![](https://cloclo22.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/FHrt/BYNLH9x1k/IMG_0475.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
У наш час дуже актуальною, важкою і болючою темою є самогубство. Кількість випадків самогубств серед підлітків у всьому світі зростає, і Україна – не виняток. Підлітковий вік – один з найважчих у житті людини, оскільки саме в цей період завершується формування особистості в цілому, її ціннісних орієнтацій і життєвих пріоритетів. Вчорашні діти стають більш вразливими, вони гостро реагують на, здавалося б, пересічні речі. Тому, коли вони стикаються з проблемами, то найчастіше розгублюються, оскільки не мають досвіду вирішення складних життєвих ситуацій. У особливо чутливих підлітків у таких випадках можуть виникнути думки про суїцид.
Зважаючи на вищевикладене психологічна служби Броківської школи у своїй роботі звертає особливу увагу на важливість профілактики виникнення у дітей суїцидальних думок. Так, психологом школи проведено серію корекційно-розвивальних занять на висвітлення проблеми самогубств у сучасному світі та налаштування дітей на позитивне мислення. Соціальним педагогом проведено анкетування у 8-х класах, спрямоване на виявлення схильності дітей до суїцидальної поведінки. За результатами опитування психологічною службою школи були проведені індивідуальні бесіди з класними керівниками та батьками учнів, розроблено програму корекційної роботи.
Приділена увага просвітницькій роботі з батьками - на батьківських зборах було висвітлено тему загрози скоєння суїциду в підлітковому віці та надані рекомендації батькам, що у поведінці дитини повинно занепокоїти.
Психологічна служба Бросківської ЗОШ
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/6wSG/JEbREyunK/IMG_0473.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |