Головна » 2018 » Серпень » 27 » Школи району отримали комп"ютерне та мультимедійне обладнання
11:36 AM Школи району отримали комп"ютерне та мультимедійне обладнання |
До нового навчального року школи району отримали комп"ютерне та мультимедійне обладнання. Отже, отримано
- 35 комплектів комп"ютерного та мультимедійного обладнання для перших класів, до складу яких увійшли: мультимедійний проектор з інтерактивними функціями та базовим програмним забезпеченням; ноутбук, магнітно-маркерна дошка для проекції; багатофункціональний кольоровий струйний пристрій (принтер, сканер, ксерокс); флешнакопичувач з обємом вбудованої пам"яті 128 Гб;
7 комплектів комп"ютерного та мультимедійного обладнання для кабінетів української мови в школах з молдовською мовою навчання у складі: інтерактивна дошка; мультимедійний проектор з короткофокусним обєктивом та базовим програмним забезпеченням; ноутбук; аудіосистема зовнішня; багатофункціональний чорно-білий пристрій лазерний (принтер, сканер, ксерокс); флешнакопичувач з об"ємом пам"яті 64 Гб.
![](https://lh3.googleusercontent.com/aPQgk_rdGY3AQkOc_1_MvrkH5ox_mDsUp3ZoLUAYLBnRcGqIbR7LpMIHx9IOoM25t1iRiX-NULhzVDTKqp8WclYpoCRoq-pYlfUFpstp_-uTq0ajP3smJVfkeu7nmTdPuhkYC8rYmbkICuqHT0VKCiJEjpyEjEwUzuyGFDupHAXhmGLuKEblQXPsQi4SYT4d1tTEFtkKmErrP3JXFyi8sZ9wkkCdp1zRDM65dJ5BzzzBGppXh2yJgRXr536-XcDqBjNb69s-pIg3CUyGaYNaE6gtq3TX-cJnKM29xKTTKt_hURD7-aOzplXHZ7ar6T51mFsEhCqTxx8ISHIaA1kcpjf4gH1UhGgJQpVL6vpYwM_vh5rRWg8v4aclhU291kNMLVBVJZkPFacYUL-HUEbN_waLEJbUYrkOA3cDwT0VNx0qhMZFHhTnuVuZeO5fwOM9cI-g5MVDC3Ajnc5S3tS1kP1aEphsw35wJ5IvSZQ86XslZlMQ53YKb3GxCcp9PuaXQoE1lu9wK4mIVSCNpBbwYcrtce0OYAWUEwOnUtiavQWww6zMf96HgAdGdL8ASYzLdv4m4c3sWF4CgmR7x9qR8nkcajqhsU-K77aNCnzMeuEMhJICpGE5uKx3NoOkFkcc0Lej9sP3mDdPeEsENmb-SyLHlaKR2gFk304qJTIo_f0G1VrROoims3wtyg=w1028-h579-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-mbQxs5YhPrOSRUPs2nXlUSXt9YRfARruHV9KC3cwS0n8-asUQR77vAU6TW9VYfon5qmBCa8HJxXtcTeq53Z2tFSM0ZZmpS-oe2TaIGxDhW-uh--x5TSu3-_yhLKn3U43XxnmGJKzzitOITXZFiiQ3lKI6wvtistNqnL4TIvS8sb3c3yXXsPIm_EtQV8YCeh5C1Dd8zqKqSUkxTYL7VEm65iKskGYaOoq3owFXh_xqHNwh8zhvShd6kMIXXPO0ZHfhL99i3-VdStlXz3dc4Nf5TmrZeKG40Goar6KSGuvgCXYPPceqYhjiIQZt9c68GrM0DMxrRdum_-gluyWpEgp3pn7YUKPJYWxbH3pUcMAqGsMwEWIXFQgA-DkipC0KR8j39w3xNKLl2_LBSwH9k0dnVnrfbeDO2XWEUtdRL3EwxANGDlFqYvKMpqie1C-XM8NkZ52fgQrdc2b3HqMw3KYLMZO2cJYTU3mFmj0817sjE7Ob3C3WP5zV-yivEhkWStaD1mrrdb-XkOEPEkYOuxLc6e3xlLCCvSBYzTXs1efsnCdUzBTkl2nEUTLfJeDjzM44o4s-QDDRpvM2s3zHArQh4etFEpEqxw27ElaZYjbwsU6WBuUg1cbhr0XwKqKSQeVVTkFJ6b17D2qiTuhVeXKmcd9HWOGOU6gDlw5QpgFARRoAim3vmG1_arrQ=w770-h578-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/V8-fUXJ0WG1vCensACdloUOIXRZ9YC_gj7QO6fnL7R6SeqXWrUWBUKcscEzMyfiqeMqABICL2B1gu-M_zGUhnCtdLekjqrFXiIElUxhaUvosqEAeF70Y1TtxW31i6J4Ye_ObtzYBAnrCz0yYGsHzeCEMbxpaME6zDf0kIASDrGCZD0uHL_EBZZ8kNHyNYTxENwEeTz4ekgcMQwaZGk5xugb22RocRtFA5zlwy2zJjeZhBTzt_dXlHS5Eg0t88JerfKHF7mKiTUsIn9_wLSAEhjNRN5SSDUL1Oy27FPd9grvK3R-qgtTV_Ov-UisSfIHEZQ0ETA8O_1GvzOvMIMq2HrfcparLQrs6YUQrkUv3k0EIJTvvUYaoNAiFPOTqYN7Ij1xYv1LO_tITkFOn0LtiMuTJzcmE1Or_zlIrsNrHgpPJW14rQkdArqUo3bFnCi2hC5Z8MVWX1ch47p6R4u6wL-QzjXvYNU5YUKWGoFrRgylzBLxQpvstDChBKsXlDOQzj9uvA0mAgDu-nvvaay89L-CplNSpuVDRQkEF529K2bcX10P-3Ug8nUigGYal0BCI27njbFntUJDa5mF380UOxNsWJ2iIlC0pumxDNFbgJDhp6tAKNFWPz3chr6MBgCVuRUPCDu_On-xibvjwtJPusoI3lIG04wyNdsT_kRrTj-LwBjTRVolBtx0Yfw=w770-h578-no)
. |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 807 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|