Районне свято вшанування обдарованих дітей
«Сузір’я талантів -2019»
01.06.2019 року на базі Будинку культури с. Утконосівка було проведено районне свято «Сузір’я талантів - 2019», на якому були відзначені учні – переможці й призери обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань. Також були відзначені педагоги, які підготували цих переможців.
На святі були присутні Тодорова Н.І., голова Ізмаїльської райдержадміністрації; Урбанський А.І., голова Одеської обласної ради; Якименко Т.Г., начальник відділу освіти Ізмаїльської райдержадміністрації, Копил О.О., голова райкому профспілки працівників освіти і науки України; педагоги та учні шкіл району, батьки (понад 400 осіб).
Виступи юних талантів чергувалися з нагородженнями самих активних учасників різноманітних конкурсів, змагань за такими номінаціями:
- «Інтелектуальна надія» (учні, які ведуть активну дослідницьку роботу, приймають активну участь у різноманітних районних, обласних та Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах та заходах);
- «Юні науковці» або «Відкрий світ – відкрий себе» (учні - переможці та призери районного та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, переможці обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;
- «Таланти позашкілля» (діти, які наділені талантами співати, танцювати, відчувати поезію, малювати, виготовляти неймовірної краси вироби з природного матеріалу);
- «Юні активісти та олімпійці» (участь в спортивних, військово-патріотичних конкурсах);
- «Професіоналізм та новаторство» (нагородження педагогів, які підготували призерів олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт);
- «Золотий фонд» (нагородження претендентів району на отримання золотих і срібних медалей).
Цінними подарунками були нагороджені 34 переможці І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН; 16 переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та спеціальних дисциплін; 174 переможці районних, обласних та Всеукраїнських етапів природоохоронних акцій, проектів, конкурсів; 18 призерів обласних та Всеукраїнських спортивних змагань; 7 призерів обласного етапу фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»; 6 призерів обласного етапу фестивалю «Земля – наш спільний дім»; 8 переможців районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»); 9 претендентів на нагородження медаллю; 133 учасника художньої самодіяльності; 34 педагогам була висловлена подяка за високий рівень підготовки учнівської молоді та якісну роботу з обдарованими дітьми.
Святковий концерт прикрасили виступи хореографічних колективів Утконосівської ЗОШ (кер. Бабаян І.В.); солістів – Бурової Діани (Матроський НВК), Калаянової Яни (Суворовська ЗОШ), Куртєвої Анастасії (Кирничанська ЗОШ); вокального колективу «Орідея» Утконосівської ЗОШ (кер. Кульча Л.М.); Унгурян Юлії (Першотравневська ЗОШ).
В кінці святкового концерту учнів очікував солодкий сюрприз – морозиво, подарунок від благодійного фонду Урбанського «Придунав’є». Всі навчальні заклади та заклади дошкільної освіти Ізмаїльського району отримали також у подарунок набори настільних ігор від Урбанського А.І. та Урбанського О.І..
Фінансову підтримку свята забезпечили районний бюджет, районний комітет профспілки працівників освіти і науки України та благодійний фонд Урбанського «Придунав’є».
Висловлюємо подяку Дакі Валентині Степанівні, сільському голові села Утконосівка та колективу Будинку культури с. Утконосівка за надання можливості провести свято в Будинку культури с. Утконосівка та педагогічному колективу Утконосівської ЗОШ (дир. Кулава Г.С.) за допомогу в організації і проведенні свята.
Бажаємо юним школярам, учнівській молоді нових звершень і нових перемог у 2019-2020 навчальному році.
Більше фото можна переглянути за посиланням:https://photos.app.goo.gl/QY5ZEECRzFs9kQxk7
![](https://lh3.googleusercontent.com/xrfgYrhPB9f2OB_3lYWbEVEmOjUgkvdnR3R32KwK86P82HSdwHKmMee0UB2Ca8dg3JrVhYNRQSjvSFai1p3uL3w-Ss9VOZ4-IijT3f1bFdVStCGk2czYRF9BKvG-tgeXaLvLAxP9CZN5u23AN4kCDvIWqZu2UU7Efc-srNVv3c-9YLcT7cV0Ro6aESqNHh-7Y_Pd1uuJKwKkKX-PxwE-dhXCsazuiEmqSUBAyeUhmqn4q2pLqOkVCUVmlRcZQnoClRn29PGkosxQgWjXXckPfPK-JZl78ghC6uFnRNLak2TXsvuu86M1swYlYduzat4Pmoxh_XxFyLoKzV2KDScT4mAtaOfsocABSzdkWnNgoNC2HCUBl7Yu1n60ehiZeGQAnK9QCnKHJmY8OcYwvl12bR_FfVTuGMuKyHUUtKyZs8j1JMq6UVUU5gL3pX6pzkX0F6gt546bVMmgVMKegrVyQ0sCh_uRAPhAG1oPciVm9FMfBU5jjD2mCXvVbR8v4CjKTJwNh3hRA06KvILJ-Mg6CVzGbWpxeOmjF7GXNp0HGSaEKe-UZTRPmptrgfOIKp3TW18ZrWFrc0iXRKeJ9w5FvBfNMU_2UWtAG6s0dEXU1NRtgmyzOpYw4-stTZj5o75CXsLL3_5DKZZrp1WU8n-UAC8bfoDu4sMy=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/5OGoPiQ-7RNY-BgKrx1cHGFyMTgfwmitxDSWps7SOUSvYFWBeTynNqGCmP-gm92TsiqYF0MA95MsOKUvkAtvkWDsCAidlcs1A5KpZ50EYHLP_G-93RN27Q4cnCqVkB7GcOD4-s0DLbGXqIDStKIj-5FKUw2LkLQUNjQmqeCopTjvPbvljDAKBN5X8yuIrFM_H3Yd8mjVffRa2oUb944p9Ln6_tbH--OCWslrsAy-uwnJ_PnMpFYVfrq8Rh8TQ6vb_4FYZLnrVEy435dUt35ry8zEQ_Va_X7sBojWo36bTAFxKzskCR9yYbZq9XCSiWG6IVsaLqBew6TDVZG_L0KPGZ4441MvcKmO09YvCuL4rNhhptwF4BuBSjuFy0QyUjIpNtjpseyO-_I5nvKMgaiqQ8XLIU6hnRNq1wfpY-upZSvhSlgbGBRKpxMoYFqvGDtZ8L1gRHkS8GSBQSm2K_SLGnjhrGbZw8xm6LGV0zc1RKgonzMKwa2u369hJ6_Hv0GZm6Pcjm_RNZWYG4AD73G-8h-JdgGCcKr5eZDrDQ9dGm6DD_W1L44zykDsPCKeMauFRTg03qVq4ze03a4a7HoDmNk06tXvcGU_ssE637Es0TQMku4zJ-HOuJLKxtlrtE8Bz_FYhdI5-gZDsF0fwflSLu9QaBsueiZ3=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/wkkWQ3oMLddL-EvsJDiFo5WqPA9JCPAN0hT8l3jy5IHsKCIETR10bydE0AVy3ZILsVfr37SDhskGL54HLqnzc_SStMnreGfFgHtobpl5LQMbXOQQ3NoqoGdXNRGCII8k8i3ht0dl40gEFL7JYa3AHQEbizWrh-C_YC5jVkQdjnTmKmi-sGylKMX7KFH72zoGMwvzgpa3R_fa-6hz301z5q9qBI9P6zhq-IipK1_xHRsGRgWM90FJsNP5zJQRc4-VA0-X7ywyxgyvRXhW71oIRH6AjDdLUkuj7FRGeMcM-QP8IF87JCl9X3y9FyHSC23JMKz8pYqL0wBTC01OcBMRyllxWcFcSHPCOPGoHVWWfuJiQIRjR7fsLg7dQpg6nadpz7XBJylg2Z_Nf6l2czvhli1N6dDul2Q2kri3EsN8t010535fNrHjXA2BLOHV08W8BV_9PwqRNeae79MvfuO9G3lyf7yTvnXLo1j_XOkL1rBW03HGhqmsMrzq5V_Gzthrs-QR1uXTekRYDFz4R0z8CZHQu3QCroedjKAYuZoqwxTbZ5Qs5T1Z9SI6a48bPtCBCXE-v4pZmDqxmEuhUUFHVfGrY6dJQUR2XxhR0b4qM_hE-EGApxvzJZcZZG8T5eqYpc0H2DRtls6-McRqpNG0TJ_GoM8deQoL=w729-h546-no)
|