9 лютого 2016 року на базі Комишівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось засідання семінару-практикуму для вчителів хмії шкіл та класів з українською мовою навчання
До уваги слухачів семінару було представлено досвід роботи директора Комишівської ЗОШ Кокош В.І. - вчителя хімії, спеціаліста вищої категорії над проблемою «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії».
В ході заняття вчителі побували на відкритому уроці хімії у 7 класі за темою «Корекція, систематизація і контроль знань за темою «Кисень» (вчитель Кокош В.І), в ході якого семикласники виявили хороші практичні навички. Урок пройшов під девізом «Хімія не заради хімії, а заради життя.». Учитель показала розвиток соціальної компетентність учнів через розв’язування задач, які передбачають для учнів самостійний пошук їх розв’язання. Загалом учні виявили стійкі теоретичні знання, практичні навички розв’язування задач , були активними, відповідаючи на питання та виконували завдання вчителя.
У ході семінару також було проведено учнівська конференція у формі захисту учнівських проектів за темою «Кисень» (за участю учнів 7 класу). Були представлені наступні роботи учнів:
- Усний журнал «Кисень»
- Ділова гра «Два брати – хвастуни»
- Проект «Маркування небезпечних речовин»
- Відеоролик «Домашні експерименти»
- Проект «Коштовні каміння»
Подивитися всі фото з семінару:https://cloud.mail.ru/public/H951/HiEqbYxzV |