Саф’янські школярі – учасники обласного Конкурсу творчих робіт
Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учнів
орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в Саф’янській школі щорічно проводиться тиждень права з 10 по 14 грудня , який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.
Психологічна служба також не залишається осторонь. В рамках тижня серед учнів 9-11 класів практичним психологом Бондаренко І.В. було оголошено Конкурс творчих робіт (есе). Роботи учасники виконували українською мовою, самостійно й висвітлювали індивідуальні погляди на обрану тему. Найкращими було визнано роботи учениць 9 класу: Гергі Тетяни з темою есе «Бути суддею – професія чи покликання», Подолюк Дар’ї – «Що таке право і навіщо воно потрібне у суспільстві?», Крамаренко Анастасії – «Суддя ХХІ століття». Їхні твори були надіслані до Господарського суду Одеської області.
Фінал Конкурсу творчих робіт (есе) відбувся 22 грудня 2018 року в приміщенні Господарського суду Одеської області за участю керівництва суду та суддів. Ученицю 9 класу Гергі Т. було нагороджено за перемогу в номінації «Найкреативніші думки», а Саф’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів та керівнику – практичному психологу Бондаренко І.В. висловлено подяку за сприяння в участі Конкурсу творчих робіт (есе).
Метою проведеного заходу було формування високого рівня правової культури та правосвідомості молодого покоління, набуття більш свідомого розуміння про суд та професію судді, а також підтримка та заохочення учнів, які планують у майбутньому обрати професію юриста.
Практичний психолог Бондаренко І.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/d3mguGBf1FClWjrg6bXwUB05Zunk6c-ag5yCm6JkATVtX16J12a8U2QaqHW_m1UE_MHD5gbcubbF6ghytQ3_y6VT87TgeH2dsZ-r1iK-PSIXoPAs1j9xt55dMa3aokxTkCrxPHYVflXZV1FsXp8ds0ui1AZZL5kPQIj_Nr7mggOvQ1pe_LrfXwlAaxfOqJ9HBuzCBN8Cxw2VdBOIuO6RNQKrxt_tA-Q4Js3P-9-RNfd5llumhPRDcJUYSu4wGvk5cjHCMoU711rfqTYgsgo2jyQ7argRsRAsfeJZq-Ns23Dt_yejXtviYTOpbBdtBjyC-ExK_6QNoHvL_awaJ51cE0kxuJdwfn2HVF86FV1AXO7ogpOS0ZnkEMB0uBhd_u8bUQkh7IIKHoQ3CNsZt16cyYVdEcpiftETTfp4T08FeHrxAyB1QLZX5IG0Ya5Jgf1u9fAzzRnewkSjZyTwQ7ttQ0cFg4D_AcA4rZaeP6xEhhcgQabJQLAtszdhITjGQd4bz6T77uOtgqDsdzGPZ8lO1QdOnIeMVIn1EWEjhHTd-IaBUUYaKPgif4D_v5EHDLtX3ttU3mAF4ZuqRimMXpi4EQNg82tGwcbrGxlj4b8q7VPtPxabOJIN2Lp2sSYIKPpTp7gmjIJRVS3s1wrDQgnQaNFb31_R9GplHTn9_lDPrBbj-OnoqJqxCCh1Pwf_RW1X7_WaySjZaZkqdpIOfYI=w685-h573-no) |