Я та Ми (заняття з дошкільнятами)
Старші вихованці Першотравневського ДНЗ «Гвоздичка» з радістю зустрічають психолога школи на заняттях по підготовці до шкільного навчання «Я та Ми». Традиційно щороку з лютого місяця по квітень проводиться ряд занять з дошкільнятами. Діти вчаться працювати в групі, в парах, пригадують кольори, казки, правила ввічливості; разом з цим розвивають пізнавальну та емоційну сферу. Вправи, які найбільше запам'ятовуються і подобаються, - це ігри та інсценізації («Лимон», «Якого кольору …», «З якої казки герой?», «А я можу, як казковий герой…», «Вдома мене називають…», «Привітання сонечка» тощо). Зацікавленість дітей на заняттях є основою зацікавленості на майбутніх шкільних уроках та успіхом при адаптаційному процесі.
Практичний психолог Апостолакі Л. С.
![](https://cloclo39.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/KmN4/LpoeBCX7g/WP_20170223_09_49_50_Pro.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru) ![](https://cloclo16.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/CkJb/4tAdDyE65/WP_20170209_09_47_20_Pro.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/KWJH/LVX6es3kN/WP_20170209_09_46_54_Pro.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru) |