Головна » 2019 » Листопад » 18 » Відбувся районний семінар для вчителів біології шкіл з молдовською мовою навчання
3:04 PM Відбувся районний семінар для вчителів біології шкіл з молдовською мовою навчання |
14 листопада на базі Новопокровської школи був проведен районний семінар для вчителів біології шкіл з молдовською мовою навчання на тему «Формування ключовіх компетентностей на уроках біології за новими Державними стандартами».
Свій перший відкритий урок дала молодій вчитель Єремія Яна Іванівна в 8 класі з теми «Поняття про внутрішне середовіще організму». На уроці використані різні форми і методи роботи: індивідуальну, парну, фронтальну форми, роботу з підручником, віпережальне навчання, елементи критичного мислення, що зацікавили учнів і спонукали їх до активної діяльності.
Досвідчені вчителі біології району відмітили достатній рівень викладання та надали молодому вчителю деякі рекомендації стосовно уроку та подальшої роботи.
![](https://lh3.googleusercontent.com/PieJinbLcUVsH4ZOgUe5kacNV6fZv0nkLxhUq1IWP6ye04tFP2-sL_xLObd0373Nv23dswGKN0_q7Dk6jMuqc2vpp_XbvByjINrNKsNMFtLAZdPieLg5subogpEcBy6JlQIqqmHdt1qkmsZvHaij4mOu3vL3Mlt73RSQVm9Ag5aqncIruLiWGqdDd7iLEAWDFs87M3czTb9uMmq_Z3F2eyJApxl0OOZYlBaa4IWvXAM7XRI3aVSXnUGpulM1R4pHas-ZPf9W2wX1ST-s80pIkkuklfwq1UZ_CgPyJdkCk6gZA7NeE6fqatdiK7ElpFhWDRbXXTN8Vz12E6ej7FqjnLfga8WM1JuhxUlr2JuVXpfOYv4anCpbz6lfIuVX6TaQih68MS9dI3onSqcLlEcc3hUVCWsRDWSR7E0MZohNiP1-9TyIf_408FmAaHKy1fQKJ_RQQfQRw0Sucr08iDfqsQVeXy_Hzwu6AvTJ7GOQXYbjzYznTFyW017JMTN6gb5LRAUtj2pLYrynZTty1qt3nxVeUoPHElGh5XSkepAdiI76AeDurGajco0Sx_-SkGSKN4jHiKU-nB_195eCfLq56S73tzbw8hGm3FaMxHcq-eLDTn07UyNXb1qKeopDLuW94jjxAJ2WAHuiR1L8jUrxNYmLTmGE929gXPpMtT5BdyTcFJw5j8QbkyI=w791-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/MPmTard0jiJnXh125a9YsCDGR1faQlwAYjfPNmKgJhZKlXom0abT7RxPvLj1WLhV0F4XhWYJormZdOC6mMcIJe033N6DisxHo3E6tTXzX0QMWL55v60eXjkYN54ccjlfm1QEmqLgomcqqtKZxYjuK8AEJPZomwqHld9F_zpvtHTxJbUJ2YqzsmErNq9ZrF_qSmH6iNhzlPySK2UZ98wBElp-6Gx87DkjRI2ZoBs_USwo5XQXtMYeNYXrO7Xgkd4li4elb7yxM-FoCv09D6lKUgVO_Wo40E8zX_ajfZeso1ufJzxhq2XXkgE820zi6IRJBIPDXMUfjx_2RusiPLvr-At0pCKEQHyZefKHS-SdhFu5wLWAQzB4nsM0aD_6bpkQLjIp3bpGIBP3SOHohVmX2MwurfVMIVbuhHPullwNG_RyiSeC_qgYOg_AfViqYhdyvbseV9L70vdzegnZpqz-ioPD5rm_xN8xdHqZeu322p_hPHpk9ZPaG2SyIDZQolUER_JBUrooXaDNlRyehyc0LptE_QynrgtgkSmivbhJQ2xZ5DAm59HvOyjI7IsMFvqOvBMU0NT5-CoVRTmYvlVeyxtQeSdTtBdgt6LrVK6CHkIy49wlgkxmcb78BrV5UXrVhpJLZ6c1PXz8NY8DfTrEKPbiL3OJPmY-mYGdrSY0-_R4wHW_PNMqnJI=w791-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/D2rsemFKklhJWFAn3GsVO0tWLRSczfBKDnA3Yfp4G2wY-hDC8d9f4rJ-CCEc1VvC5QVl1jlpM2VdSY1Tsx0jnJjtmOkpMFYOloVt2e6AayXSi5QEmZeVg55zc3TLVtrElBB5z7rE4RvxrETzBLoDJStf4IqDDrgdj0WnljdJx5qWBFQntJg41OIiZDKfKS_6VqIjqYjgpGF71_57mG6lvI35Q5Q7Vgclf9rKcxpwpyRzf0HoHikBLaT4eDZh7B9ZRQz5IJelVS72-joLLYI4dQJmmZPCIzMm2yNCY9xqq-IK7yS8FOG6m6z_0nQ9Su9nitOmMKOOKVQvFBH4K40ZtHs8eQVr8zlRM2b6pKwgK3rDs08hWCnrLpSJ3UboY5JSSs_MYO0CVwa2H385aPpUBtXSbD5qVzFLZdPCepvkY87KelSQ0R0KPqQC973Rpk_U5grAoxcOpWbWj26VoQy8PuVmLHCQQpMn8DSOY1rQ4eK3IxIgg24N5x6caGrEMqESRjRxhh1oH6-iai9y_bDMHtLCaky2j2c3Lc04gjbbdav0t8sUXnzEX4pdFoi7qwDy_p0oRtQ0YOCdwyoHjQLAmeNrz9c1t0HMRo3DNpgKjiIrVsxcMXxEXGu_rD0ddzgBQM_X1U0R-QaG0cSdQ_R6EXxtTYj-PTC01vPG1QYKgkpFzOD6z8VzjSM=w791-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/hVzCbeXcLCIVNaB4O7Bo-58vLutywJ9sILJT2ULiXdKit1hZPigGaAsMNM4Q1YsiiT3BpC82OHcbtEwL4Wea44UCEw0410uKmNlokEOzwQGwg0PrhE3PGicMcz-itwOIgSHkDh1WsI9LXfF2sZu6nkLbE0prAuf-JouU6YO463w6zGo0Sf6anTNHQTT-VbiUzcEZK6938vh3psePG-cOknllhtbthqv3fN10BP3AN-3nEnpmOAXm8x5LZnRz20Qqj9V2XVkSi6FIJr9nUz0-MOgz3yo32gHPvJXAYEGz7yHEjkhxOmIZ7f0ZRBlcWOLZJmM1yMxKNr1D5oqOMHssCVVHO84400F8OiwOpvb9NLWGW0KacxUkxky6IF03qrrtQZaV19NLARYs1uTdtKrP2rY5aqy9eUlYe-aNd2GQdFL7eHBK3MGsrJgocvw2iulbZp81eyqEm25ihXD7xWpC0I88Gh3iwSrp-qrYqT4e2eYIQv1vWAIfvl1T2WEwoLuTRlEOFO_E1QT4Fo-Vf4Qw4-E1pjdLwRfTqlwHyOCojOK84m-ewddASOFPWfukQJJkuzB7vvKA4Q0g4kvvk16e-ZA9JvONH-Qe9B7zyb7kam7aiIrrClawdj5vbMk3dhBh2FtCGrZYM6x5f0rMrBQuhpE9X1u-PkH8jbBjK37I91mwAHc9c6wK3pA=w932-h593-no)
|
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 339 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|