18-19 червня 2018 р. в Ізмаїльський район завітали представники обкому Профспілки працівників освіти і науки України: заступник голови обкому Профспілки Корнійчук Любов Терентіївна, зав.відділу соціально-економічного захисту працівників Подгорець Валентина Вікторівна, юрисконсульт обкому Мосяєв Олексій Олександрович. Мета їх відвідування - аналіз стану реалізації Закону України "Про освіту" в частині захисту соціально-економічних прав працівників освіти, виконання розділів "Нормування і оплата праці", "Соціальні гарантії, пільги, компенсації" Галузевої, обласної угод, колективних договорів у закладах освіти Ізмаїльського району. Представники обкому відвідали навчальні заклади району, зустрілися з колективами працівників, надали консультації, правову допомогу членам Профспілки. Спілчани були поінформовані про дії Профспілки працівників освіти і науки України, спрямовані на захист їхніх прав; зміни в чинному законодавстві щодо трудових відносин, оплати праці, пенсійного забезпечення; запровадження обласної програми «Оздоровлення членів Профспілки та членів їх сімей» тощо. Ділова, конструктивна розмова відбулася з начальником відділу освіти Якименко Тетяною Григорівною, головним бухгалтером Харітовою Марією Павлівною. Проведено семінар для керівників закладів освіти та голів первинних профспілкових організацій.
![](https://lh3.googleusercontent.com/fxYsxfrbDrbp-JY5VBbX-agMUfupYVTtbVZe2fdKfrhJGEmySbC7miZpF4dFxBYHddAYZ-CvRulcedWNYlZPavRgVf6BxwaRJOenUa_9XlloFm3VErVr66IF6_a1ruHaIVg1FoL8Kzdak29vMGT6a7YYIAv28mSEMm8T3hoKeQryEZG4ugVODgickG3EBl4sQCIQI2d58z9vPeJtQoBtHWFfNT9afnJHVKZKSq2_EgOI_Co1F9B1eOfSgccxY4smjXnnjJT4HgUTmWPcMYJY6ArHbPlrrdj61bVFdplv5sSi6nfQoMNT4lZ3sTzLtnfMAkNo2yIhaVL74rudjWJGwkqpSSNr93J2Vivg8vvMBebxU2fDEJkHcItW13ESvSLG2FKSXjSZwSYGzD4Y8d74Mhz30yBW3qUzruDAPEF_fKQoUhkUDh4RO6km8xl78QJUtK1WZQwg5TOcMzFusKLZFpK6patYXySj4_SGbiPPV1JH4dxy7CAosCldX_ZDy_fzulY9RFxftLU_tFQLm-94Am7pvHLvrLPsmDt832loDb5f3o3IX6C_GoN7zI_t1yqLf7zGHK_XxR8RcgcP6pD1M_8VAq3ByhN-MZG9elcN=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ySjkN6k4v89kYeBOvk_eK_CncZ243yWxujasEfdavnS-ZQlS87aVVRpRlXDbO7M6dgKeVDiUY8QmM7NjFgxVi9m2v_ikTFTIgZoeZWmh_lRuiICy9rDYyg2L8uoom5z2Q-fU5UcHrJASW7QGf1jrTnOFuXoNYtqjm0G6Oe0-aJiRasSIi7WTpr0yhpG8NqAMFpIGocu-q6NOcoAuxo9w5jPpbTaKz0k90qc_VsyL7RFVmkEsO_ekTtrtqD5ZfpQO6cpV7ZTHD4VjcrzMVZK5TMZyERO_ra3pRq-DWcyyXg6Qo2RfxVOJkxiPso3Kmmq2oyBsNerYYFiOPPbQIRpb0ndHVMZDUCOFkFbAHAAohsxYNsonlTSQ6nf_ZBb4EWgPvDo07jTP7hn_Mg1aFEOlVtQPrlnaHtOp2vkBOPQz6PLy93E2h07O6T1f6PmmqsjBYNoiNX8HhJ_-DDNkO04uBEwNaX9wY55OMbKdij4odGgRKPp4o2L2zxahvL7IFcWvfiGfi07ej1q4mezkHt7vfbiyRPBc2485vxb7-hLz5iDfhbvbTarGFC1a_Krx1bh7zSRECDgzMR5ChTI00lGjqHtHfe9yYHtcDMl6Y-SD=w1160-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/GJjOzPz1I64820YhYKGphHvLvg6wVot8go20HhKL8MG0-bEJ-eM6gUASnmyQPbJK_EwFP7R7kHJqhYdaBcU5MyO3bOjvGIXGHOm_SLTT27p_xo8ri1mRORyjsSHA4AlDDQkVQ7tC2w8yDWD_ayvGjM7WlBChNKzZIDOWRbt2HwLXtH2NktfzFQQtm9AhnwPZwTk-ZBrKlqEzFk5w7EsnsGl8YdQ6JxTsn5eAc_PgJDXemGl22FlHMb9izsNIIJftkCwv9faVTxO6GXDdPeFG8k-lrismr4gHNk-FGklI6y-VxxE7nW2D6S_EEVMFz7Ml6vK0oGhyccEwA9K10hx9doLBLO88j-eG6Uk1ac2esE4rA7KVTZWnWTFfoZgZP7iaQR-2R8se3OBsislsSHW960A4jmrSyXRtS6W5PhBH3KUQ4qfFqtlY5NiHT3hXB8vemPvAcLJ_3YaiLUt9Pg8OnaoPZmogxMMUk2GpQGCTgHh6vQ3vMrmUTW5hbFoIp7Yvip4RGmXjgMU0opuDzlH3zDNK-m51tc7KDNwa22S0J59Qn_cl1Vm0ISP-IiWG0KRc1dkiaqn6TzuzypJcNXI6eHK9JmmvV-b-1AQJX_rM=w1160-h653-no) |