6 травня на базі Кам'янського НВК відбувся семінар - практикум для педагогів-організаторів та керівників гуртків загальноосвітніх навчальних закладів району «Формування естетичного почуття в контексті ціннісного ставлення до культури і мистецтва в системі виховної та позакласної роботи» .
Відкрила семінар методист з виховної роботи Кіосєва О.В., яка зауважила, що одним із чинників всебічного гармонійного розвитку особистості є її естетичне виховання, яке є складовою частиною виховного процесу. Для забезпечення ефективності естетичного виховання необхідні певні умови: висока естетична культура виховних заходів, звернення у виховній роботі із учнями до народних традицій та обрядів, широке залучення учнів до гуртків художньої самодіяльності, участі у конкурсах та олімпіадах естетичного спрямування, висока естетична культура педагогів і вихованців в їх зовнішньому вигляді та поведінці, взаємодія школи, сімꞌї, позашкільних закладів, закладів культури.
Систему виховної та позакласної роботи школи представила заступник директора з навчально-виховної роботи Лєфтєрова М.І., результативність виховної роботи за ціннісними орієнтирами презентувала педагог-організатор Суйчімез В.Д. Учасники семінару мали можливість відвідати відкриті заняття гуртків: духової музики, лялькового театру, хорового співу; виставку робіт гуртків «Іграшка-сувенір», «Витончена різьба», «Яскрава палітра». Підвела підсумки семінару методист ЦДЮТ Радолова С.В.
![](https://cloclo3.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/xJFcvweud6cS/image-9ad2db0832df4f5872b97f6e24347ea0c53a1f5ca8566b830ffdd1ba89d2ed76-V.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo18.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/2CqNnE71KHZy/image-a160b85451c54d427072100e984711cb1a376c05e77061285461a42d9ed45a2a-V.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|