Відзначення 100-річчя від Дня Соборності України
в Новонекрасівській школі
З метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високо розвинутої європейської держави, консолідації історичної пам'яті нації та сприяння патріотичного виховання учнівської молоді в Новонекрасівській школі були проведені заходи :
21.01.2019 року відбулася урочиста лінійка присвячена 100-річчу проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки на якій вчитель історії Пагул Т.П. розповіла учням про історію становлення української держави та урочистої події об’єднання обох частин України.
22.01.2019 року в 2 класі відбулася «відкрита» виховна година на тему
«З Україною в серці», на якій учні разом з класним керівником Ісаревою О.А спілкувалися,грали,співали. На заході були використані такі види робіт як,
вправа «Асоціативний кущ», робота в групах за пазлами «Верба», «Калина», «Віночок», відгадування загадок, гра «Бабусина скриня», робота в парах за складанням прислів’їв, читання віршів «Ми дуже любимо наш край», «Прапор», «Герб», «Гімн», була продемонстрована презентація «Всім серцем любіть Україну свою», пролунала пісня « На нашій Україні». І на кінець заходу учні об’єдналися жовто-блакитною стрічкою в знак єдності та цілісності держави та виконали вправу «Побажання нашій країні».
На протязі тижня були проведені ще ряд заходів :
- бесіда «Рідну землю, де живем, Україною зовемо» в 3 класі;
- усний журнал «Ми-громадяни великої країни» в 4 класі;
- інформаційна хвилинка «День Соборності України» в 5 класі;
- виховна година «Діти єднають Україну» в 6 класі;
- усний журнал «Діти єднають Україну»» в 7 класі;
- урок мужності «Соборність і злагода – умови процвітання України» в 7-8класі;
- класна година «Українська держава –історія та сучасність» в 10 класі;
- урок мужності « Соборна мати Україна- одна на всіх,як оберіг» в 11 класі;
Дуже добре,що ми дбаємо про наше майбутнє і цьому вчимо наших дітей!
Заступник директора Мітакі Л.М.
![](https://lh3.googleusercontent.com/s1D7v74-7ZxAIPG1Gg99HZjiDld5JVlrP5DuxYQgqPLZzcDWHujjqIABrM4mHifSON2cZTsgyDtQ2K90DP7ehLtwbKnZExJJffSqqmzHFFVkFG5r2XudvKLb6NlWBN4aFpZm90zVZlrsJKEOjVBVdajKLsuf96VsNLCR9NKHM-aP5DBZrG4dMRIawjAjhQ_eZ3xNcFsS03bHhSzSQ07FouRLH-e5_WOX1sws5D_c5yc1WR0sAiAGUbx7izmpM5lpxAKuFNl2jiIlslMn_I01xTXI2IddSBbmDYJ2QWwcdn1kAIH8UFZ9Sq1y9R1hv_-T39ZCZ38ZXWXOMxegVkWcFYg_0rva7u0nSFU2sXw8YtA_UNSogAMKIdfWFII_0ZDFEXaWQS0KluMqGvOstFtgbyNYdW0t2dGRmZQQpJS8basPUbIiLbaZuqBR5Qcu3DJur9UNTjZ1Py9SynbfwiG16Hw3jLi4ESLbjwosMG-3Gu9b8wZAqsBB6SkSZRvsnG6PHFI0nv8R5yafq3N_lQkLIPeZjrHwkgY9V5UlPy60zL91sORDNHVcXTxZZ1P9p2QNfx7zm_SOJb64fRTxRPWNqsjrzKTBZNdi7Zf6kQIW9ntr--48ux5_3RkMslgDabu7JO_Cd_X-onoK-ZaiJItWD-LJmpok-ZW8EOwKVecYkR0LSq7gWogIrTrdPJM8WU5bhZPQjOvJrvmmp9dF-lE=w634-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/yUqxiktC4xSTizjmzmGqVaaqov23VqHRSlmxSgAm-iMr7rqar7ShQKf52kyqbXb6lpO6lk4XRYJLU334ocN7mAwmmGJC7o6lf1DsHTDUwTLl73VBjn2Wvn0bNyYF7iMaUqECiUhB6OcNBf_X2YvC8uRwbGKZLVi_0U8Vg21H5gWtXQLloiPDXlCTtruy9YAOOakXRpKUTo_8hLk75dqiTV6G9xRPXnEbivsu2TZfqar91wvg3PcCqbY_lWglB7975XZicoyaeF86mYefeGU3_Aq-U_bexTvxQpmv9MPJABDM1-dEqlLPEGmtQbgsCTCN4NQJfdrO8urrTZvQswIf7oHROODm2ZSl3nPhCJw08AJ0S-cX5Xh35gQ1gLFG7nuvFi-Fxdg6dDbWL7Qe5GrO_fv22eBz-gCxNiLbMf4E8rvWvHFyEHozM4pcsvA_I3nDN1w1pqUa9SNPmKNcgvFzHJGhu_ONA-EQxx01PX65hjhT2IVqsm96jgcyI9b2-f7YnuP8ibB9mVwBSUfavBk1_j8me1UdDAWKfar9y_ZpSx5wjAafomB1gwcJmi_Xi7kj3_xk56lRmJ5FHIAGzWPqcR95S7Qln9hlqWr1IaMfLdgox89SXcn9JcwPBVoz81GzSv0_CQUX_DiTHMdiD-qosWBPGEkprN6ZRnO9NxemNbnAsuDO5EfAY4KbHTzH0o4pHdvhl4yunO3iiXDLcYA=w725-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/hfY9owE9yXFPBPtToaUQd5YXJgiQAU058yGpOdFHEB8paSc7QRD2ARD6h8kts3MUuAJg4R0G8tUIcypVrvjd-_h7Z1SQ8CEPZy0AKOVei5PjXhvwWHWPOgsscencYLm9cfjOwWlI9HRiRVpDX8epQkrrzb-xJ7NqFdFSZYJI8ckefxaHOO3f_ffftVEkOJ_97CrWknRcL0CljErFqxgIZnwfS77KvwP5k_aAFzVhT5vWX8bcTs279Y24SnU6PoZPe1qyRq6W8kL6yU25mXOoskf3fS_KFXjHRftYKrRsUwjGkTsTg9ju3Ncy8xuXmR1lZ3d3HTW1tyhSV6wI9yHXsO-Hntxj72JQXa2oX8MuMH3PoG2hRfB5jmUgHWZNR1c0gpvtfHHYafqzjiyd4M55c_efY72KQgrwaLGdUbYcJmocSH1Wr_B9dqtXhWwe0gn1czxPhqW6D2UusKAoduE2x0NAS8FcLQfF_MFh2JSF4mD77WfwlRo8V7TmVure4O2aVpLu-yjWlGTVkDFgbdLq9xyMsYwccGAZFQBARutxmcDtGVQrpV29unY17pavkheg8v4aAiJvrAy2Lj-PEoD_OMLFykxt2vWtfmi7srvesiNNikbPRb_mCVmJZuzBbsUlHff7XUNo8m0c287JhJRopxBNqVj21n_I7aMijjiYJ6pxU6vyeF7lf9gtkweE7rmVqvaNbp5V3hKhROfpGco=w708-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/PEJ17rR0HaFCreKkMwtV0KhKlf8kR_jBGuDrXkw5tk6JT9kfDHxm-BItUATATFao9qPWcdpgmX8eSS2tZqoSK4GfAfqH7L745c5rgt0gRlGFyvikUQLp8u7bVKx24RkgeqxeBDDQGCyTIv_IogowKW0jgglYIif5ieLA_FVIEzLQV2-3UFnQs7XMVetnu89LEpdfL_mztrSysdH1i-mH0ZnNEQCYzQ8x4J6pdAuSXLVAh0S7sN80DA6AFs38WJBJ9WJOHjWWUq6Y6rqHpG-7VwsE8utD580H4akP4VW5gwZYobb_1QieF04sLM2U9rWnl9caIPrZiFVRicCGfoWlsX0Q7hXqZg4D7T-byltmExfcbQu1CnNICIRMVHcO-AC0CEtCL7Wh0Dj2AE2YJjJxNgdbdVNGtxa6N77PVTrkUFB4aOhcRjkpl1xDJjolKTAU7CTpB76WMBbFtQ5rhOm8juvR5DJNIvfFCoQy5z1acOTW4fzI8tCatjii_3Dpf9IlfVjtvF9I11oeIjWTKWOl108mn8qvIaXShjxQ9gFkN4YUHm0t0XcPu8KOxEAUsOwRWBUjaBkYSUyvPhsnl6R5JyAcWbmnp_BVevHOGr_tu10qq7IwJ7uVHG8k2NkMZYnHH0nJTMirwqcTnXWplssKl8t8u4XvXs-IXYV-bqgJ76moDnO7aNCQaVBHc3VCFSMaydNsEeecMMz3T2K3Fwg=w799-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/F_etKduCxh9A3Ea2T-GDSdxuVfpPzaq77oIDLF2Gnrtx3W-EWu8Psl6VJaeKZhQqcQ4wJw_2mkz1bOuUt1SB2AVAdqNdhAQrnDNzEII1-9_IId_uI4l9ZmDSpN34UjC5Yqgqp4XRwLy9qXLqp0e7LOv2QHNyWvKxjo2T1xRbOxmOrmzu63ojvqexNH_galIckBRMMW1ZsUV3YS74mRItfNLMdpyZ-OlD91EDRfoJCHZs6Q6fl_CHl-cNvd3GBQBTC9K0WEExHygSUNP_ai5wJ_A2Tem5CSSWXUE6Z1h03pNHbWjuKMdnxXD6EukBy4yYDO8YVEdlJmTtrk70fVSVGcFjFXOfidRrIbhmpdEm-4NBmCStl9v57MQ7vP4myPfpgDOcXFNNvdDfA6kh4ucjhSH65TZBo75EHBYFMBy-IOlDFcy6Ps4rednuD9BTdCT33wNuBjoToyv4tQ8msNzn7j7_UOsqHi6aaLLv_hawAwL1f9jkaBgkbcsUAsGkJFwF2wIlniT5QavWMREz3Nj9Xi3hAHHOMffLBxBiZwvWQV5_2XsA81yRDlSy1pUl4DV8cyIEmkbh8CTf_beM402YCuAaCFJ6ZjHsWZZfPD6CxF3APdZ8zD-MCwZIJquQR82XRTLGKlKssQ_VsBizbmyR0VO5AODXzyXPUQjwlLDCKmtHnCRkiUQ9xO8qs9psbw758U652BhYiNJOdBwe1Vs=w284-h315-no)
|