaFMhwTNWCPYHj5AJJoHNwbuxUmZ-wCVf6jHBzOBbGuaj3hNrGgadYF3WHrtc_lbW-HxSYTuLtITVnItDCfG3lyBSCPRLOAnohrZmx9yal5xTEDsE7GlIPc5PvyHFEZQN4AJpJ7oQGgHyHUkrYQEBh8sgRlP9Xz0RXsQWrXXghuDV77fDlc0W_myddT_6IvwJSfWXm-JtEU1hVO7RblH2_13M4OZV8IBMt4le6nDi9VlB75le2H_eio2S9iTFG51fGVOUb3FxDMFFEwTxqYc8AD57ETPENewcWaVot1ngzJwSRwM7jTjGzmq0GokDuyxSIxx32nkY-FGhqtCYAnsg=w694-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/JjvHqY-9YJyCkRgESvUfOAFABcLvStPwipcmHdnj3PponuROB_dT2Rar7FSYqUTRShYz6e4Li5iq9MhDnomCERL5IuXLhXB_JVcagsS6ht-r70Je0EGiv4W79oWwyBrW8uUou-ob8u6uH1AUHIgX1i8cxIgnMTS5IsWhEaxsL7p0KCSrUsSaRkI7v1VkS-ynI2h9nH8GVWiicjhkkEesSWI2K7zw-QZieD1Zf_daKcc3wP_8W8L-0Iu_MxPf5_Cv6VkRMSCRBZkq6MiCAlmn-vgRV1bZKv6Prj6sFx5on8CAi_VnwhmHn5Uun7QIt7Ab9wo21CEBjVxHaLXlDmMnjABl2UzXVt98VcpPjN1sTUiJQdhtWauvOMdloiRHkIRGbN1OuClYJm1F-M-UWnNgaxriWDMxXvsvzR5i2QcEzEU6e8njNjoKdYBMwP3kJxJjIHZjX_gsA43kSstL_SpkupHdUheHamJWlDwowOPbmegjD6-YBFHKRw-HAlsl2YKsqgAyjUccmR3O5HAdquwzHE6VAZHIx3VcXQcr_OG9It2yF1TgKPE8EcxfFJJGi-yJ2g4ZOCrJa7Ebems6zOalOArD2shdRZU0156Dgf38mZ5Sr9YVdaMa3xh0PmHkD5AY84XX7BejgPQgVYl8kALmZt7V3dqScmUDwfjwscyLDTaDEdHGCgUQxQ=w390-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/xJWMwOB_HQAFoEgxgVthb1iMKANYtcScNDhxDi_rihnC76rZNtaOgDLUnWMWyJvGZGEd9V7cMFFx0_OVpButeDdgqDZynTaBsNj-Wos68EU8WKDV11l2OwFn5Dqe8V2ezsykNXVV4tS9KzbFRVD7E4_nf8Ia8cUsGcBw1Mc6_xSxGqaVnA63Yh-EECOWgs0KyH2_hOLdiyRDNfsXXQGRR_oa8J3jp3h-z4osQ-zragV8t1QXqrh4wd6JXejEj6DO3MiYTx2pqB4dm3fTly0kM4gDkkTSQ8MIAxJA6iknrmd71SjnjSm8zTEuKulDI6IRuShOt-JKZsSipA705eRU5f6UFLCdwBaCloPpQHUIuzMuYjFw8Lu_UhMafS00zxgalg3M9reaX9kTVL250wvptUQg1c0p8Nx_i3r2ZrWpEeWcvpuPC_qPhke0bHfa9AWC-KCw6xdb_wIwlec31uqnb3UiJ9eeOhztCxGi8B4cV3VDsGTk4ZDcNJ1cFWl_TLuW2uGl_7_IQa5xClQvFCAy1Pigiqyyt3wAdhPO_zVpCQkKVxpSp8DnOSgOk2uwCRrnoO2LYq7w_0GLWUL6aKmX-HnojUwV1aIDlElzcFyMl3qCYw6lexdiqBBhOpCdtaVJ8I8LYzzgd566zKNzWPFdU-DUS4hnzq4sfhb0nG0Gg1Fh52rnnT59Ww=w925-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/jR48XWZNGa6EnSishv-98qNwYoKud50syXaNL2TUgVSnsOLIoO-DBk59hazIEOjJp57VFegng7HqCX-hnG6avWpnZoXyZvOEDYK-kLV1_GQZduTpcs1BxSlpeTLaIbTWF0NbRkK6sNNUNWyVGKgS1ok7vbFCJTY58YuPtCPWXqP1yAbRhui5nvteRbOW-Iw7y0SOF0jPrUbT1kb0VTF7PeT6NTB-6u3XO0mHf4otNTvaPUH6fWePr2yeCjexfHR1GAz1iy6u0iaamCFd0Z6X_XZLqRryG8jYAD_rSD8AG7sa3VNv_i9rXXCzp7ZhY-qyU9mG8R1QvL0zDM8FvNPkc5LvnD-p2-4e3KXRO-yWt67wL-o0RBWE0XPvIdiWiHBzNEIs36Sq702LtIzFNGCeKuYNd9ABB175Z_jwRHse9chi0DmRBxJXpv8ESJnkEWMcAUV93aejbabfqfioXlycYVJLeryfoqU4yfLAjuT2MNDi8t3REmt_MxjiG_5K3ZoE1csaVsNFSUf288mSIRq8ENRC-fqqAnngUAwPKVvHtVRgT9eYMVkeZzdAGIzD4pcWoBDh4He2hiv5ryY1LU8tgxGEPO763CfbhnJ_mt5PPNvEuFCtloCwMrOlBNly5_yME3QxwYsyXdPh2lmP30aOxAj45COLk4CPh8lHtKGgR0IyUGHMcbz0dg=w293-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/arps6l81YHuFlXmYeKVjUAc5f-IsNv3BsUTc3JGf07F2QlFRS078FVfMYghbShubdE3REq9PoPDSK3M4azZSxBxQaDzpB1fcAymyo5R86SWQ1q9eMZTh7gWwzawdTriZTUy2qbJIxNlRkh9iJ7XOxZ-UT7UZza3NBpwpLbmn1KnjqSBlzpY3pgizhF4UENTTExyGBbBvaw1gb_OYfg1UeKWty7ejufiBYYe3Swf_3o81jFH_ZAGME4TKGRGfY7zpzXf2MqtUCeElKEjFO-ZVK7b9F--XArkQPrkj0kXkbDLPpY0eMj28aOPETiMpA9lybUYtSvduyqyriINoORDxwdrR5iKQlEsBlcDQP9DdTkOJ1dnMExB03p94HxcxYpSvVXV24Bj21y6WPA1YkEb7f9GzDWfy03nPnQubD976U9JkIA8E3H1WwKzwHvg7_Q8Mf1DUhT84VGQzqptoT7hvCVRbKNCRG3gdslj3Tv2uoPMS_jxANCqgcrHw8-oBLipCLKAFl7M-qq5lq1N_0Nl6-yp5hzC8eMwjzkWbq8Lp5s8eEhyLIKDjjy0m2-p61YOhGp3uBcp2FgyBFheSXdK9LMaFKSYMNeHoIIwvguh6z9gf_UNv5SHiti_VcP0YAGc4FcknsQUStVYRatRSRVFdeWaKTRx1lUt_HQg4cRkt5FAuaKVHB7dvLg=w293-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/2YyPFEl5r7EVXMYSYyPlikBS7jKgNihUYxnxK1wbaXNZ33pokF6XNQ5xLE_ou6I0TaDrk2Ro5CSjZpXa33yPEMusJUmHaHQQSvoVZvcQpdEtylezUVvDTQHZSQcZQqyg1hrjN2zTqZbpr2IKo2slcLZZjhiLPTkVSHiOCCEvLA8QFrjngQuqER0fpB80qlchgVlE8r5cCz8fqel2D8FwY97rzPt7BAqYJmBkb275krhCpO3Tk-3h0Opi4UPCCT2BrbWunJzAYvZPVTX0Hp4MMqvNQjUDp-Bz2Kh5ciaqAybA4fUFAoMeMC33gSVPcHwIEjDQFD4J3Q72QoTUGknWMmB2P4Gxbkq9mLhQIIHe29SzeXwrL9_ZomhHtLcIYOPmnLhunsXQRr4xz2TSZBPi6_BUwvLII9MtrwXli4nBn13uV6I9TNbsVn0GUriM_j2ybAH9Ozb4glCx2kZt2MSjwGww4dSNXChgCsrCswrChyIL4CREuwMxi2srPqZMQPG2BQEmmwwxNezhBjwcomkrZg-TK4ia8dXLvPFHJc-a8s1XEOHBo9q2Ia-w1afUD3yoeV84OxSE7XvBKc_7jbnd66ZORCe4TB534hHLFw4MvniNeMqqpUNWvNyR5udNDapZOvbn1YtgCVI3cVjwu5_6xFzD62Q87iW6b7q0zIf6aZ9IrnNSMzhtow=s520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/lWhK69RGIu9I0dJrwMHTfCCHFyfoR5RQulw90VrX7c1_c5B7XD1BAnlQahRbU7_Ya5neV49zR5h1LAynf0yCUON41OojCCA4IGMmZcA35suPQe-bwyd46xiZnCRrbOlB5Yess9aj9XQ2zq9MpDcRORQZaQaitDrkLL65YGDnyfUZwhTP0m17BkmG97W6qKCK-EoZaCBIcM8EBNpOLv2DaGU2BmAXRfrkpoexxtNWKwQYawMbDZo5VYw0QeMMbfFb-bvV68jh_tm7zp8yIreHWyeg7RTwV2gafl9esSvKL-Gs4LigClEBgPfqlo8DF4J8yKyzPLOCi5Cpsei13wEl-isMafGnTYlgnt5xy_3moskt8pWSxvNZ76zX9qKl0WMIbvt_Do9epAJZ8sFd8a9pvaPb_fL0g7iqfNsQ72HGLGQAK_uyVB5XhEDWWzeBv1iGskObFqJb6hIi6x7TZEneStubvcqVrwG4wsf6Z0rIOuxFqi_tD5J6YEmM_B5Qoce7DHY95Zgu1e25E-w3Jddc53OUyQC2wIeuZW7hvkMdNRy_OR5hdcmvBsTxIO54pTAPsFVRS4tIPUsr2IS2xBVxnqS9tKd2lDp43b8R17HajgQzjICGDv9YllbHr4jM6kKPUvmU1sHNz964ujZilDTIMUTZeJbSYQs72IcfJpDs7zHmDyhlon0GEA=s520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/rx6NSq4UvZzH7MBFzWtsHbSyT0he5U9CtqhHfL770uvYxAi4FiVFpC0nmwvWNxYrPRodQiyav-dhzvo2wiZGrhyF6U60XBCVn4gAwUSbVEM5KCD2reGkN5DOau4lPuBjb6BJIdGUP-yF6mHUuk4IkqJU2NcLTKlB2QG8YRN2LuaeG3uN2K5wHfPjl13dagsrKxi054U6lyLYR891ogJee76wUI3Ey6ItqisQwX45g0B1qbdc9BnV6QevCNfsHx1mt3liNAedU2oWjxEVb6PXfba3k_VSKqGj6QPEAe9fphr0X1zdGe4v4inySUwrkJZjE90Mom2NCYh-AJd0vp8OV6MR8W2cQMqdO5MlGFRelbUUK9KPo2cDC5GRCGj9fHM2fsXoCOiYDDu9JDQvgPJX_lOWKX6Hf7RvZwfDXPuMu9UQnYm_4BU2QYCjRz9qFYHG70Yr6ceGAnCoNDKJe6wjfIsCb1eZFysRW7AVo6NG5s1rEG8PUzYR4mAUvvfCD4lQ8jDpVZdMxALWvi_7zfF_8TbQIIqPTvR_j-VLAKWIJRxNtxD8sxDmZAsBaqoW5kcTiROWqa4LXCtC1xD84kET_Lcs-B_R08OCkX-f9KPN_c1RaUcGOhcDxTouebHx5CWOBPEOV65LQp_LldJaL557HxwYX4H8Rbt2KLCvophC4rn5jDDugq_sXA=s520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/3TQwmxzPx6vGFllV5TPDvWBk45PvpcllehWdlYxHdVgc-VwSsS4YhwMiGOXuZrWAHQYJOdkymhOEkdVs6JEdTWjWdGFVbjfGgmHIIyibpcrWCXGqBlsI0IoKeiDDboOoC50nAgo30vYRPPW-vophkihRF9M8_qp1am5SB-vUONTLtT5REqt0T9yHHCOpF4Q_Zb-PgkBI08QwsOzs6Basmwy7QZuSg5Pdc2mTNuutfKcD5RqItdM5LJYeMU3kIgyRqPtScYQmURNQt97hfZyy-FsVrvKoPhYeSDzMkdfltDprx8vGHiAv5Wh0faqXDXk_u2ftpJVjloVfOnypFYgOed74W2eC50ZGLHLwH_doFB_Vu3QVVNcjxKHbRfs-sww4X4YN7Xy9UGXn6KYO2L2Deu7E5oDhVoF7d6sagdcgsZ9NBiSdHNpnUalexI7Pl99Y3Of8br4lpnsDrPc-CJjYaBCaNMMb2T80fbBhAmL0qj2c15Nesw5NNMI5WPZGrYx-ADKC2dMXvlZgClvveKujEDu81Qugq2EuWRHBEKfagSrYhFThZ9rqMgnb2HuXiYMM_FiTxiE0hqomMD6rPGUGGcXwWvKXoAO1d4dGzAwRMrRFJO-DntfeElcpZ751DAtACHwaAACf0_xjDnxZ3ObdoGSrsq57KWiKrsttCS56G3GHV2Ch_XVHIg=s520-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 294 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|